Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

apie Simona Mužaitė gal yra kokiu atsiliepimu? Buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
O gal kas girdejote apie Jolanta is Elis pasilaiciu 1 ?
Atsakyti
QUOTE(Dairana @ 2012 04 02, 19:54)
As taip pat noreciau Lilijos kontaktu - jeigu kuri turite, parasykite, prasau, buciau dekinga, bandziau googl'inti, bet nelabai ka pavyko rasti:) O plaukus "patvarko" - cia kaip - gerai sukuoja, ar tik "biski" moka pasukuoti?smile.gif)

Na jei reik kazko nesudetingo, tarkim pasukt plaukus ir tiesog susegti ar koks paprastas kuodukas , tai sita ji padaro, bet jei jau reik rimtos sukuosenos , tai ji tokiu nedaro .. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 04 05, 11:23)
Na jei reik kazko nesudetingo, tarkim pasukt plaukus ir tiesog susegti ar koks paprastas kuodukas , tai sita ji padaro, bet jei jau reik rimtos sukuosenos , tai ji tokiu nedaro .. mirksiukas.gif


aisku, supratau, aciu:)
Atsakyti
Buvau nuejusi pasidaryti bandomojo vestuvinio makiazo pas Birute Pajediene.. Labai daug apie ją skaičiau, tiesa daugiau geru atsiliepimu, taciau man ji savo, kaip meistres, vardo nepateisino.. Padaze taip, kaip buvau pasakiusi, kad nenoreciau.. visiskai nesiklause mano noru, primete savo varianta, kuris man visiskai netiko. Ir tokia gan arogantiska man ji pasirode.. uz bandomaji paeme 80 lt, taciau nedejo jokiu makiazo pagrindu, iskart tepe kremine pudra.. akiu seseliai taip pat buvo uztepti netolygiai, nebuvo tolygaus tonu perejimo... o ir pats makiazas jau po poros valandu atrode nubyrejes.. dabar dziaugiuosi, kad nepagailejau pinigeliu ir vis tik ryzausi nueiti bandomojo pasidaryt, nes jei buciau ja pasirinkusi tik pagal atsiliepimus, tai vestuviu diena buciau ziauriai nusivylusi.. aisku, cia gal tik man su ja taip nepasiseke..
Atsakyti
QUOTE(Ademita @ 2012 04 11, 22:24)
Buvau nuejusi pasidaryti bandomojo vestuvinio makiazo pas Birute Pajediene.. Labai daug apie ją skaičiau, tiesa daugiau geru atsiliepimu, taciau man ji savo, kaip meistres, vardo nepateisino.. Padaze taip, kaip buvau pasakiusi, kad nenoreciau.. visiskai nesiklause mano noru, primete savo varianta, kuris man visiskai netiko. Ir tokia gan arogantiska man ji pasirode.. uz bandomaji paeme 80 lt, taciau nedejo jokiu makiazo pagrindu, iskart tepe kremine pudra.. akiu seseliai taip pat buvo uztepti netolygiai, nebuvo tolygaus tonu perejimo... o ir pats makiazas jau po poros valandu atrode nubyrejes.. dabar dziaugiuosi, kad nepagailejau pinigeliu ir vis tik ryzausi nueiti bandomojo pasidaryt, nes jei buciau ja pasirinkusi tik pagal atsiliepimus, tai vestuviu diena buciau ziauriai nusivylusi.. aisku, cia gal tik man su ja taip nepasiseke..

Na va, vis daugiau neigiamų atsiliepimų apie šią meistrę... doh.gif
Atsakyti
as isliestuvems uzsirasiau pas Birute Pajediene smile.gif tikiuosi, atsiliepimai bus geresni nei poste auksciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zydrune0916 @ 2012 04 17, 15:07)
as isliestuvems uzsirasiau pas Birute Pajediene smile.gif tikiuosi, atsiliepimai bus geresni nei poste auksciau biggrin.gif

Manau kad tau nera ko jaudintis,Birute puiki meistre.Povilai,galetum parodyti savo tobulus makiazus,butu idomu pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamasa22: 19 balandžio 2012 - 08:48
QUOTE(mamasa22 @ 2012 04 19, 09:45)
Manau kad tau nera ko jaudintis,Birute puiki meistre.Povilai,galetum parodyti savo tobulus makiazus,butu idomu pamatyti mirksiukas.gif

Aš ir rodau juos tam skirtoje temoje smile.gif Visų nededu žinoma. Tačiau visada galima pasižiūrėti mano FB puslapyje smile.gif

Beje , jei jau prakalbote apie išleistuves, siūlau paskaityti mano straipsnį - Išleistuvių makiažas. Viskas apie jį. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 19 balandžio 2012 - 11:41
QUOTE(Povila$ @ 2012 04 19, 12:36)
Aš ir rodau juos tam skirtoje temoje  smile.gif Visų nededu žinoma. Tačiau visada galima pasižiūrėti mano FB puslapyje smile.gif

Beje , jei jau prakalbote apie išleistuves, siūlau paskaityti mano straipsnį - Išleistuvių makiažas. Viskas apie jį.  tongue.gif

dekui, naudingas straipsnis thumbup.gif as visgi pasirinksiu ryskinti akis, nes nepasizymiu israiskingom lupom smile.gif
Atsakyti
radau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belle du jour: 20 balandžio 2012 - 13:22
Labas vakaras,
gal žinote gerą visažistę fotosesijai Klaipėdoje/Nidoje? Reikėtų itin profesionalios. 4u.gif
Atsakyti