Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

QUOTE(Gretukas* @ 2011 12 01, 20:04)
Kur pamatyti Rykutes darbus  ?  4u.gif


Facebooke Henrika Bendziunaite mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rykute: 07 gruodžio 2011 - 22:50

Papildyta:
QUOTE(Ameera @ 2011 11 22, 16:57)
Pas Aušrą eilės būna, todėl jei artėja proga-nelaukit ilgai.
Taip, ji yra jos dukra smile.gif
O šiaip Aušra grimuoja Šok su manim-pažiūrėkit Jurkutės makiažus kiekvieno savaitgalio ir susidarysit nuomonę apie darbus . Tik dėl kainų nieko tiksliai nežinau.



Kad ne ausra jurkute grimuoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Visiska nesamone, zinau, kas jurkute grimavo!!!!!!!!!!

melas!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 31 sausio 2012 - 16:17

 i 
Reklaminė ir po jos sekę komentarai pašalinti.
Atsakyti
QUOTE(deepy @ 2012 01 31, 15:48)
Papildyta:
Kad ne ausra jurkute grimuoja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Visiska nesamone, zinau, kas jurkute grimavo!!!!!!!!!!

melas!!

Gal nesiginčykit, tikrai žinau wink.gif
Ją grimuoja kita vizažistė tik kai Aušra negali, būna išvykusi. Pakankamai retai. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ameera @ 2012 02 01, 12:50)
Gal nesiginčykit, tikrai žinau wink.gif
Ją grimuoja kita vizažistė tik kai Aušra negali, būna išvykusi. Pakankamai retai. wink.gif


Ja grimuoja Vaida:)
Atsakyti
QUOTE(deepy @ 2012 02 03, 11:08)
Ja grimuoja Vaida:)


Taip, pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal turite atsiliepimu apie Lilija Bytautaite..kaip jos makiazai, nes darbu tai nelabai ir yra kur paziuret g.gif man reiks vestuvems..ji man tiktu nes ir plaukucius prie to pacio kiek zinau patvarko..parasykit kas turit kokios info..beje galkainas jos zinote? ax.gif blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 02 08, 14:45)
gal turite atsiliepimu apie Lilija Bytautaite..kaip jos makiazai, nes darbu tai nelabai ir yra kur paziuret g.gif man reiks vestuvems..ji man tiktu nes ir plaukucius prie to pacio kiek zinau patvarko..parasykit kas turit kokios info..beje galkainas jos zinote? ax.gif  blush2.gif  4u.gif



Faina jinai ir visu visazisciu nera brangi, nes dar neturi didelio vardo:)... Manau kaina apie 100-150LT
Atsakyti
Na Lilija tikrai labai gera meistrė ir yra viena iš tų, kurias pasirinkčiau savo vestuvių dienai. Jos makiažai labai elegantiški. Jau vien tai, kad daug laiko dirba su Statkevičium, kuris garsėja preciziškumu, rodo, kad ji puikiai atlieka savo darbą. Tik dėl kainų nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Purpurine @ 2012 02 08, 14:45)
gal turite atsiliepimu apie Lilija Bytautaite..kaip jos makiazai, nes darbu tai nelabai ir yra kur paziuret g.gif man reiks vestuvems..ji man tiktu nes ir plaukucius prie to pacio kiek zinau patvarko..parasykit kas turit kokios info..beje galkainas jos zinote? ax.gif  blush2.gif  4u.gif


As taip pat noreciau Lilijos kontaktu - jeigu kuri turite, parasykite, prasau, buciau dekinga, bandziau googl'inti, bet nelabai ka pavyko rasti:) O plaukus "patvarko" - cia kaip - gerai sukuoja, ar tik "biski" moka pasukuoti?smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(mr nobody @ 2011 11 20, 22:55)
Kiek zinau tai Rykute is sio forumo yra kuri dazo cia is kauno beroc ji,o gal Klp jau nezinau..

Rykute sauniai dirba,maciau jos darbus,jau tariausi del makiazo vestuvems,kad atvaziuoti i Vilniu,beeet...gavos,kad nesigavo doh.gif bet jei dar butu kokia proga ir buciau Kaune,drasiai kreipciausi pas ja! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tabonita @ 2004 12 29, 10:38)
man labai patinka Bomonde Inna ir Lena ,tiesiog superiniai makijazai thumbup.gif

O kainos jei ne paslaptis ?
Atsakyti