Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

QUOTE(Laaila @ 2011 04 29, 17:02)
As taip pat ieskau visazistes Vilniuje  4u.gif Gal rekomenduotumet ka nors ax.gif



as bandomaji dariausi pas Aliona is Lotus salono, man patiko ax.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Labai labai ieskau profesionalios, nusimanancios kas kam tinka ir tiesiog gerai ismanancios savo darba visazistes Vilniuje, isleistuvems smile.gif Gal galetumete ka rekomenduoti?
Atsakyti
Galiu patarti visaziste Elektrenuose - Esmira Valaisiene wink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Gal galite kuri nors pasidalinti Ausros is ,,Blitz'' salono kontaktais i az. Buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti

 ! 
Paslaugų skelbimai forume draudžiami.  
Atsakyti
Sveiki aš ieškau MAKE UP STORE dirbusios visažistės, kuri išvažiavo į Londoną? Tokia juodaplaukė ilgais plaukais, ji FANTASTIŠKA. Gal galit į AZ jos kokius kontaktus ar bent koks jos vardas/pavardė. Atsiprašau už tokį "paieškos tarnybo" postą, bet ji geriausia bandyta visažistė.
Atsakyti
sveiki! gal kas forumietes Adrinejos kontaktus i AZ ? smile.gif aciu!
Atsakyti
QUOTE(Darmin @ 2011 05 08, 20:33)
Sveikos  4u.gif

Gal galite kuri nors pasidalinti Ausros is ,,Blitz'' salono kontaktais i az. Buciau labai dekinga  4u.gif

as pas ja bandziau uzsirasytivestuvem,bet ji buvo uzimta,bet mano pamergei pavyko pas ja isiprausti,rezultatas thumbup.gif buk rami jei pas ja papuolei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lapala @ 2011 05 23, 22:48)
Sveiki aš ieškau MAKE UP STORE dirbusios visažistės, kuri išvažiavo į Londoną? Tokia juodaplaukė ilgais plaukais, ji FANTASTIŠKA. Gal galit į AZ jos kokius kontaktus ar bent koks jos vardas/pavardė. Atsiprašau už tokį "paieškos tarnybo" postą, bet ji geriausia bandyta visažistė.


tikriausiai ieskote Rolanos Kuprytes... 4u.gif tikiuosi pagelbejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ciauskute11 @ 2011 05 26, 23:29)
tikriausiai ieskote Rolanos Kuprytes... 4u.gif  tikiuosi pagelbejau smile.gif


ne,ne jos ji ieskojo smile.gif kitos mergaites,as jau daviau jai kontaktus per az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulės-Siela @ 2011 05 27, 01:54)
ne,ne jos ji ieskojo smile.gif kitos mergaites,as jau daviau jai kontaktus per az smile.gif

gal galetumete ir man i az atsiusti taip giriamos visazistes kontaktus ?
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif gal kas galetu parasyti viktorijos ar lijanos kontaktus dirbanciu visazisciu.klaipedoje vivoi.ir kokia apytiksliai kaina pas jas,ir zinoma noretusi suzinoti kri geriau atlieka makijaza smile.gif
Atsakyti