Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

Gal kas galetu rekomenduoti gera visaziste Mrijampoleje? kad padazytu skoningai irprofesionaliai, makiazas nenubegtu ar kad nepridazytu iki antakiu kokiu perlamutru 4u.gif siame mieste nusimato vestuves i kurias atvyksiu diena anksciau todel tvarkytis teks Marijampoleje.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2010 07 10, 18:43)
Tikrai labai graziai daro Birute Pajediene wub.gif Ji dirba salone SIMONA, bet netrukus persikeks i savo kabineta.Makiazas pas ja nuo 100 lt 4u.gif

drinks_cheers.gif Dare man nuotakos makiaza, tikrai nenusivyliau smile.gif
Atsakyti
Linutė, ji dirba Kretingoje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2010 07 10, 18:43)
Tikrai labai graziai daro Birute Pajediene wub.gif Ji dirba salone SIMONA, bet netrukus persikeks i savo kabineta.Makiazas pas ja nuo 100 lt 4u.gif



pas ja greitu laiku darysiuos,galesiu parasyt atsiliepimus.
Atsakyti
QUOTE(tigryca @ 2010 07 30, 10:00)
pas ja  greitu laiku darysiuos,galesiu parasyt atsiliepimus.

Labai lauksim! Bet ji Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2010 07 30, 19:55)
Labai lauksim! Bet ji Vilniuje?



Taip, Vilnuje, turi savo salona 4u.gif
Atsakyti
O as is vienos drauges suzinojau apie gera vizaziste Kaune, nes buvo ja labai graziai 40-meciui padarius, tai as savo 37 gimdienio proga dariausi thumbup.gif Atjaunino tikrai nerealiai, labai kruopsciai veida nugrimavo, tepe kelis sluoksnius ir to ir ano, net nezinau ko, bet veidas labai naturaliai atrode, ir neblizgejo visa diena ir visa nakti, dar blakstienas priklijavo ir kakla nugrimavo ir pecius ir uz viska paeme 80 Lt ( ir dar i namus atvaziavo blush2.gif ), siaip kaip supratau tai ji dirba tik savo malonumui ( nes turi kas islaiko ), todel nedirba jokiam salone ir namie nepriimineja g.gif , vardas Marijana 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pianistė @ 2010 07 10, 22:05)
gal internete yra jos darbų foto?

Užtenka įvesti į google jos vardą ir pavardę ir turi daug išmesti pvz. Ji juk čempionių čempionė daugelyje konkursų ir už lt ribų 4u.gif Žinau aš ją jau labai senai, kai dar dirbo mažam salone ir po truputį kilo...labai maloni ir puiki profesionalė 4u.gif darė makiažus keliems mano pažįstamiems ir super wub.gif
Jei kada aties ir mano didžioji diena ( biggrin.gif ) rinkčiausi tik ją wub.gif
p.s. o jos salonas bus tuose naujuose namuose prie siemens? g.gif
Atsakyti
gal zinot, kur Vilniuje baltupiuose\jeruzelej graziai daro dienini makiaza (grozio salone)? man reik tokio neryskaus, kad per daug nesimatytu biggrin.gif o bijau uztaikyt ant tokios, kur padaro veida oranzini biggrin.gif
Atsakyti
p.s. o jos salonas bus tuose naujuose namuose prie siemens? g.gif
[/quote]

Taip, prie Siemens 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kotri_ @ 2010 07 10, 19:43)
Tikrai labai graziai daro Birute Pajediene wub.gif Ji dirba salone SIMONA, bet netrukus persikeks i savo kabineta.Makiazas pas ja nuo 100 lt 4u.gif


Gera tai gera, bet jau kaina doh.gif
Atsakyti
O gal zinote B.Pajedienes salono tikslu adresa, ar internetini puslapi?
Atsakyti