Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

QUOTE(Renatulyte @ 2009 08 12, 21:48)
tai kosmetika pigia naudoja, na todel naturalu, kd itartina kaip ten su tuo makiazu ilgalaikiskumu...  4u.gif Na, bt kiekvienam savo  mirksiukas.gif
vaida g., gaila, kd nedaug darbeliu,na bt su laiku turbut atsiras nauju. Sekmes grazinant  4u.gif

Oi, cia ne mano darbeliai doh.gif cia vizaziste,kuri mane isdaze taip,kad ir 5-a ryto
atrodziau super.Dar niekas nebuvo manes taip naturaliai ir graziai isdazes.Siulau
drasiai kreiptis,nes naudoja gera kosmetika ir palyginus nebrangiai thumbup.gif
Atsakyti
saunu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Rytoj skambinsiu Aušrai, jei nebus vietu kas Kaune dar ką skubiai rekomenduojate?? Esu išranki..turi būti tobula blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
need help help.gif gal kas galit jonavoj rekomenduot makiažiste????? ne vietinė esu teks būt pamerge, jaunoji buvo su saviške sutarus, bet kad ana db nebegali verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2009 07 18, 23:44)
gal kas gali patarti kokia gera visaziste siauliuose? ax.gif  ax.gif

as siauliuose dariusi pas Kristianos vadove parduotuves, Kristina. patenkinta buvau ir atvaziavo i vieta
Atsakyti
QUOTE(Poskis @ 2009 08 18, 01:17)
Sveikos 4u.gif

Rytoj skambinsiu Aušrai, jei nebus vietu kas Kaune dar ką skubiai rekomenduojate?? Esu išranki..turi būti tobula  blush2.gif  4u.gif

kur visazistai kaune nueik i temele, rasi kazka manau:)
Atsakyti
Sveikutes.... mirksiukas.gif
Gal galima butu gauti visazisciu Birutes Pajedienes ir Lilijos kontaktus... blush2.gif Buciau labai dekinga.... 4u.gif
Atsakyti
o gal kas zinot kainas visazisciu, kur lieyvos kino studijoj dirba?
Atsakyti
QUOTE(charisma @ 2009 03 04, 20:29)
ji ir pati tokia dailute atrodo wub.gif
man vizaziste nr 1 Lilija (dazo laimai, zmonems, dazo valentaite - jos vestuvinis buvo lilijos darytas) - man ji isties labai patinka, dirba puikiai thumbup.gif dar gerai, kad atvaziuoja namo dirol.gif


Buk gerute...parasyk Lilijos kontaktus AZ ar bent kur ji dirba.... 4u.gif
Labai aciu....
Atsakyti
Gal kam teko daryti makiaza pas Laura Kreivyte?
Atsakyti
Gal zinote dirbanciu visazistu make up store vardus ir pavardes, bent vardus? buciau dekinga 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. Domejausi pati kas kur atlieka makiazus ir suzinojau kad Vln erdesos salone pylimo gatvej atlieka makiazus thumbup.gif ir kaina neperdidziusia, drauge daresi tai 65lt sumokejo ax.gif
Atsakyti