Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

O kai norima, kad pamaskuotu kakla, dekolte, tai prisideda atskira kaina prie makiazo, ar ne? Ir ar skambinantis visazistei tureciau pasakyt ta, nes uztruks kiek ilgeliau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ObeluLaura @ 2009 06 25, 18:14)
Na, as nors as gyvenu Klaipedoje, bet kai reikia makiazo bet kokia progai (vestuviu taip pat), tai vaziuoju i Kretinga pas tokia Linute! Ji man nereali! Kiek Klaipedoj daug jau esu tu visazisciu isbandzius, man ne viena nepatiko tiek kiek Linute patinka, ir Klaipedoj kainos  svelniai tariant "geros"...
O pas ta Linute sumoku 60 lituku jau su visais arbatpinigiais ir iseinu su priaugintom blakstienom, putliom lupytem, lyguteliu veiduku, superinem akim! Viskas tobula!
P.S. su jos darytu makiazu esu laimejus, siusdama nuotrauka graziausio vakarinio makiazo konkurse  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



o gal turi nuotraukyčių jos darbo? ax.gif 4u.gif Ir kokia ji kosmetiką naudoja? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saule31: 30 birželio 2009 - 14:12
jei kam idomu,tai lb nebrangiai darau makiaza kaune.kas susidomejot,rasykit;)
Atsakyti
Gal galėtumėt rekomenduoti šiam sekmadieniui kas makiažą ir plaukus sutvarkytų. Turėjau telefoną mergytės kuri filmavimo aikštelėj plaukus ir makiažą tvarko, bet doh.gif telefoną praganiau. Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nadina: 02 liepos 2009 - 15:53
QUOTE(saule31 @ 2009 06 30, 16:11)
o gal turi nuotraukyčių jos darbo?  ax.gif  4u.gif Ir kokia ji kosmetiką naudoja?  ax.gif


Kosmetika pas ja Make Up Forever ir dar kazkokia labai jau nematyta man niekur! Ji kosmetikai isranki!!!
Ai ir dar gal ne i tema as, bet pas ja kai dariaus viena kart makiaza, ji pamate, kad mano nagai biskuti nuobodziai atrodo biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ir ji sako duok rankytes 5 min. ir apipurske su kazkokiais grazumais!!!! Viskas truko vos 5 min., bet isejau su nagiukais zvilganciais ir graziu makiazu! (na makiazas vyko kur kas ilgiau nei nagai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif )

O del nuotraukytes.... na galiu nebent i AZ pabandyti imesti...
Atsakyti
As eisiu pas Ausra Rugpjuti. Gal tos, kurios lanketes pas ja parodytumet makiazus savo? ax.gif Buciau dekinga.
Atsakyti
Tai panevezyje niekas visazisciu neparekomenduos? unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 28, 22:42)
O kai norima, kad pamaskuotu kakla, dekolte, tai prisideda atskira kaina prie makiazo, ar ne? Ir ar skambinantis visazistei tureciau pasakyt ta, nes uztruks kiek ilgeliau? g.gif

Tai priklauso nuo vizazistes, taigi pasidomekit skambindama mirksiukas.gif Papildyta:
QUOTE(Angel99 @ 2009 05 28, 10:02)
gal kas Klaipedoje zino geru vizazysciu... vestuviniam makiazui...

[i]Galiu rekomduot Klaipedoj Justina +370 605 65019 4u.gif Labai miela mergina
Atsakyti
Nesijaudink, pas Ausra is Blic dekolte grazinimas ir visokiu pablizginimu graziu uzdeda jei pageidauji ir tai jau ieina i kaina, papildomai moketi nereikia mirksiukas.gif
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 29, 06:42)
O kai norima, kad pamaskuotu kakla, dekolte, tai prisideda atskira kaina prie makiazo, ar ne? Ir ar skambinantis visazistei tureciau pasakyt ta, nes uztruks kiek ilgeliau? g.gif

Atsakyti
QUOTE(Renatulyte @ 2009 07 05, 17:44)


Galiu rekomduot Klaipedoj Justina +370 605 65019  4u.gif Labai miela mergina

kažkaip negirdėta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kvepianti kava @ 2009 07 07, 23:09)
kažkaip negirdėta g.gif

Ir man ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kramtoske222 @ 2009 06 03, 20:54)
Dar klausimas: ar Raimonda is Alpetri (kuri ten dabar nebedirba) gal yra ta pati Raimonda, kur dabar dirba Grozio galerijoje?

ta pati mirksiukas.gif

As uzsirasiau pas isgirtaja Inga is Alpetri, tikiuosi viskas bus liuks thumbup.gif Gal kur internete yra jos makiazu pavyzdziu?
Atsakyti