Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

Gal kas Panevezyje geru visazisciu zino? Net neisivaizduoju kur kreiptis,o makiazo isleistuvems tai reikia doh.gif
Atsakyti
Toliau kyla klausimas, ar ta Jurgita is Sarmastyle yra Jurasiene ir kuriam salone ji dirba, ar gruodzio g. ar Putvinskio g?
gruodzio g. bet vaziuoja ir i namus, tik reikia susitarti
Atsakyti
Sveikos, mergaites,

prisiskaiciau, kad labai giriat visaziste Lilija. Gal but galima gauti jos kontaktus i AZ arba el.pastu inddid@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
Pasirodysiu nekukli, bet gal is patirties ar atsiliepimu, galetumet man pasakyt - geriau pas AUSRA is blic salono ar pas KARILE is dauksos g. uzsirasyti makiazui? smile.gif Busiu pamerge. Cia apie Kauna be abejo. Mano oda be galo jautri ir labai reta kosmetika priema doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tobsita: 24 birželio 2009 - 01:26
sveikos smile.gif as neseniai dariausi vestuvini makiaza pas Ausra is Blic salono.tai sumokejau 90lt bet jau kaip graziai padaze thumbup.gif labai likau patenkinta ir visi labai gyze kad makiazas grazus wub.gif o mano vyras pamates mane taip isdazyta buvo tikrai labai maloniai nustebintas blush2.gif rinkausi toki truputi ryskesni makiaza nes megstu ryskesni, aisku ne per rysku.turejau nusinesusi nuotrauka makiazo koki norejau ir man ji padare dar geresni nei nuotraukoj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Angel99 @ 2009 05 28, 08:02)
gal kas Klaipedoje zino geru vizazysciu... vestuviniam makiazui...

sveika 4u.gif esu uzsirasiusi pas Loreta kuri dirba janonio gatvjeje savo vestuviniam makiazui,buvau pas ja bandomajame ir man labai patiko. smile.gif
Atsakyti
cika69, kaip smagu kai pranoksta lukescius wub.gif O kuriam rajone tas BLIC salonas randasi? g.gif Ir nuo keliu val visaziste dirba? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 24, 22:14)
cika69, kaip smagu kai pranoksta lukescius wub.gif O kuriam rajone tas BLIC salonas randasi? g.gif Ir nuo keliu val visaziste dirba? mirksiukas.gif

Kaune Ausros g. 20 cia netoli Prisikelimo baznycios. O nuo keliu dirba tai nzn reiktu jai paciai pasiskambint pasiklausti nes as pas ja tik ta viena karta pries vestuves buvau tai neatkreipiau demesio i darbo laika ne tas galvoj buvo biggrin.gif
Atsakyti
Manyciau, kad be kalbu tik pas Ausra is Blico, tik kad jau gali nebebuti vieteliu, pas ja menesis i prieki , o kartais ir daugiau uzimta buna. Bandyt pasiskambint ir suskubk mirksiukas.gif
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 24, 11:25)
Pasirodysiu nekukli, bet gal is patirties ar atsiliepimu, galetumet man pasakyt - geriau pas AUSRA is blic salono ar pas KARILE is dauksos g. uzsirasyti makiazui? smile.gif  Busiu pamerge. Cia apie Kauna be abejo. Mano oda be galo jautri ir labai reta kosmetika priema doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Angel99 @ 2009 05 28, 10:02)
gal kas Klaipedoje zino geru vizazysciu... vestuviniam makiazui...

Na, as nors as gyvenu Klaipedoje, bet kai reikia makiazo bet kokia progai (vestuviu taip pat), tai vaziuoju i Kretinga pas tokia Linute! Ji man nereali! Kiek Klaipedoj daug jau esu tu visazisciu isbandzius, man ne viena nepatiko tiek kiek Linute patinka, ir Klaipedoj kainos svelniai tariant "geros"...
O pas ta Linute sumoku 60 lituku jau su visais arbatpinigiais ir iseinu su priaugintom blakstienom, putliom lupytem, lyguteliu veiduku, superinem akim! Viskas tobula!
P.S. su jos darytu makiazu esu laimejus, siusdama nuotrauka graziausio vakarinio makiazo konkurse thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ObeluLaura: 25 birželio 2009 - 17:16
QUOTE(Sallly @ 2009 06 25, 18:52)
Manyciau, kad be kalbu tik pas Ausra is Blico, tik kad jau gali nebebuti vieteliu, pas ja menesis i prieki , o kartais ir daugiau uzimta buna. Bandyt pasiskambint ir suskubk  mirksiukas.gif


Na man rugpjucio 22dienai, tai gal dar spesiu? unsure.gif Ryt skambinsiu.
Atsakyti
Niu bandyk 4u.gif
QUOTE(Tobsita @ 2009 06 26, 06:15)
Na man rugpjucio 22dienai, tai gal dar spesiu? unsure.gif Ryt skambinsiu.

Atsakyti