Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

sveikos, eisiu i vestuves, ir paskaiciau jusu atsiliepimus apie Ausra, uzsirasiau ir as! Reik tiketis, kad tikrai dirba gerai doh.gif O gal galit pasakyti kas tas blic? salonas? o gal zinote kas graziai daro sukuosenas?
Atsakyti
labas. įdomu, ar tikrai ta aušra tokia stebuklinga? kiek ji ima už makiažą? o už bandomąjį?gal kas turite jos darbų foto?
Atsakyti
Pas ja kainytes tikrai nedideles, vakarinio - dieninio makiazu kainos 60 lt. Vestuvinis 70 lt 4u.gif
QUOTE(Mandra Sandra @ 2009 05 12, 23:15)
labas. įdomu, ar tikrai ta aušra tokia stebuklinga? kiek ji ima už makiažą? o už bandomąjį?gal kas turite jos darbų foto?

Atsakyti
Gal butu galima atsiliepimu apie kosmetologe-visaziste SIGITA is Kauno Sarma Style (prie Pompejos)? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Desiree @ 2009 05 13, 15:36)
Sveikos.As Darau makiažą (



Laba 4u.gif laukiu pavyzdziu gintare.dz1@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandruciux @ 2009 05 17, 18:53)
Gal butu galima atsiliepimu apie kosmetologe-visaziste SIGITA is Kauno Sarma Style (prie Pompejos)? ax.gif


Sigita daro ir makiazus? Zinojau kad tik kosmetines proceduras ir manikiurus.
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 05 20, 22:49)
Laba  4u.gif laukiu pavyzdziu  gintare.dz1@gmail.com  4u.gif



Dekui 4u.gif jau gavau smile.gif gal kada prireiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(susidomejus @ 2009 05 23, 22:10)
Sigita daro ir makiazus? Zinojau kad tik kosmetines proceduras ir manikiurus.


Na taip. Jeigu nieko nesumaisiau, zinoma. Viena mergina labai graziai padaze, klausiau kur dares makiaza, tai va taip ir pasake g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandruciux: 24 gegužės 2009 - 11:50
QUOTE(charisma @ 2009 03 04, 21:29)
ji ir pati tokia dailute atrodo wub.gif
man vizaziste nr 1 Lilija (dazo laimai, zmonems, dazo valentaite - jos vestuvinis buvo lilijos darytas) - man ji isties labai patinka, dirba puikiai thumbup.gif dar gerai, kad atvaziuoja namo dirol.gif


Ieškau geros visažistės, pasidomėjau Karolinos darbais, bent jau interentiniame puslapyje nuotraukytės nerealiai gražios, net nesitiki, kad tikros biggrin.gif
O apie Liliją irgi ne pirmą kart girdžiu, gal parašytumėt, kut ji dirba?
Anksčiau labai mėgau Jolantą Sargautytę, ją man rekomendavo draugė, kuri beje neseniai irgi iš jos pabėgo. Ši visažistė nuostabiai jaučia klientą, makiažą derina ne tik prie individulių bruožų, bet ir prie charakterio, niekad neperspaudžia, ir anksčiau aš ja tikrai žavėjausi. Vestuvinis mano makiažas irgi buvo nuostabus, bet kuo toliau, tuo labiau įstikinu, kad ji dirba su sena kosmetika...Veidas tiesiog suskilinėja į dienos pabaigą, pudra nutrupa, šešėlius ir lūpdažius pastoviai iškrapšto iki dulkelės, kažkaip nemačiau, kad kada nors būtų kas nors naujo įsigyta, nors pas ją lankiausi gal kokius 5 metus...Mano draugei paskutinį kartą po jos makiažo prasidėjo alerginė reakcija. Ir apskritai higienos nesilaikymas akivaizdus, visur kiša tą patį teptuką, apie jokias lopeteles atrodo net nėra girdėjus, ružo šepetėlis nuolat purvinas, net baisu, kad kokia "zaraza" nepriliptų verysad.gif
Atsakyti
pasiieškojau internete, ar ta jūsų išgirtoji Lilija kartias ne L. Škamerda grožio salono savininkė?
Ačiukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žavinga77 @ 2009 05 24, 14:31)
Ieškau geros visažistės, pasidomėjau Karolinos darbais, bent jau interentiniame puslapyje nuotraukytės nerealiai gražios, net nesitiki, kad tikros biggrin.gif
O apie Liliją irgi ne pirmą kart girdžiu, gal parašytumėt, kut ji dirba?
Anksčiau labai mėgau Jolantą Sargautytę, ją man rekomendavo draugė, kuri beje neseniai irgi iš jos pabėgo. Ši visažistė nuostabiai jaučia klientą, makiažą derina ne tik prie individulių bruožų, bet ir prie charakterio, niekad neperspaudžia, ir anksčiau aš ja tikrai žavėjausi. Vestuvinis mano makiažas irgi buvo nuostabus, bet kuo toliau, tuo labiau įstikinu, kad ji dirba su sena kosmetika...Veidas tiesiog suskilinėja į dienos pabaigą, pudra nutrupa, šešėlius ir lūpdažius pastoviai iškrapšto iki dulkelės, kažkaip nemačiau, kad kada nors būtų kas nors naujo įsigyta, nors pas ją lankiausi gal kokius 5 metus...Mano draugei paskutinį kartą po jos makiažo prasidėjo alerginė reakcija. Ir apskritai higienos nesilaikymas akivaizdus, visur kiša tą patį teptuką, apie jokias lopeteles atrodo net nėra girdėjus, ružo šepetėlis nuolat purvinas, net baisu, kad kokia "zaraza" nepriliptų verysad.gif

Matyt su uzdarbiu nekas, jeigu sitaip dirba...
Atsakyti
Sveikos, panelės bye1.gif
Turiu 'BIG PROBLEM' cry.gif Liepos 8-9 d. bus draugo išleistuvės, su makiažu ne ką ir sugebu pasidaryti, o reikia, vakarinio, šventinio makiažo verysad.gif Karolinos darbeliai tikrai labai, labai gražūs, bet 90 Lt vakariniam makiažui man per brangu, aš tik moksleivė... verysad.gif Noriu kokybiško darbelio, ilgo laikymosi, bet ir pigiau truputį... rolleyes.gif Jauna esu, nereik man tiek daug to makiažo... verysad.gif Padėkit, išleistuvės Vilniuje 4u.gif
P.S. Jeigu tarp jūsų yra visažisčių iš Vilniaus, atsiliepkit, parašykit man žinutuką, atsiųskit pavyzdukų, kainytes parašykit, tikrai džiaugčiausi... wub.gif Ačiū aciuks.gif
Atsakyti