Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

SOS!
bandziau pas viena visaziste makiaza ir man nlb patiko. vestuves ne uz kalnu sad.gif
gal kas gali parekomenduoti visaziste, kuri galetu atvykti i alytu? arba gal kas zino gera visaziste alytuje, kuri atvaziuoja i namus. labai lauksiu jusu rekomendaciju...
Atsakyti
QUOTE(Sallly @ 2009 03 28, 23:14)
Labukas, tai zinoma kad geriausia meistre Utenoje dirba tai Birute Pajediene. Jei reiks kontaktu , rasyk i AZ.  smile.gif



Pritariu 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri galetu parekomenduoti gera visaziste Siauliuose? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(just_angel @ 2009 04 04, 09:59)
Gal kuri galetu parekomenduoti gera visaziste Siauliuose? 4u.gif

Kristina, Parduotuves kristiana vadove man rodos ji. kazkada ejau vestuves ir pas ja kreipiausim patiko ka ji padare:) resultatas geras:) kontaktu deja nebeturiu. bet paskambinus i kristiana galima pasiteirauti
Atsakyti
sveikos paneles smile.gif bukit geros parasykit man kasnors i AZ tos Ausros kontaktus kur is" Blic" salono, ieskau geros specelistes kad man vestuyvem makiaza padarytu 4u.gif girdejau apie Ausra daug geru atsiliepimu tai noreciau tai dienai savo veideli patiketi jai ax.gif
Atsakyti
Ieškau visažistės Vilniuje, vestuviniui ir paprastam makiažui (man ir mamai , gal kažkas iš draugių norės) birželio 6 d.
Atsakyti
Labukas, va ausros ir blic telefonas +869827322, Nepakartojamai dirba thumbup.gif
Atsakyti
jau uzsirasiau pas ausra thumbup.gif laukiu tos dieneles kada ji man makiaza darys smile.gif labai smalsu kaip ji ten mane isdazys ax.gif
Atsakyti
Pamatysi, atrodysi taip , kad visi apake is grozio bus pamate... Is Ausros nei viena kitokia neiseina, visos atrodo pritrenkiamai, nes jau taip sugeba visus privalumus veido bruozu isryskint ir pabrezt thumbup.gif Ir gerai, kad kainos labai priimtinos pas ja mirksiukas.gif
QUOTE(cika69 @ 2009 04 24, 03:44)
jau uzsirasiau pas ausra thumbup.gif  laukiu tos dieneles kada ji man makiaza darys smile.gif  labai smalsu kaip ji ten mane isdazys  ax.gif

Atsakyti
giriat salono blic visazhiste, o idomu tam pachiam salone kasnors daro gerai shukuosenas? ar ish vis daro... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sallly @ 2009 04 24, 13:12)
Pamatysi, atrodysi taip , kad visi apake is grozio bus pamate... Is Ausros nei viena kitokia neiseina, visos atrodo pritrenkiamai, nes jau taip sugeba visus privalumus veido bruozu isryskint ir pabrezt  thumbup.gif  Ir gerai, kad kainos labai priimtinos pas ja  mirksiukas.gif




chia vilniuje? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(etikete_ @ 2009 04 28, 15:17)
chia vilniuje?  4u.gif


nea cia kaune Ausros g. 20 smile.gif
Atsakyti