Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

Naudoju Make Up Forever Lengthening, arba Dior SHOW. Neseniai nusipirkau Max Factor Masterpiece MAX, tai visai patenkinta esu juo thumbup.gif
QUOTE(Alaja @ 2008 08 21, 02:50)
Sallly,koki tusa naudojat? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Sallly @ 2008 08 20, 23:25)
Naudoju Make Up Forever  Lengthening, arba Dior SHOW. Neseniai nusipirkau Max Factor  Masterpiece MAX, tai visai patenkinta esu juo thumbup.gif

Aciu.
O gal dar pasakysi,kokia krem pudra naudoji?Nuostabiai lygiai atroo modeliu veidai.Skaiciau,kad deimantine pudra esi atradus,o pries tai kuo tepi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 08 10, 12:06)
as irgi likau labai patenkinta, buvau irgi pakankamai ryskiai padazyta, siaip galiu pasakyti, kad kai nuotraukos is arti, tai per rysku, bet kai is toliau, arba filmuota medziaga, tai labai thumbup.gif tikrai didele saunuole, ji man patiko, pas ja dazysiuos ir toliau mirksiukas.gif


Na jo, Lilę traukia ant ryškumo hihihi.gif, tačiau ji moka ir itin subtiliai dažyti, pvz. mane vestuvėm prieš kelis metus labai švelniai dažė .o va draugės vestuvėms (jau buvo 4 kartas kaip dažiaus), tai buvau neatpažįstama.. ale man labai patiko... ypač man ji super pasirodė, nes visą galvą man peršukavo (klaikiai padarę man šukuoseną buvo), o ji taip subtiliai atitaikė šukuoseną pagal suknią, pagal mano veidą, ir makiažą akims ITIN ryškų padarė. Bet nevulgarų 4u.gif
Aukso lobis biggrin.gif bigsmile.gif
Atsakyti
zinok naudoju dazniausiai Make up Forever ,,Face&Body'' krempudra arba ta pacia tik liftingine, ir jei reikia dengiu dar Serge Louis Alvares silikonini pagrinda ir jei yra tam tikri defektai naudoju naudoju Make up Forever arba Screen Face stikus, su jais pakoreguoju bei suformuoju veidukus thumbup.gif , cia labai indvidualiai kiekvienai skirtingai reikia, kai ruosiuos veiduka tai tada ir matau ko kuriai odai reikia mirksiukas.gif smile.gif
QUOTE(Alaja @ 2008 08 22, 00:05)
Aciu.
O gal dar pasakysi,kokia krem pudra naudoji?Nuostabiai lygiai atroo modeliu veidai.Skaiciau,kad deimantine pudra esi atradus,o pries tai kuo tepi? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Sallly @ 2008 08 21, 17:26)
zinok naudoju dazniausiai Make up Forever ,,Face&Body'' krempudra arba ta pacia tik liftingine, ir jei reikia dengiu dar Serge Louis Alvares silikonini pagrinda ir jei yra tam tikri defektai naudoju naudoju Make up Forever arba Screen Face stikus, su jais pakoreguoju bei suformuoju veidukus thumbup.gif , cia labai indvidualiai kiekvienai skirtingai reikia, kai ruosiuos veiduka tai tada ir matau ko kuriai odai reikia mirksiukas.gif  smile.gif

O liftingine tai vyresnio amziaus moterims ?O kas tie stikai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alaja: 21 rugpjūčio 2008 - 16:07
Na nebutinai vyresnio amziaus, tiesiog liftingine yra daugiau silikoniniu pagrindu, kuri stipriau maskuoja, lygina rauksleles ir truputi vizualiai pakelia veiduka. O stikai
http://www.makeupfor...up/12-1/19.html

Na va jie atrodai sitaip, jais as formuojuos veiduka, pvz: mazinu nosyte, isryskina skruostikaulius, optiskai formuoja veiduka smile.gif
QUOTE(Alaja @ 2008 08 22, 02:06)
O liftingine tai vyresnio amziaus moterims ?O kas tie stikai? ax.gif

Atsakyti
QUOTE(Sallly @ 2008 08 20, 21:25)
Neseniai nusipirkau Max Factor  Masterpiece MAX, tai visai patenkinta esu juo thumbup.gif

sitas is ties thumbup.gif
Atsakyti
Aciu,Sallly,uz issamius ir greitus atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Ner uz ka, tikiuos kuonors galejau padet smile.gif mirksiukas.gif
QUOTE(Alaja @ 2008 08 23, 21:01)
Aciu,Sallly,uz issamius ir greitus atsakymus 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Sallly @ 2008 08 20, 22:25)
Naudoju Make Up Forever  Lengthening, arba Dior SHOW. Neseniai nusipirkau Max Factor  Masterpiece MAX, tai visai patenkinta esu juo thumbup.gif



Sally, o gal galetum parekomenduoti kokius gerus makijazu kursus? nes manau visai nepro sali moketi ir graziai kasdien dazytis. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oj tikrai nezinau, kazkaip neisivaizduoju net, jei nori ismokt tam tikru gudrybiu ar makiazo paslapciu, tai geriausia butu eiti pas visaziste gera ir uzsisakyti valandele, kita, su ja ir pasitreniruoti, nes is teorijos manau dideles naudos tikrai negausi 4u.gif
QUOTE(jevcia @ 2008 08 26, 19:34)
Sally, o gal galetum parekomenduoti kokius gerus makijazu kursus? nes manau visai nepro sali moketi ir graziai kasdien dazytis.  mirksiukas.gif

Atsakyti
Sveikos, merginos smile.gif planuojam vestuves kita vasara. Gak zinot Kaune, kas galetu profesionaliai patarti del sukuosenos, makiazo - t. y. noriu suzinoti, kokios spalvos makiazo/plauku/siaip man tinka, kokios sukuosenos ir pan. Buciu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti