Įkraunama...
Įkraunama...

Geri visažistai

Ne tai cia viskas puiku, gal ir gera ta visaziste, tiesiog labai juokingai atrode, kai tik prisiregistraves naujas narys ir jo pati pirmoji zinute buvo isreklamuoti itin stipriai ta meistra. Na gal tai tik sutapimas, manau viskas puiku thumbup.gif smile.gif
QUOTE(Baltija @ 2008 07 30, 23:48)
nu jūs ir  keistos.... Žmogus pasidalino savo patirtim, o jūs dabar varot, kad reklama  blink.gif  Kas čia blogo, kad iškart kontaktus sudėjo?  Vis tiek atsirastų tokių, kurios paklaustų, kaip tą visažistę  rasti ....  Man asmeniškai taip ir geriau, kad iškart parašo, kaip galima su tuo žmogum susiekti  ax.gif


Papildyta:
Beje gal kuri isbandziusi Kaune Ausros Malakauskienes visazo paslaugas? As asmeniskai dar su tobuliau dirbancia neesu susidurus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasinaaa @ 2008 07 30, 20:03)
Kagi, kaip kas nori, tas taip galvoje. Beje, siame forume as nesu naujoke, esu gal metai cia uzsiregistravusi. Tiesiog skaitydavau kas mane domina ir tiek.



aha, tikrai matosi, kad esate prisijungusi metus laiko lotuliukas.gif doh.gif
Prisijungė: 2008 04 16
gal jau geriau nekomentuokite, nes kuo toliau, tuo geriau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamor: 31 liepos 2008 - 09:56
QUOTE(Glamor @ 2008 07 31, 10:56)
aha, tikrai matosi, kad esate prisijungusi metus laiko lotuliukas.gif  doh.gif
Prisijungė: 2008 04 16
gal jau geriau nekomentuokite, nes kuo toliau, tuo geriau lotuliukas.gif



Merginos nenukrypstam nuo temos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
griztant prie temos: 08-08 mes su MB einam i draugu vestuves, tai pagal vienos mamytes rekomendacijas, mane dazys viena visaziste (ji jai dare vestuvini makiaza), ji dar dazo virseliams: zmones, laima ir dar kazkokiems. tai ziuresim, kaip ten bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 07 28, 13:31)
mane daze Paulauskienes rekomenduota berods Ausra is figaro (europa), nudaze baisiia, visa dazymo laika nepaleido tel is ranku doh.gif prasiau, kad nudazytu naturaliom spalvom, tai kai atsimerkiau akys buvo rozines spalvos su juodais kampais doh.gif o ir suplojau 150 lt bash.gif

o as pas Ausryte vaikstau kaip pas kosmetologe.tai man ji labai patinka mirksiukas.gif
o darytis makiazo kazkaip neteko pas ja.tiesa viena kart reikejo tai ji negalejo ir mane daze ten dirbanti tokia jaunute Kristina atrodo.tai akytes labai graziai padaze.tik pudra kazkaip netolygiai uzdejo bet as labai velavau tai viskas buvo daroma ant greicio.bet siaip rezultatu likau patenkinta.
o tave tikrai labai negraziai padaze? g.gif man va reiks rugpjucio pabaigoj tai dabar net nezinau ar pas Ausryte reiks ait g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dydy88: 31 liepos 2008 - 14:49
QUOTE(dydy88 @ 2008 07 31, 15:49)
o as pas Ausryte vaikstau kaip pas kosmetologe.tai man ji labai patinka mirksiukas.gif
o darytis makiazo kazkaip neteko pas ja.tiesa viena kart reikejo tai ji negalejo ir mane daze ten dirbanti tokia jaunute Kristina atrodo.tai akytes labai graziai padaze.tik pudra kazkaip netolygiai uzdejo bet as labai velavau tai viskas buvo daroma ant greicio.bet siaip rezultatu likau patenkinta.
o tave tikrai labai negraziai padaze? g.gif man va reiks rugpjucio pabaigoj tai dabar net nezinau ar pas Ausryte reiks ait g.gif



supranti kame reikalas, as jai sakau: dazyk mane ne karnavaliniu, ne vakariniu, o pasteliniu spalvu makiazu, ypac akis, noriu, kad butu dregno zvilsnio efektas, o atsimerkiu ir akis isdazytos rozine spalva, o kampai juodi blink.gif blink.gif doh.gif
beje, neprisimenu, kuo ji vardu, tokia smulki, ilgais juodais plaukais.
ir dar: kaip gali zmogus atidziai ir kruopsciai nudazyt, jeigu VISA dazymo laika kalbejo telefonu ir laike 1 rankoj rageli?? doh.gif as buvau tikrai labai, labai nepatenkinta ir su baisiai sugadinta nuotaika verysad.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 07 31, 16:22)
supranti kame reikalas, as jai sakau: dazyk mane ne karnavaliniu, ne vakariniu, o pasteliniu spalvu makiazu, ypac akis, noriu, kad butu dregno zvilsnio efektas, o atsimerkiu ir akis isdazytos rozine spalva, o kampai juodi blink.gif  blink.gif  doh.gif
beje, neprisimenu, kuo ji vardu, tokia smulki, ilgais juodais plaukais.
ir dar: kaip gali zmogus atidziai ir kruopsciai nudazyt, jeigu VISA dazymo laika kalbejo telefonu ir laike 1 rankoj rageli?? doh.gif as buvau tikrai labai, labai nepatenkinta ir su baisiai sugadinta nuotaika verysad.gif  cry.gif


Ju jo tikrai ir poziuris i darba nekoks blink.gif Man buvo panasiai, sedziu sau rami nes visaziste tikrai gera, o kai atsimerkiau pamatau ne save veidrodyje o kazkokia pantera cry.gif Akys ismaliavotos tamsiai ir tokios sonuose istestos, ir dar priklijavo blakstienu sonuose nezmoniskai ilgu doh.gif verysad.gif
Bet blogiausia buvo, kad diena buvo ziauriai karsta, viskas po keliu valandu susigadino verysad.gif Seseliai subego, o pudra , kurios buvo daug uzkrauta, visa blizgejo blink.gif
Atsakyti
as dabar su MB einu i vestuves, tai atvaziuos pas mane i namus rekomenduota visaziste, ziuresim kaip bus, tikiuosi nereikes po makiazo begti i vonia su makiazo valikliu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamor @ 2008 07 31, 14:58)
griztant prie temos: 08-08 mes su MB einam i draugu vestuves, tai pagal vienos mamytes rekomendacijas, mane dazys viena visaziste (ji  jai dare vestuvini makiaza), ji dar dazo virseliams: zmones, laima ir dar kazkokiems. tai ziuresim, kaip ten bus bigsmile.gif



QUOTE(Glamor @ 2008 08 01, 11:04)
as dabar su MB einu i vestuves, tai atvaziuos pas mane i namus rekomenduota visaziste, ziuresim kaip bus, tikiuosi nereikes po makiazo begti i vonia su makiazo valikliu doh.gif



Jeigu mes apie tą pačią abejoju ar reiks smile.gif Šį šeštadienį mane irgi dažo bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2008 08 01, 11:37)
Jeigu mes apie tą pačią abejoju ar reiks  smile.gif Šį šeštadienį mane irgi dažo  bigsmile.gif  biggrin.gif


o pas kuria tu eisi? bigsmile.gif nes jos gyvai darbu nemaciau, bet forumiete parekomendavo, ja labai patenkinta, tai ir as tikesiuos, kad viskas bus ok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glamor: 01 rugpjūčio 2008 - 12:04
QUOTE(Glamor @ 2008 08 01, 13:00)
o pas kuria tu eisi? bigsmile.gif nes jos gyvai darbu nemaciau, bet forumiete parekomendavo, ja labai patenkinta, tai ir as tikesiuos, kad viskas bus  ok.gif


Vardas Lilija?
Jei taip, tai pas ją dažiaus 3 kartus nei karto nesigailėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2008 08 01, 14:22)
Vardas Lilija?
Jei taip, tai pas ją dažiaus 3 kartus nei karto nesigailėjau ax.gif



ta pati, Lilija mirksiukas.gif uoj, kaip gerai, o gal turi makiazo nuotrauku, gali man imesti i AZ mirksiukas.gif jeigu jau 2 zmones patvirtino, kad bus liuks, reiskia taip ir bus vacation4.gif
Atsakyti