Įkraunama...
Įkraunama...

Garų surinktuvai. Gartraukiai

QUOTE(kettis @ 2010 09 28, 09:26)
Taigi, jei reikia kažkuo užpildyti erdvę, ar šiaip papuošti virtuvę - tai kiniškas, turkiškas ar lietuviškas gartraukis už kelis šimtus lt kaip tik jums. Tačiau jei norite garų rinktuvo, kuris daro tai, kuo vadinas (t.y. renka/traukia garus), rekomenduoju rinktis kažką rimtesnio.

Ką siūlot?
Atsakyti
QUOTE(Penktadienis @ 2010 09 28, 11:38)
Ką siūlot?

Aeg, electrolux, elica, bosch, siemens, miele - sitais pasitikeciau.
Atsakyti
Dalinuos patirtim del elicos. Gal jis ir kokybiskas (nes nejungiau i tinkla,o pardavejai aikciojo ji pamate koks jis, kai ispakavo), bet gauni tikrai ne ka perki pagal katalogus. Isigijom ELICA ELISLIM. Taigi: jokiu filtru uzterstumo indikatoriu nera, visai nera anglies filtro, nera isjungimo atidejimo - visa tai, kaip man pareiske - spausdinimo klaida. Tad musu teise rinktis - o gaum ka gaunam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpotaukslis: 01 spalio 2010 - 22:38
QUOTE(pumpotaukslis @ 2010 10 01, 23:35)
Dalinuos patirtim del elicos. Gal jis ir kokybiskas (nes nejungiau i tinkla,o pardavejai aikciojo ji pamate koks jis, kai ispakavo), bet gauni tikrai ne ka perki pagal katalogus. Isigijom ELICA ELISLIM. Taigi: jokiu filtru uzterstumo indikatoriu nera, visai nera anglies filtro, nera isjungimo atidejimo - visa tai, kaip man pareiske - spausdinimo klaida. Tad musu teise rinktis - o gaum ka gaunam...

Na, anglies filtrai labai retai būna komplektuojami su gartraukiu, dažniausiai įsigyjami kaip papildomas priedas. O lietuvių pardavėjų fantazijai (ir klaidinančiai informacijai) ribų nėra, dėja.. Todėl visada geriausia pasitikrinti informaciją gamintojo puslapyje, šiuo atveju čia, ir nebūtų nesusipratimų.
Atsakyti
žiūrinėju ir aš anglies filtrus www.neriba.lt tik, kur man juos rasti, prie ko jie bus prigrupuoti, prie gartraukių nematau, tik priekines briaunas g.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2010 10 03, 10:54)
žiūrinėju ir aš anglies filtrus www.neriba.lt tik, kur man juos rasti, prie ko jie bus prigrupuoti, prie gartraukių nematau, tik priekines briaunas  g.gif

man rodos paprasčiau gartraukių filtrus rasti pas "tikrus" pardavėjus, o ne elektroninėse parduotuvėse wink.gif
Atsakyti
QUOTE(kettis @ 2010 10 03, 11:45)
Na, anglies filtrai labai retai būna komplektuojami su gartraukiu, dažniausiai įsigyjami kaip papildomas priedas. O lietuvių pardavėjų fantazijai (ir klaidinančiai informacijai) ribų nėra, dėja.. Todėl visada geriausia pasitikrinti informaciją gamintojo puslapyje, šiuo atveju čia, ir nebūtų nesusipratimų.

pardavejai turejo katalogus, ir vienam ju parasyta, kad opcia - man paaiskino, kad tai reiskia uzsakomas atskirai, o kitame - included!!!
Gal kas naudojates TEKA buitine tchnika?? niekur nerandu "gytvai " apziuret sad.gif
o antra karta taip nusvilt nesinori. Domina CNL 300
Atsakyti
as irgi noreciau nuomones apie TEKA gartraukius... blush2.gif
renkuosi tarp TEKA CNL 3OOO, CNL 2002 ir AEG DF6260 g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasiulka @ 2010 10 06, 00:02)
as irgi noreciau nuomones apie TEKA gartraukius...  blush2.gif
renkuosi tarp TEKA CNL 3OOO, CNL 2002 ir AEG DF6260  g.gif

Naudoju AEG. Trauka patenkintas, tik ūžia. Bet kaip neūš, jei traukia. biggrin.gif
Gal kiek nepatogus valdymas viršuje ir apšvietimas kiek senamadiškas. Teka tada dar neteko čiupinėti, todėl tokios dilemos neturėjau. Kokybine prasme, sakyčiau, vienodi.
Atsakyti
Gal kas turit atsiliepimų apie Elica Glide arba Elica Eliper ? Kuris geriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(byne @ 2010 10 15, 16:09)
Gal kas turit atsiliepimų apie Elica Glide arba Elica Eliper ? Kuris geriau blush2.gif

Turiu Elica Glide. Traukia gerai ir šiaip nusiskundimų neturėčiau jokių, jei ne per garsus veikimas. Asmeniškai man jis per daug triukšmingas.
Atsakyti
Jei didesnė trauka, tai ir triukšmo bus daugiau.
Reikia kažkaip tuos šimtus kubų sukišti į 12-15 cm diametro vamzdį.
Priešinasi lotuliukas.gif
Atsakyti