Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietija

minimalaus atlyginimo D nera. Kiek kam darbdavys moka priklauso nuo kvalifikacijos, nuo valandu, nuo darbo laiko, nuo amziaus ir t.t. Aldi moka daugiau, ta irgi zinau, bet ir mokintis ten yra ka kasdien doh.gif visus akciniu prekiu numerius turi mintinai zinoti doh.gif
Atsakyti
Kiek teko girdeti, Aldi darbuotojams labai gerai moka ir gauti pas juos darba nera paprasta. Dirbti reikia visur, jei jau eini i darba, tai geriau per tas valandas daugiau dirbti ir uzdirbti, nei suda malti ir nieko neuzdirbti. O kiek darbu yra, kur zmones aria kaip dzekai ir nieko neuzdirba...
Atsakyti
QUOTE(zirne @ 2011 08 18, 09:17)
Kiek teko girdeti, Aldi darbuotojams labai gerai moka ir gauti pas juos darba nera paprasta. Dirbti reikia visur, jei jau eini i darba, tai geriau per tas valandas daugiau dirbti ir uzdirbti, nei suda malti ir nieko neuzdirbti. O kiek darbu yra, kur zmones aria kaip dzekai ir nieko neuzdirba...


reikes vizgi man darbe paprasyti kad su vokieciais susisiektu ir tikslia info gautu ... taip nesinori kol dar nieko tiksliai neapsisprende... bet teks,..taip bus lengviau taskelius sudelioti..o jus visos saunuoles kad man patariat .aciu.
Atsakyti
QUOTE(SGT @ 2011 08 18, 15:22)
reikes vizgi man darbe paprasyti kad su vokieciais susisiektu ir tikslia info gautu ... taip nesinori kol dar nieko tiksliai neapsisprende... bet teks,..taip bus lengviau taskelius sudelioti..o jus visos saunuoles kad man patariat .aciu.

as ne prasyciau, kad kazkas susisiektu, o pati su konkreciu darbdaviu kalbeciau. Kiek kas teoriskai uzdirba yra labai slidi informacija, toli grazu nereiskia, kad ir tu tiek uzdirbsi, nes atlyginimu palete uz ta pati darba labai plati, o ir apskritai neaisku, ar tu ta darba gausi ir, jei gausi, kiek valandu kontraktas bus.
Atsakyti
keliu i virsu temute ir plepam cia tada 4u.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=wolke7,2011 08 20, 15:06]
keliu i virsu temute ir plepam cia tada 4u.gif

Ačiū, WOLKE,
Atsiprašau,kad netiksliai gal išsireiškiau, norėjau pasakyt,kad gal atidarykim visada naują temą, bet tik su nuoroda į šitą (apie imigraciją), nes galvojau,kad jei šitoj diskutuosim ir ji užsibaigs, ją gi po to ištrins, ir nebeliks žinių?
Ar aš ne taip ką mąstau g.gif
Kaip manot?
Atsakyti
QUOTE(Bastetė @ 2011 08 20, 14:13)
Atsiprašau,kad netiksliai gal išsireiškiau, norėjau pasakyt,kad gal  atidarykim visada naują temą, bet tik su  nuoroda į šitą (apie imigraciją), nes galvojau,kad jei šitoj diskutuosim ir ji užsibaigs, ją gi po to ištrins, ir nebeliks žinių?
Ar aš ne taip ką mąstau g.gif
Kaip manot?

Aišku, kad šitą ištrins, ir visas darbas bus veltui. Aš irgi taip supratau, kad atidarant naują temą, visada i šitą nuorodą įdėt, taip kad Wolke, marš marš, darbuokis - tiek naują atidaryt, tiek nuorodą įdėt, ponios pareiga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalia: 20 rugpjūčio 2011 - 15:49
Merginos, kadangi aš čia dar tik kelios dienos, tai nelabai susigaudau, kas ir kaip g.gif . Nes tik pradėjau "įsijausati" ir susipažinti su jumis temoje "Vokietijos Lietuvaitės', kaip žiūriu , kad tema jau užrakinta g.gif
Ir norėjau Bremen atsiprašyti, kad taip kvailai su ja pasielgiau, pasveikindama su nebūtais dalykais blush2.gif Bet nepyk, brangioji, juk žinai kad "sena ir kvaila", ir biškį nuvažiavau į "pūdimus" . doh.gif Prižadu, kad ateityje pasitaisysiu notworthy.gif
Atsakyti
wolke dingo einu sukursiu temuke smile.gif

Prašom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KolJe: 20 rugpjūčio 2011 - 16:08
QUOTE(Amalia @ 2011 08 20, 15:48)
taip kad Wolke, marš marš, darbuokis - tiek naują atidaryt, tiek nuorodą įdėt, ponios pareiga  ax.gif

pioneers.gif sorry kad ne taip supratau......uzsigulejau saulutej ax.gif ir istaiset senos bobos klaida tongue.gif

QUOTE(KolJe @ 2011 08 20, 16:04)
wolke dingo einu sukursiu temuke smile.gif

Prašom

good.gif aciuks.gif
Atsakyti
Gal dar kuriai prireiks:
QUOTE
Ar Sparkassej, ar online, skirtumo nera, suprasti, ka uzsisakai reikia visur 4u.gif
Tu gal taupomaja saskaita uzsisakei, jei kazka ideti reikia g.gif
Pagrindines saskaitu rusys Vokietijoje:
- Girokonto: einamoji saskaita, i kuria plaukia pinigai, is kurios gali nusiimti grynu kada panorejus, is jos darai pavedimus, prie jos gauni debetine kortele, kreditine, paprastai, reikia uzsisakyti papildomai.
- Sparkonto: taupomoji saskaita. Tas pats kaip taupomoji knygele, uz indelius gauni procentus, nusiimti grynais gali tik tam tikra suma, jei reikia didesnes, bankui is anksto pranesti reikia.
- Tagesgeldkonto: panasiai kaip taupomoji, tik sutaupytus pinigus gali pasiiimti kasdien, tik ne tiesiai, o pervesti i einamaja saskaita, o paskui jau nusiimineti.

Pasiziurek to banko internetiniame puslapyje, ten buna aprasyti visi produktai ir salygos jiems gauti. Dar turi perskaitytti AGBs, jei tingi jas skaityti, labai daug atsakymu gali rasti FAQ skyriuje.


Online bankai neimantys jokių metinių ar vienkartinių mokesčių: ing-diba, DKB, Netbank, lyg ir dar buvo, užkrito, gal kuri papildys doh.gif
Atsakyti
Labuka, paklausiu ir cia :
gal yra mamu, aukliu, mociuciu... Hamburge galinciu priziuret 5 metu sunu darbo dienom 10.00-18.00 3-4 kart i savaite. Galiu moketi 30-40 E/d.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savannaa: 04 rugsėjo 2011 - 16:42