Įkraunama...
Įkraunama...

Vokietija

QUOTE(Blümchen @ 2011 02 05, 11:34)
o i darzelius kai kur reikia tikrai iskart po gimimo registruoti, kitaip ir triju metu vietos galima negaut, ir tik jau ne ten, kur nori. Ypac kokiuose didmiesciuose ar netoliese. Ir reikia ne i viena registruoti, o i kelis geriausiai, kad bent kur gauti doh.gif



QUOTE(Rhealife @ 2011 02 05, 11:44)
Mano maze ir i lopseli ir  i darzeli jau uzregitruota. Pas mus 3 metai iki nestumo turi uzsiregitruot  doh.gif  lotuliukas.gif  Itariu leisiu nuo 1,5 kaip ir broli. Del kalbos.



dar tik pridursiu, kad lopshelis vokietijoj yra retas ir brangus malonumas. Ir ne kiekvienam kaime ju buna, be viso kito.....
Atsakyti
O kiek vokietijoje uzdirba aukles priziurincios vaika? Kiek suprantu tai toje seimoje ir gyveni?
Atsakyti
QUOTE(Laurrr @ 2011 03 14, 18:59)
O kiek vokietijoje uzdirba aukles priziurincios vaika? Kiek suprantu tai toje seimoje ir gyveni?

367 eur ir 59 cnt. rolleyes.gif

o kiek LT aukles uzhdirba? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveiki.
Mano vyras šiuo metu yra Vokietijoje. Gal kas galetu patarti koki bevieli interneta galima naudoti, kad butu be isipareigojimu.

Is anksto dekoju Jums uz atsakyma
Atsakyti
Sveikos vokietaites ir lietuvaites mirksiukas.gif

Gal yra mamyčių šiuo metu ar nesenai kurios tvarkėsi dokumentus išvykimui legaliai gyventi Vokietijoje. Niekaip nepavyksta rasti info kiek visa tai trunka. Mes šiuo metu tik pasikeitėme tautybes iš lietuviu į vokiečių. Kaip laikomas tas kalbos egzaminas, ar labai jau gerai reikia mokėti vokiečių kalbą, ar ilgai reikia laukti leidimo vykti į De. Tiek dauk klaustuku doh.gif . Mano vyro tevai ir sesuo su šeima išvyko prieš 6 m. tuomet viskas papraščiau lygtai buvo. Galutinai apsisprendėme ir mes išvykti, bet norisi kuo daugiau sužinoti.

Ačiukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vanile31 @ 2011 03 16, 12:01)
Sveikos vokietaites ir lietuvaites  mirksiukas.gif

Gal yra mamyčių šiuo metu ar nesenai kurios tvarkėsi dokumentus išvykimui legaliai gyventi Vokietijoje. Niekaip nepavyksta rasti info kiek visa tai trunka. Mes šiuo metu tik pasikeitėme tautybes iš lietuviu į vokiečių. Kaip laikomas tas kalbos egzaminas, ar labai jau gerai reikia mokėti vokiečių kalbą, ar ilgai reikia laukti leidimo vykti į De. Tiek dauk klaustuku  doh.gif . Mano vyro tevai ir sesuo su šeima išvyko prieš 6 m. tuomet viskas papraščiau lygtai buvo. Galutinai apsisprendėme ir mes išvykti, bet norisi kuo daugiau sužinoti.

Ačiukas  4u.gif

pasikeitėt tautybę ar pilietybę?? g.gif
o šiaip gi susirandi darbą kad ir lietuviu būdamas ir išvyksti, jokio leidimo atvykti nereikia blink.gif kol kas reik darbo leidimo, bet ir tai ne visiems darbams ir iki gegužės tik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Coccinela: 16 kovo 2011 - 13:48
QUOTE(Coccinela @ 2011 03 16, 15:47)
pasikeitėt tautybę ar pilietybę??  g.gif
o šiaip gi susirandi darbą kad ir lietuviu būdamas ir išvyksti, jokio leidimo atvykti nereikia  blink.gif kol kas reik darbo leidimo, bet ir tai ne visiems darbams ir iki gegužės tik...



Na aš ne tai turiu galvoje, mes ketiname išvykti kitokiu būdu.
pirmiausia tai dziaugiuosi, kad atrašėte

Na žodžiu uošvienė yra vokietė, ji tvarkėsi savo dokumentus jau senai, bet mes tuo metu niekur neketinome važiuoti ir vyras kadangi gimes Lietuvoje, turėjo lietuvos tautybę, tai taip ir liko lietuvis. Bet dabar, kadangi norime išvykti , tai pagal mamos šaknis jis pasikeitė tautybę i vokiečio, vaikai taip pat. Toliau kiek žinau turime siūsti kaškokius prašymus į Vilnių dėl legalaus išvykimo į "tėvynė" Vokietiją . Tuomet turim gauti kvietimą atvykti laikyti kalbos testą, pavykus išlaikyti belieka laukti, kada pakvies atvykti i Vokietiją. Nežinau ar aiškiai surašiau, bent jau taip išvažiavo uošviai ir vyro sesuo. Tai ir bandau išsiaiškinti kas ten per kalbos egzaminas laukia ir kiek aplamai tai trunka . O ir tėvai, dabar konkrečiai nieko nežino, nes patys išvyko prieš 6 m. kas šiuo metu reikalaujama, kas pasikeitė, žinoma sužinos, bet visa tai užtruks, tai aš ir bandau iškoti informacijos. Kai jie važiavo kalbos testa laikė tik uošvienė ir sesuo, o dabar lygtai reikia visai šeimai. Nežinau ar aiškiai aprašiau ax.gif
Atsakyti
čia absoliuti dauguma atvykusių yra lietuvio statusu, tai tokiais niuansais nelabai ir patarsim ką.
Tik iš prieš porą mėnesių vykusios diskusijos susidariau įspūdį, kad per daug terlionės ir naudos palygint nebėr. Legalus lietuvis Vokietijoj turi tokias pačias teises kaip ir vokietis, tik kad balsavimuose ne visuose gali dalyvaut. O kad kažkada buvo siūlomi butai ir pašalpos į Vokietiją grįžtantiems tautiečiams dabar viskas apkarpyta, geriau išsiaiškinkit per uošvius konkrečiai, kas jums siūloma. O tai dar bus taip, kad lauksit lauksit tų pakvietimų, per tą laiką perispildys darbo rinka darbuotojais privažiavusiais po gegužės 1d ir nebežinosit ko griebtis "tėvynėn" parvežti...

Gali narę inni pasiklausinėt, jin tokiu pačiu būdu svarstė į Vokietiją atvažiuot. O šiaip šitos temos pačioj pradžioj yra keletas postų šia tema, o gal ir nebesukėlėn visų..
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2011 03 16, 17:16)
čia absoliuti dauguma atvykusių yra lietuvio statusu, tai tokiais niuansais nelabai ir patarsim ką.
Tik iš prieš porą mėnesių vykusios diskusijos susidariau įspūdį, kad per daug terlionės ir naudos palygint nebėr. Legalus lietuvis Vokietijoj turi tokias pačias teises kaip ir vokietis, tik kad balsavimuose ne visuose gali dalyvaut. O kad kažkada buvo siūlomi butai ir pašalpos į Vokietiją grįžtantiems tautiečiams dabar viskas apkarpyta, geriau išsiaiškinkit per uošvius konkrečiai, kas jums siūloma. O tai dar bus taip, kad lauksit lauksit tų pakvietimų, per tą laiką perispildys darbo rinka darbuotojais privažiavusiais po gegužės 1d ir nebežinosit ko griebtis "tėvynėn" parvežti...

Gali narę inni pasiklausinėt, jin tokiu pačiu būdu svarstė į Vokietiją atvažiuot. O šiaip šitos temos pačioj pradžioj yra keletas postų šia tema, o gal ir nebesukėlėn visų..



Aciu, pasiskaiciau, dabar aiskiau rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

O gal yra išvykusių gydytojų čia ar rezidentų studijom ir darbui ligoninėse? idomu, kaip medikai lietuviai gyvena Vokietijoje? kolkas atrodo kviečia ir laukia.
Atsakyti
Sveikos, mamytės,

prašausi į vokietukių būrį.Man labai reikalinga jūsų patirtis.
Liepos mėn. važiuojame kurti sau naujų namų į Rh-Pfalz žemę.Žinoma,kad baisiai neramu,nes rožinių akinių emigracijai į kitą šalį niekuomet neturėjau.Minimum metus neketinam pirkti jokio nekilnojamo turto,o nuomotis.Niekada nežinai,kaip apsisuks.
Kol mano dukros apsipras mokyklose norėčiau jas lydėti ir padėti susidoroti su vokiečių kalba.Tai reiškia,kad kurį laiką nedirbsiu.Mano vyras pusmečiui ar metams (jeigu bus verta finansiškai) lieka dirbti LT,jam šio pajamų šaltinio kol kas neverta numesti.O mano klausimas toks: ar mus registruos (Aufenthaltserlaubnis) vietos biure,kai aš būsiu nedirbanti su dviem vaikais,o vyras dirba LT?Kažką "susapnavau", apie pragyvenimo šaltinio įrodymą turint arba darbą/arba sumą sąskaitoje. Gal žinote, kokia turi būti ta suma? Nuoširdžiai dėkoju ir labai lauksiu ats. į AŽ. Sėkmės visiems
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Gal kas esate netolimoje praeityje gavusiosl vokietijos pilietybe? Idomu, kokie dabar reikalavimai kalbos testui? Turime vykti i Vilniu, Vokietijos ambasada, laikyti kalbos egzamina pilietybei.Vok. kalba kolkas mokame prastai, tai net nezinau ko tiketis doh.gif

Aciu
Atsakyti