Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Aciu uz pagyras 4u.gif


As jei sau darysiu tai isvis subenieko. smile.gif O va labai uzsakineja pas mane su rozem pastaruoju metu, Tai ir darau. blush2.gif
Atsakyti
Žydros gražios labai, ale man tai ta forma nesvietiško fainumo, rožės tai taip, bet pats tapukas wub.gif kaip čia išmokt tokias formas išgaut...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 13 sausio 2011 - 15:14
Trakst, nu rožių gražumas tai neišpasakytas wub.gif wub.gif wub.gif
Aš tai gailėčiau ant šlepečių tokį grožį tupdyti. lotuliukas.gif
Jums sagės - rožės nuostabios išeitų. 4u.gif
Atsakyti
Aciu mergaites dar vis aciu 4u.gif lotuliukas.gif Nugi raganauja as, raganauju lotuliukas.gif


Del formos tai gavau uzsakyma, kad visa kelti uzdengtu slepete. Va ir nezinau, kaip ispildyt toki nora. doh.gif Reiks daryt sablona toki, kaip su aulais, tik trumpesni. Ai va tokie reikalai nervuoja. Nemegstu auliniu daryt. Is pradziu auliniu ir prase, bet pasakiau, kad dvigubai brangiau bus. Tai ne, tinka ir tokios, tik, kad labai aukstais bortais butu. Kaip iskirpt skyle, kad koja ilystu ? Kaip pasdaryt, kad grazu butu ? Nes man tokie auksti bortai tai nilabai. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 13 sausio 2011 - 15:44
Rožės sniege wub.gif thumbup.gif
Užderėjo tapkučiu tai jas truputi praskiesiu riešinėm lotuliukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Katinyti, sakyčiau elegantiškos riešinės thumbup.gif
Atsakyti
Kadabra, Trakšt, Katinyti, paskutinius temos psl pavarcius, tai kaip po koki gera uzsienini zurnala akis paganius. Ir foto, ir darbai labai labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Smagu, kad yra į ką lygiuotis ir kam baltai pavydėt smile.gif
Atsakyti
Katinytis barokas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dėkui blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Nuostabios riesines 4u.gif negalejau akiu atitraukt bigsmile.gif
Atsakyti
labai gražūs visų darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
trakst, idomu kiek tas rozes uztrunki padaryt, ar tik nepanasiai kaip slepetes gaunasi?
atrodo tai labai graziai, bet cia gal tik sveciuosna nusinest, ar dovanot kam ..
kazin ar patogu taip vaiksciot namuose.. lyg senesnese buvau nuziurejus, kad jos prisegtos kaip sages?
as dar vis apie padus mastau smile.gif jeigu odinius neprisiut su masina, o klijuot, kazin koke klijai tiktu, ir ar laikytu? nieks nebandet??

dar man tos zydros su baltom rozytem labai mielos, graziai nuveltos.. sveikinu smile.gif
Atsakyti