Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

rožinės taškuotos tai fainos smile.gif
Aš pagaliau apvėliau ir savo kojas - mane labiausiai vežančios spalvos ir kvietkeliai:
user posted image
Atsakyti
raganele isties puikios thumbup.gif Ir nosiukai smaili. Tokios subtilios ir elegantiskos. wub.gif
Atsakyti
raganele, gražus cinkelis tos roželės thumbup.gif


Žinokit mano rožinių žirniai ir vidus tai balti bigsmile.gif ( unsure.gif )
Atsakyti
Ačiū, labai malonu iš patyrusių vėlėjų išgirst, tuo labiau kad man šitos irgi labai patiko smile.gif Dzūke, o balti žirniai buvo, bet vilna persimušė ar fotikas pamelavo? Man beveik visos spalvos kiek persimaišo, bet vat žydrų tai minimaliai. Šįkart turėjau vėlimui savo nuosavus gyvus kurpalius - man patiko thumbup.gif reik kažką sugalvot. Kita vertus, visa šeima jau apauta, tik vyras bambėjo vakar, kodėl jam šliopai užapvalintais galais ir tokie tamsūs, o mano tai gražesnėėėės lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 13 sausio 2011 - 09:54
QUOTE(raganele @ 2011 01 13, 10:53)
balti bet vilna persimušė ar fotikas pamelavo? Man beveik visos spalvos kiek persimaišo, bet vat žydrų tai minimaliai. Šįkart turėjau vėlimui savo nuosavus gyvus kurpalius, nugi man patiko  thumbup.gif reik kažką sugalvot. Kita vertus, visa šeima jau apauta, tik vyras bambėjo vakar, kodėl jam šliopai užapvalintais galais ir tokie tamsūs, o mano tai gražesnėėėės lotuliukas.gif



Tavo kurpaliai gal grazesni lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 13, 09:53)
Dzūke, o balti žirniai buvo, bet vilna persimušė ar fotikas pamelavo?

Nei tas, neitas.Nusidažė cool.gif
Atsakyti
Sveikos,
Pavasarines (atsibodo man ta ziema jau blush2.gif ):

user posted image

Raganele, grazias slepetes nusivelei, spalvos mielos wub.gif
Dzuke, tavosios rozines irgi liuks, nesvarb, kad pasidaze 4u.gif
Atsakyti
kadabra thumbup.gif

Mano gryn "elektrines rozes"


user posted image


user posted image
Atsakyti
Trakst, roziu metas biggrin.gif ? Dailios.
Atsakyti
Trakst , ale šitos kokios mielos wub.gif ir spalva labai graži......nu bet rožių koks gražumėlis thumbup.gif
Ir foto ....na jau sakiau kad jos labai ,labai gražios wub.gif thumbup.gif Vienu žodžiu giriu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grite @ 2011 01 13, 14:53)
Trakst , ale šitos kokios mielos wub.gif ir spalva labai graži......nu bet rožių koks gražumėlis thumbup.gif
Ir foto ....na jau sakiau kad jos labai  ,labai gražios wub.gif  thumbup.gif Vienu žodžiu giriu thumbup.gif



drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Trakšt ir Kadabra, įdealiai gražios bigsmile.gif
Atsakyti
Jau rozes tai super bigsmile.gif 4u.gif nors nesu tokiu geliu megeja,bet pradeda patikt,moteriska labai thumbup.gif
Atsakyti