Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 01 29, 10:19)
raganele ta geltona - ju paciu dazyta, o zydra ne - ji brangesne. Ta zydra as dievinu.  wub.gif  Veliasi ji puikiai. Ju dazytos, gal reikia ploniau klot. Gaunasi storesni darbai is jos.  g.gif Ploniems dalykams, kaip salikai, pirstines ar riesines, geriau naudot plonesne - 18 mikronu vilna. Ta zydra pasakiskai gerai man traukiasi ir spalva  wub.gif

Is woolo tik del juodos man visiskas pravalas.  doh.gif  Visa kita arba baika, arba net labai gerai.

tiesa, žydra geriau vėlėsi, viduriuką tik rasdavau nepasivėlusį, kai tapuką prakirpdavau... Balta irgi geriau vėlėsi, bet na kaip dabar atsirinkti doh.gif
Gal kas bandėt 18 mikronų iš woolo? Jaučiu nesulauksiu jei užsisakinėsiu iš kauno biggrin.gif Labai reik dabar išbandyt, gal mažiau rizikinga būtų balta...
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 29, 11:37)
tiesa, žydra geriau vėlėsi, viduriuką tik rasdavau nepasivėlusį, kai tapuką prakirpdavau... Balta irgi geriau vėlėsi, bet na kaip dabar atsirinkti  doh.gif
Gal kas bandėt 18 mikronų iš woolo? Jaučiu nesulauksiu jei užsisakinėsiu iš kauno biggrin.gif Labai reik dabar išbandyt, gal mažiau rizikinga būtų balta...




Su balta neturetu but problemu. Esu kelis kartus iz woolo balta pirkus - buvo puiki. Bet cia ir jie negali zinot. Juk ksartais ta vilna buna vienoj babinoj gera, o kitoj jau perkaitinta. But gerai, jei galima apkeist butu. Jie zadejo ir siulais pradet prekiaut. Tai ta nesiveliancia galetu suverpt. As bandysiu juoda ant pakeitimo nunest. Kazkur puskili turiu ir ka man su ja daryt. doh.gif
Atsakyti
teks verpt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 29, 11:37)
Jaučiu nesulauksiu jei užsisakinėsiu iš kauno biggrin.gif

Iš kur kaune užsakinėt žadi?
Atsakyti
Na va,įkeliu jūsų kritikai savo antrąjį bandymą... blush2.gif Klaidų yra,todėl prašom drąsiai komentuoti 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
apie technika tegul kalba zinoves...o as pasakysiu- be tu "nosyciu" man butu grazesnes, spalvyte, biseriukas, forma thumbup.gif
Atsakyti
DOLLILYTE nosytes - skonio reikalas. Seip dailu man. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 29, 14:49)
DOLLILYTE nosytes - skonio reikalas. Seip dailu man.  thumbup.gif

zinoma, kad skonio...va toks tas mano skonis, be nosyciu tongue.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti