Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Trakst tavo forma tapkiu tikrai ideali negaliu suprast kaip tu jas formuoji kiek laiko kocioji ar forma pilnai isgaunama ant kurpalio ar tik rankomis .........?
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2011 01 11, 12:32)
Trakst tavo forma tapkiu tikrai ideali negaliu suprast kaip tu jas formuoji kiek laiko kocioji ar forma pilnai isgaunama ant kurpalio ar tik rankomis .........?




Beveik visa paslaptis mano rankose. Nezinau, kaip gaunasi ir neisivaizduoju, kodel nesigauna. Tiesiog vien kociojimo nepakanka. Reikia glostyt, myluot ir prasyt tapkuciu "bukit geros, bukit patogios". Briedas, bet man gaunasi butent taip. lotuliukas.gif Gi buvau idejus foto iki tapkutes papuola ant kurpalio. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 11, 11:45)
Beveik visa paslaptis mano rankose. Nezinau, kaip gaunasi ir neisivaizduoju, kodel nesigauna. Tiesiog vien kociojimo nepakanka. Reikia glostyt, myluot ir prasyt tapkuciu "bukit geros, bukit patogios". Briedas, bet man gaunasi butent taip.  lotuliukas.gif Gi buvau idejus foto iki tapkutes papuola ant kurpalio.  biggrin.gif

Nu ragana, ne kitaip schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 11, 12:57)
Nu ragana, ne kitaip schmoll.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ar ir be kurpaliaus galima gražią formą išgauti? Užtektų geriau išglostyt? Daug temų skaičiau kol ryžausi pradėt velt ale neužmačiau kaip iki kurpaliaus atrodo vėlinys.
O kur be wool.lt dar galima rasti kurpalių? Nes atrodo šeima neapsiribosiu, jau mano seserys nori veltinių biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi kurpaliai aktualu. 37 man kazkokia mistiska ismiera. Turiu 36, tai padaru didokas, bet per siaupos, tai per trumpos gaunasi. Kartais isderinu. Dedu i vidu centimetra ir taip atmatuoju tuos 24 cm. Bet daugiausia "praliotu" man su sita ismiera. Vasara dariau 37, 38 ir 39. Issirinko 39, nors prase 37. Nunesiau gydytojai dovanu tas 37 - akurat tiko, kaip 37. g.gif Tai sakau butinai reikia nusipirkt 37 kurpalius. Bet man reikia, kad keltis nusiiminetu. Tai jei kas zinot, kur toki geri nusipirkt pasidalinkit mirksiukas.gif Pernai as senu visa maisa per alioske gavau nusipirkt, bet tik keli einami. Labai daug vyrisku. Aisku gerai. Vyriskus galiu padaryt nuo 41 iki 46 biggrin.gif O va moteriskus turiu 39, 36 ir 40, bet tai gali tikt ir vyram.
Atsakyti
Aš turiu 37, vakar ant ju cypdama traukiau 36 dydžio tepukus smile.gif Turiu 39 ir 42 dar, visų kitų po vieą1 porą, ilgį galiu išmatuot, bet priekis juokingai atrodo-ant vienos kojos doh.gif Ai dar turiu leliukiškas 12 gal cm, irgi vienos kojos biggrin.gif Galėčiau su kokia vienakojų piratų draugija bendradarbiaut hihihi.gif
Jei darau tepukus ir neturiu kurpalių tai tiesiog prikišu burbulinės vidun ir trinu trinu smile.gif
Atsakyti
Šelma nesupratau. Tu veli ant kurpaliu?


As irgi rusy turiu po viena. Reikia suziuret kokios kojos ir ismieros. Gal jei pavyktu dvi poras suporuot bent, tai po viena pasidalintumem. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 11, 14:27)
Šelma nesupratau. Tu veli ant kurpaliu?

As irgi rusy turiu po viena. Reikia suziuret kokios kojos ir ismieros. Gal jei pavyktu dvi poras suporuot bent, tai po viena pasidalintumem.  mirksiukas.gif

Nevisas, bet tos kurpalinės daug dailesnės išeina rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 11, 12:37)
ar ir be kurpaliaus galima gražią formą išgauti? Užtektų geriau išglostyt? Daug temų skaičiau kol ryžausi pradėt velt ale neužmačiau kaip iki kurpaliaus atrodo vėlinys.
O kur be wool.lt dar galima rasti kurpalių? Nes atrodo šeima neapsiribosiu, jau mano seserys nori veltinių biggrin.gif


manau visai imanoma be kurpalių, pas mane form visai ne baisi gaunas... nu gal neieali bet...
Tiesiog po kočiojimo ikišo ranka i vidu ir sulinu visaip, dailinu, ir vilna pasiduoda. Bet apie kurpali pasvajoju, bet vis nesiryžtu investuot...
Atsakyti
Na ir man ta forma iš rankos visai normali pradėjo gautis(bent man taip atrodo blush2.gif biggrin.gif ), paplušėt tai reika doh.gif

Burnojau ant woolo lietuviško dažyto karšinio, kad spalva eina, bet ir rekuomenduoja jį sausam vėlimui blush2.gif .Va, zelandietišką ir šlapiam smile.gif
Gerai, kad nedaug pirkau, tikiuosi kojų nedažys tos tapkutės g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, darbštuolės 4u.gif
Trakšt, Katinyti, raganėle gražūs jūsų darbeliai wub.gif . O man rožes daryt yra beveik kančia blush2.gif Daug laiko labai atima, arba aš nemoku jų daryt visai blush2.gif
O čia mano kurpaliai. lotuliukas.gif(ištryniau kaliošų nuotrauką) Bet turiu tik 2 išmieras: savo ir MB. Tai mąstau, kad gal reik ir kitokių išmierų įsigyt g.gif . Forma netobula, bet nors vienodos abi gaunasi, o toliau ir su rankom lengviau jau formuot galima. Na čia tik šiaip... Tik keltis kažkodėl vistiek nesigauna man gerai. Kaip aš norėčiau tikrų kurpalių... Trakšt kažkurioj temoj buvo pasakojusi, kodėl reikia nuimamos kelties, bet nebeprisimenu... blush2.gif
Išdžiūvo pagaliau ir paskutinės dvejos. Prisiduodu jūsų teismui. Bet tos šviesios neįsivaizduojamo storumo ir kietumo doh.gif . Labai patiko turkio spalva, nu tokia jau man prie dūšios wub.gif Fotikas streikuoja, o dar ir netinkamoj vietoj fotkinau, tai kokybė - jau atleiskit blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 11 sausio 2011 - 18:08