Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Sveikos,
Ko cia taip ant tu kokonu biesijates biggrin.gif ?
Siandien knygyne varciau tokia stoora knyga apie veltini, ten buvo parasyta, kad tie kokonai rimtai su gyviais viduje, jie beje sudziuve (nugalabija ten juos kazkokiom bangom ir temperatura). Kai jau vynioja ta siuliuka, tai ismirko, isima ta lavoniuka ir vsio, vat.
O Juperi, gali ir cielus i kiepkas ivelineti, nebutina ten ju skesciot biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 28, 21:33)
O Juperi, gali ir cielus i kiepkas ivelineti, nebutina ten ju skesciot  biggrin.gif  4u.gif

barskucius gamint? bigsmile.gif barska, barska, barska viduj doh.gif

uchh nuveliau tapukus...ryt bandysiu foto su "muiline" padaryt...
Atsakyti
ir aš nuvėliau, tokius pat kaip vakar tik dar mažesnius, nes mano mergytės dėl jų susipliekė dieną doh.gif lotuliukas.gif dabar mažėlei šlapius pamatavau, tai vos atėmiau, ot pataikiau į princesių skonį bigsmile.gif
Atsakyti
Gaila,kad zeme uzsalus.nebus kur lavoneliu laidot console.gif
Atsakyti
karosimi apie kokias laidotuves eina kalba? unsure.gif


juperi
laukiu vaizdu bigsmile.gif


As veliu "darzoves" Ech pavasario laukiu, bet nuotrauku nematysit. Nezinau, kas mano gmailo albumui nutiko. Raso, kad nesaugus puslapis ir neatidaro. unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 28, 22:38)
karosimi apie kokias laidotuves eina kalba?  unsure.gif


juperi
laukiu vaizdu  bigsmile.gif
As veliu "darzoves" Ech pavasario laukiu, bet nuotrauku nematysit. Nezinau, kas mano gmailo albumui nutiko. Raso, kad nesaugus puslapis ir neatidaro.  unsure.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif noriu darzoviu...kas tai??? a la muliazai???

nauja trioba statyt???

pastaciau ax.gif
Prasom CIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 28 sausio 2011 - 21:49
QUOTE(juperi @ 2011 01 28, 22:41)
bigsmile.gif  bigsmile.gif noriu darzoviu...kas tai??? a la muliazai???

nauja trioba statyt???




Slepetes darau darzovines. Pameni mano "zirnius"? ax.gif


Blyn ir as baby alpakos uzsipirkau. g.gif Kai baby, tai gal nebus pravalas. g.gif
Atsakyti
Ta Lanos gamykla kur jie vežasi man rodos Vernitas. Anksčiaus pas juos saite net karšinio fotkių buvo, dabar išėmė. Bet rusiškoj saitoj versijoj rašo, kad vežasi žaliavą iš N.Zelandijos, Pietų Amerikos ir Autralijos smile.gif . O dar kažkas iš merginų SM seniau rašė, kad jų parda kažkokia yra (berods Marijampolėj) ir karšinys ten parsiduoda, net tel. buvo nurodytas.

Man rodos su baby alpaka viskas tvarkoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 28 sausio 2011 - 21:48
nu eina kakint, visą vakarą kočioju tas pirštines ... sad.gif bijau kad woolo sluoksna labiau tapkem tinkama...sekan2ias bandysiu tapkes, bet gal jau ryt, bo nugarą
skauda..
Atsakyti
Merginos, atėjau pasiguosti unsure.gif pirkau wool rudą sluoksną, vakar vėliau, tai pirmą kart toks baisus darbelis gavosi. Sluoksna perkaitinta, sunkiai vėlėsi ir taip pikta, jei mato, kad brokuota, tai kam pardavinėti? Vietom nenusidažius, kyšo balti taškiukai, kažkokių šokoladinės spalvos brūžių.....žodžiu, šįkart wool mane užpykdė.
Atsakyti
Nagi nekas jei su wool.lt taip darosi... Planas buvo važiuot šiandien ten rinktis krūvą vilnos, bet kažkaip po tokių atsiliepimų gal reikia bandyt kokią kitą parduotuvę g.gif Kur Vilnoiuje išbandyta gera vilna parduodama? Noriu bandyt plonytę sluoksną.

Mano turėtoji iš wool vėlėsi sunkiau nei N.Zelandijos karšinys ir kietesni dalykai gaudavosi, bet aš tik bandau dar, tai maniau taip turi būti. Tiesa, pirmą vilną siunčiausi pabandymui iš jų rinkinuką lietuviškos, ten buvo sudėta kažkas baisaus lotuliukas.gif tokios suplotos nuopjovos, galiukai - na bet nurašiau, kad akcija buvo, matyt taip turi būti. Be to nebuvau paskaičius, kad lietuviška šlapiam vėlimui nelabai tinka - keleta gražesnių gniužulėlių išsirinkusi šiaip ne taip vaikam pirmus tapukus nuvėliau, likusi nežinau kam tinkama.

Teisybės dėlei - iš wool. sluoksnos 21 mikrono mažuliai tapukai susivėlė, nors po karšinio man su ja sunkiai buvo biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 29 sausio 2011 - 10:14
raganele ta geltona - ju paciu dazyta, o zydra ne - ji brangesne. Ta zydra as dievinu. wub.gif Veliasi ji puikiai. Ju dazytos, gal reikia ploniau klot. Gaunasi storesni darbai is jos. g.gif Ploniems dalykams, kaip salikai, pirstines ar riesines, geriau naudot plonesne - 18 mikronu vilna. Ta zydra pasakiskai gerai man traukiasi ir spalva wub.gif

Is woolo tik del juodos man visiskas pravalas. doh.gif Visa kita arba baika, arba net labai gerai.
Atsakyti