Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 16:49)
Reikiapacia gamykla Alytuj susirast, gal pavyktu pas juos ka gero nusipirkt.

g.gif jus cia kazka "veliat"... gamykla? gimiau ir iki dabar gyvenu cia- negirdejau tokios gamyklos

QUOTE(Trakst @ 2011 01 28, 17:06)
Man atrodo neber tos gamyklos Alytuj.  unsure.gif

tai gal omeny turit Alytaus medvilnes kombinata??? ten buvo ir karsykla ir dazykla ir t.t. ir pns., bet perdirbinejo tik medvilne...

QUOTE(dzūkė @ 2011 01 28, 17:20)
Niekad negirdėjus apie tokią gamyklą g.gif  unsure.gif

drinks_cheers.gif as irgi
gal tik koks pogrindinis "fabrikelis" buvo...apie kuri mes nezinojom, dzuke
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 16:18)
Parduotuves UAB vadinas Lanos, o gamykla kie supratau is pardaveju tai dirba, reikia Alytuj dometis, tikrai manau ne daugiau kaip viena yra.

As dabar labai labai laukiuosi tai neturiu jegu ir uzsidegimo ieskot, bet po kokio men atsigausiu ir busius jau pailsejus, ir manau per nestuma susikaupe idejos ir pasiryzimas prasiverz ugnikalniu smile.gif

O drabuzinio lino kaune kol kas yra, bazej geltonojoj galerijoj 5 sandelys (jei nemeluoju sandelio nr)

ir dar tokia gamykla yra baltictextlie, ar pan, ten is sandeliu ziauriai grazaus lino yra, bet kainos europietiskos.
Vat bazej 7 lt uz metra, tai juokingai kainuoja. Jei imantersnis minkstintas ar kazkoks geresnis tai apie 20 lt. Nera taip brangu...


turiu tave nuvilti, pagimdžius laiko daugiau neatsiranda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Papildyta:
ne viai i tema http://www.lrytas.lt...na-prabanga.htm
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 28, 17:04)
turiu tave nuvilti, pagimdžius laiko daugiau neatsiranda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Papildyta:
ne viai i tema http://www.lrytas.lt...na-prabanga.htm


bigsmile.gif
oi laiko gal ir nea, bet sveikatos tai tikiuosi bus daugiau, dabar per velimus jau gimdut gerokai anksciau laiko susiruosiau, zodziu bedos tik buvo...
tai turiu gulima rezima, bet aciu dievui nedaug liko smile.gif
Atsakyti
zinokit, tie kokonai tikrai barska...vadinasi viduj tie gyviai sudziuuuve...brrrr padejau atgal... pasibjaurejau... velsiu kolkas be ju...Trakst drasiausia, sake ziures kas ten viduj-as po jos mirksiukas.gif
Atsakyti
ma woolo sluoksna netolygiai šiauriau tempias ir klojas... prieš ją pora porų pirštinių nuvėliu dar su iš veltinio namų likusia, tai kokybės ksirtumas gan didelis. abi 21 mic.
kazi kaip su 18 mic bus. nusipirkau maičiuką pabandymui...
Papildyta:
QUOTE(juperi @ 2011 01 28, 17:34)
zinokit, tie kokonai tikrai barska...vadinasi viduj tie gyviai sudziuuuve...brrrr padejau atgal... pasibjaurejau... velsiu kolkas be ju...Trakst  drasiausia, sake ziures kas ten viduj-as po jos mirksiukas.gif


duokit man, pažiūrėsiu, nieko nebijau biggrin.gif Esu toookių dalykų čiupinėjus.
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 28, 16:57)
g.gif jus cia kazka "veliat"... gamykla? gimiau ir iki dabar gyvenu cia- negirdejau tokios gamyklos
tai gal omeny turit Alytaus medvilnes kombinata??? ten buvo ir karsykla ir dazykla ir t.t. ir pns., bet perdirbinejo tik medvilne...
drinks_cheers.gif as irgi
gal tik koks pogrindinis "fabrikelis" buvo...apie kuri mes nezinojom, dzuke


Negaliu tiksliai nieko pasakyti, o ka gamino Alytaus tekstile ?
ar buvo tokia ?
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 18:59)
Negaliu tiksliai nieko pasakyti, o ka gamino Alytaus tekstile ?
ar buvo tokia ?

Alytaus tekstile, arba ex Alytaus medvilnes kombinatas -perdirbinejo azerbaidzianietiska medvilne... verpe, daze (sorry, del karsimo nezinau)...aude medvilnini audini, dekoravo... apie vilna nesu niekad girdejusi...gal kartais pries "gala", bankrota, ir kokia vilnele karsdavo- bet pagrindine veikla tikrai ne su vilna susijusi -200 proc tikra
Atsakyti
Tai kad ta LAMA vežasi berods iš Marijampolės kažkur tuos siūlus ir vilna .
Atsakyti
toks jausmas kad šerloką holmsa samdyt reik biggrin.gif
Atsakyti
Taigi,reik samdyt Holmsa smile.gif

kita savaite gal uzsiimsiu ieskjimu tos gamyklos
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 28, 18:34)
zinokit, tie kokonai tikrai barska...vadinasi viduj tie gyviai sudziuuuve...brrrr padejau atgal... pasibjaurejau... velsiu kolkas be ju...Trakst  drasiausia, sake ziures kas ten viduj-as po jos mirksiukas.gif



Paziureciau, tik, kad ju neturiu doh.gif, tu kokonu. Pas mane jie islukstenti ir istampyti jau, be jokiu ten gyvuneliu. lotuliukas.gif

vėtrė 9 va va, tau kaiptik darbelis gulimam rezimui. O su velimu tai pristabdyk, jei gimdyt nelaikas. Jau jei skatint reiktu, tada gali ka nuvelt. smile.gif


Su gOOte buvau susitikus. Dievuleliau, kaip senai maciau. Pasiilgus bais buvau. Greiciau jau ta vasara. Uzkniso sostine, nebenoriu cia gyvent. Noriu i kaima. Tai vaziuoja ukrainieciu velimo mokyt. Prisakiau, kad labai jau ten gerai neismokytu. unsure.gif Daug gi tu ukrainieciu... blyn. unsure.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 28, 19:56)
Paziureciau, tik, kad ju neturiu  doh.gif, tu kokonu. Pas mane jie islukstenti ir istampyti jau, be jokiu ten gyvuneliu.  lotuliukas.gif

vėtrė 9 va va, tau kaiptik darbelis gulimam rezimui. O su velimu tai pristabdyk, jei gimdyt nelaikas. Jau jei skatint reiktu, tada gali ka nuvelt.  smile.gif
Su gOOte buvau susitikus. Dievuleliau, kaip senai maciau. Pasiilgus bais buvau. Greiciau jau ta vasara. Uzkniso sostine, nebenoriu cia gyvent. Noriu i kaima. Tai vaziuoja ukrainieciu velimo mokyt. Prisakiau, kad labai jau ten gerai neismokytu.  unsure.gif Daug gi tu ukrainieciu... blyn.  unsure.gif  lotuliukas.gif


tai gal pas juos skonis blogesnis, nei pas mus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif čia viltis tokia

kaip tik vakar jos blogą žiūrėjau ir svaigau... ir dar kažkokios kaunietes kur knygą išleidus.

Atsakyti