Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(aaagni @ 2011 01 28, 14:50)
Mergaitės, aš čia truputėli ne į temą, bet vat iškilo man toks klausimas. Kažkada ta tema buvo aišku diskutuota, bet dabar neberandu... Kur perkat lateksą? Aš  nusipirkau  dabar tokį skystą, kaip pienas, anksčiau atrodo tirštesnis būvo g.gif Bet svarbiausia tepu 4 sluoksnius ir vis tiek labai greitai nusinešioja( po vieno mėn.) Nesuprantu, gal kuo skiestas g.gif


as taip sau galvojau, jei ant padu silikona tepti, jis tvirtesnis gal uz lateksa ?
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 15:43)
as taip sau galvojau, jei ant padu silikona tepti, jis tvirtesnis gal uz lateksa ?


santechninį? Nejuokaukit
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 28, 14:41)
mesk tas klientes su rožėm ir pailsėk smile.gif

o tai kokių ten irangų...

TIk va vakar šiaip pagalvojau, kad jei tos pačios avi augint letuvoj, ją kirpt, ir apdorot vilną - tai būtų brangiau, nei vilną importuot..  Nu konkrečiai sluoksną.


Buvo buvo lietuviskos , ir pusaiu su beda tokia, buvo ir labai geros svelnutes. Ir spalvos tokios gesintos lietuviskos.
Anksciau kaune ABC ja prekiavo, o paskui pardavejos sako gamykla usidare, tai nebegamina, bet jau pora mtu po to uzsidarymo ir vis atsiranda tos vilnos toj parduotuvej karsiniu visokiu, prasti tik kad, spalvos nevientisos.
O sluoksna tai turiu itarima kad i uzsieni isveza, juk kaina visai kita. Reikiapacia gamykla Alytuj susirast, gal pavyktu pas juos ka gero nusipirkt.
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 15:49)
Buvo buvo lietuviskos , ir pusaiu su beda tokia, buvo ir labai geros svelnutes. Ir spalvos tokios gesintos lietuviskos.
Anksciau kaune ABC ja prekiavo, o paskui pardavejos sako gamykla usidare, tai nebegamina, bet jau pora mtu po to uzsidarymo ir vis atsiranda tos vilnos toj parduotuvej karsiniu visokiu, prasti tik kad, spalvos nevientisos.
O sluoksna tai turiu itarima kad i uzsieni isveza, juk kaina visai kita. Reikiapacia gamykla Alytuj susirast, gal pavyktu pas juos ka gero nusipirkt.


šiaip gera mintis... jei del sluoksnos
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 10, 17:24)
Na pabandžiau, bet gavosi kaip šlepetės papuošimas smarkiai perdidelis  blink.gif reiks sugalvot kur ją dėt:
user posted image
ir įtariu ne iš karšinio žiedlapėlius reikėjo velt... bet tik to gėrio turiu kol kas.


O karsinys rozems tai visai tinka...
Ir siurkstesnis neblogai atrodo.
Kol kas neturiu foto, bet kai turesiu idesiu...
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 28, 16:00)
šiaip gera mintis... jei del sluoksnos


Del silikono as visai rimtai,

dariau padukus vaikiskiems veltinukams, tik negavau jokio atsako kaip nesiojasi, o antra kart ir neturejau kada isbandyt.

Jo visokiu spalvu yra,jis taip gerai prisispaudizai ir isigeria ir toks geras sluoksnis gaunas. Ilgokai dziusta, kelias dienas, ir sudetinga didesni sluoksni lygiai padengt, bet manau, kad atidirbus galima ismokt...
Atsakyti
Man atrodo neber tos gamyklos Alytuj. unsure.gif


Man "slyksciai elektrine" - viena graziausiu spalvu. biggrin.gif Rimtai. biggrin.gif

Nebandziau, bet is atsiliepimu silikonas - blogiau uz lateksa. mirksiukas.gif

Pavargau ne nuo roziu, ne nuo velimu... Gal nuo ziemos, nuo nesibaigianciu vaiku ligu, nuo saskaitu uz sildyma.... gal ir nuo saves pavargau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 28, 16:06)
Man atrodo neber tos gamyklos Alytuj.  unsure.gif
Man "slyksciai elektrine" - viena graziausiu spalvu.  biggrin.gif  Rimtai.  biggrin.gif 

Nebandziau, bet is atsiliepimu silikonas - blogiau uz lateksa.  mirksiukas.gif 

Pavargau ne nuo roziu, ne nuo velimu... Gal nuo ziemos, nuo nesibaigianciu vaiku ligu, nuo saskaitu uz sildyma.... gal ir nuo saves pavargau.  doh.gif


Oi suprantu aš tave... laukiu vasaros, tada jaučiuosi ir pati gražesnė ir mielesnė, ir laisvės daugiau...

O gal kas pamena kaip ta gamykla vadinosi? nes jei kas iš jos perka parduotuvėse, tai neišduos...
Papildyta:
Apskritai tai nesąmonė su tais LT gaminiais... vilnos nėr, lino nėr.. ta gamykla kuri audė drabžinį liną, abar persimetė ant statybinio audinio doh.gif kur tai matyta...
Papildyta:
*****, vilną tai netolygiai nudažė :( vietomis baltuoja vietomis nryšku, gal skubėjo ar ką... čia vinoj spalvoj taip pastebėjau. Ir tempias nelbai tolygiai... nu aišku ji pigesnė.
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 28, 16:10)
Oi suprantu aš tave... laukiu vasaros, tada jaučiuosi ir pati gražesnė ir mielesnė, ir laisvės daugiau...

O gal kas pamena kaip ta gamykla vadinosi? nes jei kas iš jos perka parduotuvėse, tai neišduos...
Papildyta:
Apskritai tai nesąmonė su tais LT gaminiais... vilnos nėr, lino nėr.. ta gamykla kuri audė drabžinį liną, abar persimetė ant statybinio audinio  doh.gif kur tai matyta...


Parduotuves UAB vadinas Lanos, o gamykla kie supratau is pardaveju tai dirba, reikia Alytuj dometis, tikrai manau ne daugiau kaip viena yra.

As dabar labai labai laukiuosi tai neturiu jegu ir uzsidegimo ieskot, bet po kokio men atsigausiu ir busius jau pailsejus, ir manau per nestuma susikaupe idejos ir pasiryzimas prasiverz ugnikalniu smile.gif

O drabuzinio lino kaune kol kas yra, bazej geltonojoj galerijoj 5 sandelys (jei nemeluoju sandelio nr)

ir dar tokia gamykla yra baltictextlie, ar pan, ten is sandeliu ziauriai grazaus lino yra, bet kainos europietiskos.
Vat bazej 7 lt uz metra, tai juokingai kainuoja. Jei imantersnis minkstintas ar kazkoks geresnis tai apie 20 lt. Nera taip brangu...
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 15:49)
Reikiapacia gamykla Alytuj susirast, gal pavyktu pas juos ka gero nusipirkt.

Niekad negirdėjus apie tokią gamyklą g.gif unsure.gif
Atsakyti
Hm, tai kaip dabar issiaiskinti, reik i parduotuve skambint, jei norit galiu tel parasyt smile.gif
Jei bus pasiryzusiu skambinti wink.gif

Lama 837 451949
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 16:37)
Hm, tai kaip dabar issiaiskinti, reik i parduotuve skambint, jei norit galiu tel parasyt smile.gif
Jei bus pasiryzusiu skambinti wink.gif

Lama 837 451949

Kiek užmečiau akį tai ji Kaune, ne Alytuje.
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 28, 16:43)
Kiek užmečiau akį tai ji Kaune, ne Alytuje.


Parduotuve kaune, bet verpalus ir vilna veza is Alytaus,
jei susiradus pacia gamykla gal galima ten nusipirkti geros vilnos, sluoksnos ar kokybisko karsinio...
Atsakyti