Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Alpaka baisiai graužia. Kol čiupinėji toj kasoj atrodo neįtikėtino švelnumo, bet suvėlus, tai beveik tas pats, kas lietuvišką natūralią prie kaklo dėt doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 14:24)
Labas velejos, noriu isilieti i Jusu bureli, cia tiek ziniu ir naudingu dalyku prirasiusios.

Jau jus profesionalios velejos tikrai smile.gif

Alpaka man atrodo yra svelni ir ilgo plauko. Jei siurksti tai kazkas kito turetu uti.
O kaip jus atskiriat kokios avies kokia vilna, lietuviska norvegiska ?

Mistika man cia.
Ar erkant yra surasyta rusis ?


iš etikečių parduotuvėje biggrin.gif biggrin.gif arba pardavėjos pasakymo smile.gif

O kaži kodėl nbūna lietuviškos sluoksnos.... g.gif
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 28, 14:31)
Alpaka baisiai graužia. Kol čiupinėji toj kasoj atrodo neįtikėtino švelnumo, bet suvėlus, tai beveik tas pats, kas lietuvišką natūralią prie kaklo dėt doh.gif .


nu tai va va va va .... ir jau veliant jaučias, kad jau taip VELI...

Atsakyti
Nera lietuviskos sluoksnos, manau, todel, kad nera aparaturos tai sluoksnai padaryt. g.gif


As kazkotai upo neturiu velt. Galva pilna minciu, o noro kazko neturiu... verysad.gif Jauciuosi pavargus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 28 sausio 2011 - 14:36
QUOTE(Trakst @ 2011 01 28, 14:35)
Nera lietuviskos sluoksnos, manau, todel, kad nera aparaturos tai sluoksnai padaryt.  g.gif
As kazkotai upo neturiu velt. Galva pilna minciu, o noro kazko neturiu...  verysad.gif  Jauciuosi pavargus.


mesk tas klientes su rožėm ir pailsėk smile.gif

o tai kokių ten irangų...

TIk va vakar šiaip pagalvojau, kad jei tos pačios avi augint letuvoj, ją kirpt, ir apdorot vilną - tai būtų brangiau, nei vilną importuot.. Nu konkrečiai sluoksną.
Atsakyti
Mergaitės, aš čia truputėli ne į temą, bet vat iškilo man toks klausimas. Kažkada ta tema buvo aišku diskutuota, bet dabar neberandu... Kur perkat lateksą? Aš nusipirkau dabar tokį skystą, kaip pienas, anksčiau atrodo tirštesnis būvo g.gif Bet svarbiausia tepu 4 sluoksnius ir vis tiek labai greitai nusinešioja( po vieno mėn.) Nesuprantu, gal kuo skiestas g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagni @ 2011 01 28, 15:50)
Mergaitės, aš čia truputėli ne į temą, bet vat iškilo man toks klausimas. Kažkada ta tema buvo aišku diskutuota, bet dabar neberandu... Kur perkat lateksą? Aš  nusipirkau  dabar tokį skystą, kaip pienas, anksčiau atrodo tirštesnis būvo g.gif Bet svarbiausia tepu 4 sluoksnius ir vis tiek labai greitai nusinešioja( po vieno mėn.) Nesuprantu, gal kuo skiestas g.gif

Aš pirkau Kaune, Vilniaus g.27 Už 300ml. 28Lt.

Klausimėlis
Kurioje svetainėje "siūlų oazės" ar "wool"spalvos labiau atitinka realybę?
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 01 28, 15:17)
Klausimėlis
Kurioje svetainėje "siūlų oazės" ar  "wool"spalvos labiau atitinka realybę?


man tai oazės smile.gif

vakar tokią nesamonę iš wool užsisakius buvau, turėjo but tokia žydrą pagal foto, o buvo tokia šlykščiai elektinė, žalai irgi ne per gražiausia pasitaikė. Gerai kad tą šlykščiai elektrinę leido pakeist i ta kur turėjo susuktų...
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2011 01 28, 16:17)
Aš pirkau Kaune, Vilniaus g.27  Už 300ml. 28Lt.

Klausimėlis
Kurioje svetainėje "siūlų oazės" ar  "wool"spalvos labiau atitinka realybę?

Ačiū smile.gif
o kas dėl spalvų - "Siūlų oazės" sakyčiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagni: 28 sausio 2011 - 15:28
QUOTE(aaagni @ 2011 01 28, 15:50)
Mergaitės, aš čia truputėli ne į temą, bet vat iškilo man toks klausimas. Kažkada ta tema buvo aišku diskutuota, bet dabar neberandu... Kur perkat lateksą? Aš  nusipirkau  dabar tokį skystą, kaip pienas, anksčiau atrodo tirštesnis būvo g.gif Bet svarbiausia tepu 4 sluoksnius ir vis tiek labai greitai nusinešioja( po vieno mėn.) Nesuprantu, gal kuo skiestas g.gif




g.gif nu taip skystokas tas lateksas. As perku wool. Kazkaip visada geras buvo. Anksciau kitur pirkdavau, tai sake man, kad reikia laikyt gerai, sandariai uzdaryta, nes jei pagaruoja, keiciasi jo savybes. g.gif


DOLLILYTE negaliu pagelbet, nesu internetu is ju pirkus, tik "gyvai".
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 28, 14:33)
iš etikečių parduotuvėje biggrin.gif biggrin.gif arba pardavėjos pasakymo smile.gif

O kaži kodėl nbūna lietuviškos sluoksnos....  g.gif
Papildyta:
nu tai va va va va .... ir jau veliant jaučias, kad jau taip VELI...


O alpakos siuliukai tokie svelnus ir minksti. Net nepagalvociau kad suvlus kanda smile.gif

Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 28, 16:26)
man tai oazės smile.gif

vakar tokią nesamonę iš wool užsisakius buvau, turėjo but tokia žydrą pagal foto, o buvo tokia šlykščiai elektinė, žalai irgi ne per gražiausia pasitaikė. Gerai kad tą šlykščiai elektrinę leido pakeist i ta kur turėjo susuktų...



Jei kalba eina apie sluoksna, tai man grazi ta "slyksciai elektrine" lotuliukas.gif Mano "elektrines" rozes is jos. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 28, 15:29)
Jei kalba eina apie sluoksna, tai man grazi ta "slyksciai elektrine"  lotuliukas.gif  Mano "elektrines" rozes is jos.  blush2.gif


tai tu slyksciai elektriniu yra skirtingu atspalvių, vienos gražios kitos ne smile.gif esmė ta kad kai inkausi įsivaizdavau visiškai ką kitą
Papildyta:
QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 28, 15:28)
O alpakos siuliukai tokie svelnus ir minksti. Net nepagalvociau kad suvlus kanda smile.gif



gal jie apdirbti
Atsakyti