Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Tai va,prisnekejo dzuke,kad greit imsiuos tapkes velti,taip ir nutiko. Sumasciau,kad siandien reikia imti ir pameginti. Sakiau,kad biski grybu bus lotuliukas.gif tipo cia sau tapkes nusivelsiu,viskas ejosi gerai,kol pradejau kociot. Zodziu taip viskas pradejo trauktis,kad maniau,jog nerasiu tinkamu koju joms doh.gif Bet mucinau tol,kol tapo geros mano 2metu vaikui lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir se tau kad nori.... blink.gif o lekala dariau savo peda su visa tapke apibrezus ir dar aplinkui dadejau,bet reiskia per mazai g.gif

dabar nerodau,nes reikia dar dekora pabaigti
Atsakyti
QUOTE(Ausruze @ 2011 01 28, 00:40)
Tai va,prisnekejo dzuke,kad greit imsiuos tapkes velti,taip ir nutiko. Sumasciau,kad siandien reikia imti ir pameginti. Sakiau,kad biski grybu bus lotuliukas.gif tipo cia sau tapkes nusivelsiu,viskas ejosi gerai,kol pradejau kociot. Zodziu taip viskas  pradejo trauktis,kad maniau,jog nerasiu tinkamu koju joms doh.gif  Bet mucinau  tol,kol tapo geros mano 2metu vaikui lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  ir se tau kad nori.... blink.gif o lekala dariau savo peda su visa tapke apibrezus ir dar aplinkui dadejau,bet reiskia per mazai g.gif

dabar nerodau,nes reikia dar dekora pabaigti



Labas rytas

Arba labai plonas padarei, arba vilna kazkokia stebuklinga pakliuvo, arba to dvimetuko koja nemaza. biggrin.gif Labai suintrigavai, idomu butu pamatyt. bigsmile.gif
Atsakyti
O ko jūs su tom rožėm taip mučijatės?
Čia labai fainas masterklasas, labai gražios rožės gaunąs. Gal kas dar nematė:

http://community.liv...ru/2344111.html
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 28, 09:19)
O ko jūs su tom rožėm taip mučijatės?
Čia labai fainas masterklasas, labai gražios rožės gaunąs. Gal kas dar nematė:

http://community.liv...ru/2344111.html



Cia tik is pirmo zvilgsnio atrodo paprasta. Rozes drinks_cheers.gif grazios. Esu bandzius taip daryt ale chrizantema. Man nelabai grazi gavosi.
Atsakyti
Aš dariau, man gavos gražiai. Tik svarbu nieko nesuraukt. Tik dbr baisiai laiko fotkint neturiu, vaiko gimtadieniui reik ruoštis smile.gif , o taip noriu eit velt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 28, 09:19)
O ko jūs su tom rožėm taip mučijatės?
Čia labai fainas masterklasas, labai gražios rožės gaunąs. Gal kas dar nematė:

http://community.liv...ru/2344111.html

esu bandziusi pagal sita nuoroda velt...gavosi snipstas- man su tom rozem sudetinga...
Atsakyti
Šelma - pavyko, smagu bigsmile.gif man rožės kažkaip vis nusistumia tolyn, vis prikirba skubesnių bandymų biggrin.gif vakar naktį labai vienas kirbėjo - sueksperimentavau savo princesytei sluoksniuotas, bet su tais mažųjų tapais rimtai varrrrrgas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 28, 09:22)
esu bandziusi pagal sita nuoroda velt...gavosi snipstas- man su tom rozem sudetinga...



man kazkaipirgi nesigauna tos rozes, lapeliu formos neatitaikau, tai jos tokios nuobodzios sad.gif
Atsakyti
Trakšt
Ar ne tu vėlei iš natūralios sluoksnos?

nusipirkau toki kieki kad nebent pirrštinėm, nu bet jos dekoratyvios bus - ne nešiojimai, nes plaukas storas - šiurkštu. tiesiog šiaip norėjau pabandyt. Veislė man regis Alpaka, bet galiuu ir sumeluot... jau nepamenu.
Geras kilimas iš tokios gautūs, tik aukso vertės, dėl darbo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 28, 15:02)
Trakšt
Ar ne tu vėlei iš natūralios sluoksnos?

nusipirkau toki kieki kad nebent pirrštinėm, nu bet jos dekoratyvios bus - ne nešiojimai, nes plaukas storas - šiurkštu. tiesiog šiaip norėjau pabandyt. Veislė man regis Alpaka, bet galiuu ir sumeluot... jau nepamenu.
Geras kilimas iš tokios gautūs, tik aukso vertės, dėl darbo biggrin.gif



Jezau, kad uzryskinai - galvojau sirdis sustos. doh.gif lotuliukas.gif


Va va... ka tu vadini naturalia sluoksna???? Visa sluoksna naturali. Tik buna chemiskai ir dazais neapdorota ir ta "spalvota". Jei kalbama apie merinosu sluoksna - tai ji tokia, kaip ir mums iprasta "spalvota" tik arba balta, arba ruda, arba, pilka ( naturaliu spalvu). Bet yra labai daug aviu veisliu. Tikrai nezinau, kokia tu nusipirkai. As esu velus is blue face leichester, Gotland ir Norvegiskos avies vilnos, kuri yra, kaip sluoksna. Woole yra pirkti naturalaus lietuviu siurksciavilniu avyciu karsinio. Is ju gaunasi geros slepetes. Taip siurkscios, bet jos altieka kaip ir masazine funkcija. Esu velusi is jos riesines medicininiais tikslais - pasiteisino.
Jei tai alpaka - as jos nesu bandzius
Atsakyti
Labas velejos, noriu isilieti i Jusu bureli, cia tiek ziniu ir naudingu dalyku prirasiusios.

Jau jus profesionalios velejos tikrai smile.gif

Alpaka man atrodo yra svelni ir ilgo plauko. Jei siurksti tai kazkas kito turetu uti.
O kaip jus atskiriat kokios avies kokia vilna, lietuviska norvegiska ?

Mistika man cia.
Ar erkant yra surasyta rusis ?
Atsakyti
atleisk, Trakšt, čia kad tikrai pastebėta būčiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

turiu omeny šias sluoksnas, pas mane pilka alpaka ir nepamenu kuri balta. Jos nedažytos smile.gif
O gal abi alpakos... ilgas plauakas, švelnios, bet kai vesliasi susivelia, tai na vistiek šiurkščiau nei tos chemikai apdirbtos...


http://wool.lt/index...e...=54&lang=lt


Nu kad aš pažiūrėjau, man taip gražu pasirodė, bet kad brangenybė baisi... blush2.gif turint galvoj kai nežinai kas gausis... smile.gif
Atsakyti