Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Aš tik kopijuoju blush2.gif
Atsakyti
Jei netyčia matėt bobą su maišais vilnos - tai aš biggrin.gif
Pirmą kartą užsakinėjau iš woolo, tai knieti bandyt. Buvau vieną totaliai ne į temą spalvą užsisakius, tai ačių jiem, leido pakeist smile.gif
Dar paėmiau pabandymui natūralios sluoksnos (veislių nepamenu) - man jos toookios mielos pasirodė, kad net negaliu smile.gif AIšku ir brangesnės...
nu tai ką - raitojam rankoves smile.gif))

Atsakyti
dzūkė ir raganele lenktyniauja, kuri daugiau nuvels thumbup.gif . Sveikintinas azartas, o mes turim kuo pasidžiaugt wub.gif .
Atsakyti
Rarika,labai puikios taputes,kaip pirmos tai labai thumbup.gif Dzukes labai mielos,nuotaika pakeliancios 4u.gif
Atsakyti
gerulės dzūkiškos biggrin.gif aš lenktyniausti tai neeee, dar mėnesio jubiliejaus nebuvo mano vėlimui, knieti daug ką išbandyt labai, ale žiū naktų iki pavasario gal net pritrūksiu - gerą būdą atradau žiemai prastumt tongue.gif
Atsakyti
O aš, o aš, pagaliau išmokau rožytes sukti thumbup.gif Dabar tik tokias, su rožėm daryt noriu doh.gif lotuliukas.gif
Einu potkint cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 27, 19:37)
O aš, o aš, pagaliau išmokau rožytes sukti  thumbup.gif  Dabar tik tokias, su rožėm daryt noriu  doh.gif  lotuliukas.gif
Einu potkint  cool.gif

Tai gal greitesnį darymo būdą suradai? bigsmile.gif . Man tai bais ilgai išeina. Bet galutinis rezultatas vertas įdėtų pastangų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 27, 17:26)
Jei netyčia matėt bobą su maišais vilnos - tai aš biggrin.gif
Pirmą kartą užsakinėjau iš woolo, tai knieti bandyt. Buvau vieną totaliai ne į temą spalvą užsisakius, tai ačių jiem, leido pakeist smile.gif
Dar paėmiau pabandymui natūralios sluoksnos (veislių nepamenu) - man jos toookios mielos pasirodė, kad net negaliu smile.gif AIšku ir brangesnės...
nu tai ką - raitojam rankoves smile.gif))



Oho kaip gerai,
ir kaip ta vilna ?
nes cia kaune tai vien netukusi belikus, retai pasitaiko geros ir spalvingos
Atsakyti
***** blogai, net dailųjį čiuožimą per vilną pražiopsojau - čia tai lygis jau pasiektas...

nu bandau iš tos natūralios velt, ale plaukas tai storas kaip kokio diedo plaukai... bet švelnus... nu žiūrėsim kas gausis čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 27, 17:26)
Jei netyčia matėt bobą su maišais vilnos - tai aš biggrin.gif
Pirmą kartą užsakinėjau iš woolo, tai knieti bandyt. Buvau vieną totaliai ne į temą spalvą užsisakius, tai ačių jiem, leido pakeist smile.gif
Dar paėmiau pabandymui natūralios sluoksnos (veislių nepamenu) - man jos toookios mielos pasirodė, kad net negaliu smile.gif AIšku ir brangesnės...
nu tai ką - raitojam rankoves smile.gif))


ir kaip ta vilna ?
reik ir man ieskoti naujo "tiekejo "
Papildyta:
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 27, 17:00)
Nagi, ačiū, pakikenom biggrin.gif

Visos turbūt plušat biggrin.gif
Ką gi, dar truputis "flirto" blush2.gif
user posted image
Kaip jūs veliat mažas šlepetes, nei ten ranką įkišt, nei ką unsure.gif



o kaip jus tokias storas isveliat, mankazkaip labai sunkiai js, gal ka ne taip darau ?
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 27, 19:57)
***** blogai, net dailųjį čiuožimą per vilną pražiopsojau - čia tai lygis jau pasiektas...

nu bandau iš tos natūralios velt, ale plaukas tai storas kaip kokio diedo plaukai... bet švelnus... nu žiūrėsim kas gausis čia smile.gif


Jei stori is svelnus tai visai neblogai gali atrodyti, tokia faktura gautis turetu, papuosalam ar slepetem ...
as tokia netikusia naturalia gavau, nepavyko, pirkau kaip kate maise, tai ir su vorais ir visu kuo, ir susivelia kieta kieta ir siurksti. nors darbai tai idomus is vos pasisiause
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 27, 17:00)
Kaip jūs veliat mažas šlepetes, nei ten ranką įkišt, nei ką unsure.gif

Aišku, slepiat lotuliukas.gif

QUOTE(vėtrė 9 @ 2011 01 27, 20:07)
o kaip jus tokias storas isveliat, mankazkaip labai sunkiai js, gal ka ne taip darau ?

Ir man sunkiai karsta.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 27, 20:55)
Tai gal greitesnį darymo būdą suradai? 


Turbūt ne, ilgai cackinausi, ardžiau, siuvau.... wacko.gif

Dzūke, aš į mažas kišu burbulinės visokius šablonus, prifarširuoju jų ir trinu smile.gif


Papildyta:
Kad du kartus nekartot, tai va mano roželės rolleyes.gif

http://eglesnamuciai.blogspot.com/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 27 sausio 2011 - 20:36