Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Jnga Monika gražu smile.gif aš nemoku dar gražių gėlių.
Ale užtat kad išpiešiau doh.gif kaip rusiškas matrioškas - dar planas buvo inkariukais paverst, ale gal tiek to, nelabai įsivaizdavau kaip tą liežuvį padaryt, tai sumaklinau kažką:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 26, 23:17)
Jnga Monika gražu  smile.gif aš nemoku dar gražių gėlių.
Ale užtat kad išpiešiau  doh.gif kaip rusiškas matrioškas - dar planas buvo inkariukais paverst, ale gal tiek to, nelabai įsivaizdavau kaip tą liežuvį padaryt, tai sumaklinau kažką:


nieko sau "Kažką" bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 26, 23:17)
Jnga Monika gražu  smile.gif aš nemoku dar gražių gėlių.
Ale užtat kad išpiešiau  doh.gif kaip rusiškas matrioškas - dar planas buvo inkariukais paverst, ale gal tiek to, nelabai įsivaizdavau kaip tą liežuvį padaryt, tai sumaklinau kažką:


superinis komplektukas thumbup.gif ,ziuriu ir baltai pavydziu. su dekoru man sunkiai sekasi susidraugaut verysad.gif
Atsakyti
Jetau, kaip viskas gražu wub.gif
Inga-monika, gelytės superinės
Raganėle, ir tapukaii ir tašytė thumbup.gif
Ai, nu viskas taip gražu, nebekartosiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(karosimi @ 2011 01 26, 20:34)
O tai iskirpus skyle jus nekociojat jau tada? o tai kaip apvelet apkirpta krasta ?  g.gif


nekočiojam o formuojam jau smile.gif
Atsakyti
Labas rytas,


cia gal ne taip mane supratot. Kasdien tikrai neveliu po tris poras. Bet karts nuo karto tokiu dienu pasitaiko. Bet ne todel, kad fiziskai per sunku,tai buva tik karts nuo karto,o todel, kad dar yra irdarbas, mamos, zmonos, namu tvarkytojos ir virejos pareigos namie. biggrin.gif




Inga-monika, tos rudai oranzines laaaabai grazios. thumbup.gif wub.gif



raganele[B] oho. bigsmile.gif Grazu, zalia, gaivu. wub.gif



Riesinukes ir nuotrauka ju. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 27 sausio 2011 - 07:56
QUOTE(raganele @ 2011 01 26, 22:17)
.....aš nemoku dar gražių gėlių.
Ale užtat kad išpiešiau  doh.gif kaip rusiškas matrioškas - dar planas buvo inkariukais paverst, ale gal tiek to, nelabai įsivaizdavau kaip tą liežuvį padaryt, tai sumaklinau kažką:

user posted image............user posted image
Atsakyti
raganele, rankine thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū baisiausiai už thumbup.gif mano aguoniniam rinkiniui biggrin.gif broko tai pilna, ale pirmas ridikiulis ir bandymas tapuose kelis sluoksnius padaryt, tai sau atleidžiu, kitąkart gal bus geriau... Gal galit išduot gudrybes, kaip tiksliai reikia padaryt tapukus su 'liežuviu" ir suvarstomu viršum?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 26, 23:55)
nekočiojam o formuojam jau smile.gif

Formuojat suprantu,o kaip su kirptu krastu .kaip apvelet ji ?trinat rankom?man rankom betrinant neapsivele verysad.gif
Atsakyti
Visų darbeliai laaabai gražūs. first.gif wub.gif . Gal ir gerai prie ausruzes riešinių dar šalikiukas būtų rolleyes.gif .
Karosimi , aš jau suformuotas apkerpu, tada vienodžiau tos skylės gaunasi. Ir jau gatavas skyles apveliu po to su rankom ir muilu , trindama. Išskalauju ir vėl suformuoju iš naujo. Gal ir aš negerai darau, bet man taip visai neblogai gaunasi.
Atsakyti
Kaip smagu skaityt, o dar smagiau gėrėtis jos darbais:
http://www.livemaste...siene-bure-bure

Būtų smagu, kad ir Lt kada nors kas panašaus nors būtų...
Atsakyti