Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 01 26, 16:35)
Argi cia daug?  g.gif



nu ne nieko nesakau, tik po tris veli, ne po trylika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 26, 17:35)
Argi cia daug?  g.gif

Nu jei tris poras per diena tai as manau kad cia visai jau nemazai ax.gif
Veliau po dvi poras tai ziauriai issisunkdavau blush2.gif nezinau gal kad vaikai mazi ,jiems vis kazko irgi is manes reikia smile.gif o jei dar trecia pora reiktu suvelt ,tai po savaites buciau negyva biggrin.gif
Atsakyti
vis tik isvada padariau- kai veli kasdien-ranka atmusi ir pastangu maziau reikia...o as kaip naujoke... doh.gif taip susiklojau storai doh.gif o tapukai maziukai 31 dydis-rankas atmusiau, nei prieiti iskirpti nepatogu, nei velti... pasiteisinau tongue.gif ryt , izsdziuvus-bandysiu dekoruot, manau, kad bent jau vizualus vaizzdelis pasikeis
user posted image
Atsakyti
Kai paskaitau jusu zinutes,kad varot net po trejas tapkytes,man net plaukai pasisiausia wacko.gif kaip sitiek imanoma. Merginos turbut nebevalgot ir nebemiegat lotuliukas.gif iki tapkiu dar nedabrendau,bijau,kad grybas gausis. Vis dar smulkuciais darbeliais tenkinuos. stai mano pirmos riesines

user posted image

Atsakyti
mergos, ką radau http://www.wool.lt/i...i...=54&lang=lt smile.gif
tik dar rast kas prisiūtų
Papildyta:
QUOTE(juperi @ 2011 01 26, 17:27)
vis tik isvada padariau- kai veli kasdien-ranka atmusi ir pastangu maziau reikia...o as kaip naujoke... doh.gif taip susiklojau storai doh.gif  o tapukai maziukai 31 dydis-rankas atmusiau, nei prieiti iskirpti nepatogu, nei velti... pasiteisinau tongue.gif ryt , izsdziuvus-bandysiu dekoruot, manau, kad bent jau vizualus vaizzdelis pasikeis
user posted image


spalva graži smile.gif)))

Ai kai man taip pasiseka, tai nerodau.... o vistiek kas kiek tai laiko pridarau biggrin.gif
Atsakyti

QUOTE(Ausruze @ 2011 01 26, 18:30)
...... iki tapkiu dar nedabrendau,bijau,kad grybas gausis. Vis dar smulkuciais darbeliais tenkinuos. stai mano pirmos riesines

Gražios riešinės.
Įtarii savaitės bėgyje pasirodysi ir su šlepetėm biggrin.gif

QUOTE(juperi @ 2011 01 26, 17:27)
vis tik isvada padariau- kai veli kasdien-ranka atmusi ir pastangu maziau reikia...o as kaip naujoke... doh.gif taip susiklojau storai doh.gif  o tapukai maziukai 31 dydis-rankas atmusiau, nei prieiti iskirpti nepatogu, nei velti... pasiteisinau tongue.gif ryt , izsdziuvus-bandysiu dekoruot, manau, kad bent jau vizualus vaizzdelis pasikeis



QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 26, 19:14)
Ai kai man taip pasiseka, tai nerodau....

O ko čia nerodyt g.gif , kad jos storos nėra minusas, tik tiek , kad velt buvo sunkiau...o padekoruos ir manau visai gražios ir geros bus.

Aš taip pat vėliau storas - įtariu daugiau taip nedarysiu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 26, 20:05)
Gražios riešinės.
Įtarii savaitės bėgyje pasirodysi ir su šlepetėm biggrin.gif
O ko čia nerodyt g.gif , kad jos storos nėra minusas, tik tiek , kad velt buvo sunkiau...o padekoruos ir manau visai gražios ir geros bus.

Aš taip pat vėliau storas - įtariu daugiau taip nedarysiu unsure.gif


Man tai dažniau per plonos gaunas, tada tai vargas, jei dar vyriškas dydis...
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 26, 21:05)
storos nėra minusas, tik tiek , kad velt buvo sunkiau...o padekoruos ir manau visai gražios ir geros bus.

Aš taip pat vėliau storas - įtariu daugiau taip nedarysiu unsure.gif

didesnio dydzio buciau gal "ismusus" ta storuma, bet susivele neblogai, tik su karsiniu mazai dirbus-sunku man ta stori nutaikyt...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 26, 15:06)
matyt apkerpat netolygiai, ir jau apkirpus didelę skylę kočiojat, kas viską ištampo...

O tai iskirpus skyle jus nekociojat jau tada? o tai kaip apvelet apkirpta krasta ? g.gif
Atsakyti
Jėtau kiek grožybių visos privėlusios.. Visoms po 4u.gif
o čia mano paskutiniosios.. negaliu velt daugiau.. Jėgos rankose nėra.. Dvi dienas po vėlimo pirštai nesilaksto sad.gif
Pirštai kruvini..
user posted image
user posted image
Atsakyti
Inga Monika, gražūs kvietkai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 26 sausio 2011 - 20:51
QUOTE(Ausruze @ 2011 01 26, 19:30)


gražios wub.gif dar šalikiuko reiktų.... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Inga-Monika @ 2011 01 26, 21:46)
Jėtau kiek grožybių visos privėlusios.. Visoms po 4u.gif
o čia mano paskutiniosios.. negaliu velt daugiau.. Jėgos rankose nėra.. Dvi dienas po vėlimo pirštai nesilaksto sad.gif


rudosios labai įdomios wub.gif man irgi rankas skauda, kai visą dieną mažių atitampai, tai vakare vos vieną tapkę iki galo suveliu, kita rytojaus lieka laukti.........
Atsakyti