Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(juperi @ 2011 01 26, 14:54)
blink.gif  blink.gif  blink.gif jus cia ka???????????????
ner ten jau jokiu gyviu.........


juperi, o tu isitikinus, ar tiesiog issigandai, kad issirites jau po lova sedi biggrin.gif ?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 26, 14:05)
Bandysiu aš savo pastebėjimus išdėstyt. Bet tai nereiškia, kad aš čia labai nusimanau. Mano akiai, jau geriau. Suveltos tvirčiau, negu ankstesnės tavo šlepetės. Tik kraštelius  nelygiai apkerpi g.gif . O kada juos kerpi? Iš priekio matyti, kad suvelta  tvirtai.



išimant šabloną įkerpu nedaug, tada veliu tapkę iki norimo dydžio ir jei reikia apkerpu dar ir paveliu, bet nesigauna tolygiai apvelt. ką darau ne taip?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 26, 14:58)
juperi, o tu isitikinus, ar tiesiog issigandai, kad issirites jau po lova sedi biggrin.gif ?



As to ir tikiuosi. Kaip buna, kad skorpionai sudziuva, bet gauna vandens ir vel gyvi. O cia gi geriau uz skorpiona - savu silko giju turetum. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 01 26, 13:59)
išimant šabloną įkerpu nedaug, tada veliu tapkę iki norimo dydžio ir jei reikia apkerpu dar ir paveliu, bet nesigauna tolygiai apvelt. ką darau ne taip?


matyt apkerpat netolygiai, ir jau apkirpus didelę skylę kočiojat, kas viską ištampo...
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 26, 15:05)
As to ir tikiuosi. Kaip buna, kad skorpionai sudziuva, bet gauna vandens ir vel gyvi. O cia gi geriau uz skorpiona - savu silko giju turetum.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

optimistes... tongue.gif
kaupiuosi siandien velimui...ne , kad noriu, o , kad reikia...spekit kas ka nugales NORAS ar REIKIA... nesudetingas velinukas, is karsinio tapciukai 32 dydzio, bet va dekoras mintyse nesidelioja---itariu velsiu sausai ka nors
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 26, 15:05)
As to ir tikiuosi. Kaip buna, kad skorpionai sudziuva, bet gauna vandens ir vel gyvi. O cia gi geriau uz skorpiona - savu silko giju turetum.  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(juperi @ 2011 01 26, 15:08)
nesudetingas velinukas, is karsinio tapciukai 32 dydzio, bet va dekoras mintyse nesidelioja---itariu velsiu sausai ka nors


tau graziai iseina.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 26, 13:46)
Suintrigavot, reiks nusipirkt ir prakrapstyt ta kokona  bigsmile.gif


šilkverpį bandot atrast? biggrin.gif
Atsakyti
Tiesiog "durniu volioju" Vakar dvejas slepetes nuveliau ir ziedlapius juodom rozem, liko rudus nuvelt, bet ir tingiu ir del ranku bijau. Siandien nulateksavau, ryt jau abejas turiu atiduot. Reiks eit pirstiniu ieskot. Brrrr kaip as nemegstu pirstiniu, net darzus, buna, be ju raviu. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 26, 14:56)
Tiesiog "durniu volioju" Vakar dvejas slepetes nuveliau ir ziedlapius juodom rozem, liko rudus nuvelt, bet ir tingiu ir del ranku bijau. Siandien nulateksavau, ryt jau abejas turiu atiduot. Reiks eit pirstiniu ieskot. Brrrr kaip as nemegstu pirstiniu, net darzus, buna, be ju raviu.  doh.gif


Fabriką atidarei?
Neįsivaizduioju savęs po tiek daug darant biggrin.gif Bet negali žinot. Man tai padarė užsakymą vilnos, bet negaliu nueit pasiimt siuo metu tai nervas jama , nes pirštinės galvoj biggrin.gif

Atsakyti
Jeigu uždaras tas kokonas, tai jo viduj tikrai yra tas mumfikuotas vabalėlis ar ten kirminėlis kokstai biggrin.gif .
Aš jau mintyse nuvėliau dvejas riešines lotuliukas.gif , bet kolkas tik mintyse.Neapsisprendžiu , kurias pirmas velt , tai sėdžiu ir galvoju gal kokius burtus mest lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 26, 16:23)
Fabriką atidarei?
Neįsivaizduioju savęs po tiek daug darant biggrin.gif Bet negali žinot. Man tai padarė užsakymą vilnos, bet negaliu nueit pasiimt siuo metu tai nervas jama , nes pirštinės galvoj biggrin.gif



Argi cia daug? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 26, 15:56)
Tiesiog "durniu volioju" Vakar dvejas slepetes nuveliau ir ziedlapius juodom rozem, liko rudus nuvelt, bet ir tingiu ir del ranku bijau. Siandien nulateksavau, ryt jau abejas turiu atiduot. Reiks eit pirstiniu ieskot. Brrrr kaip as nemegstu pirstiniu, net darzus, buna, be ju raviu.  doh.gif


Trakšt, o tuos žiedlapius iškarpai ir vėl veli?
Atsakyti