Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Nežinau, kodėl mano rankos vėl tokį sunkų pomėgį rankdarbiaut pasirinko unsure.gif


Aš Katinyčio gėles jau seniai apžiūrėjus ir šimtą kartų mintyse blush2.gif išgyrus.
Atsakyti
Dėkui dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 10, 17:55)
Veliu is karsinio Wool lt. Nei vienos adatos, veliasi puikiai.  thumbup.gif  Karsinukas ne lietuviskas, manau.

Aš tiesiog pabandymui paėmiau zelandietiško, lietuviško dažyto ir natūralaus(pastarojo dar nebandžiau).Zelandietiškas baltas, šiaip pačiupinėjus skiriasi nuo lietuviško.Lietuviško vieną iš spalvų ėmiau rožinę, tiesą sakant gavau raudoną/avietinę, bet kol nuvėliau tikrai liko rožinė lotuliukas.gif Dažai ėjo siaubingai doh.gif ir išvis jis buvo kažkos kaip vata doh.gif

Dabar žiūriu rudam karšiniui nuolaida,būtų gerai tokio pigesnio ilgaaulių pabandymui(nes įtariu nelabai kas gautųsi), bet susilaikysiu, jeigu vėl toks dažantis unsure.gif
Atsakyti
Na va, iš lietuviškos vilnos - stipriai gavo kočėlu, niekaip pasiduot nenorėjo, bet atrodo priveikiau:
user posted image
vyras apautas, likau paskutinė ir tada gal nustosiu čia teršti eterį biggrin.gif
vėlėm kartu su kaimyne, ji iš šiandien pirktos vilnos - anot etiketės iš Rygos, o aš iš lietuviškos - esu pažaliavusi kaip šrekas nuo dažų ir nuovargio, o latviškoji vėlėsi vos paliesta.
Atsakyti
Katinyti, gražios gėlės. Ir ačiū už atvirumą.

Raganėle, salyčiau labai neblogos tapkutės 4u.gif .

Atsakyti
raganele labai labai grazios slepetes. Jei kalbesi, kad tersi eteri pati nuo manes su nkocelu gausi. lotuliukas.gif Tikrai labai grazios. Irs spalvos man grazios ( zalia rolleyes.gif ) ir ornamentai ir isbaigtumas ir forma. Viskas tavo slepetese yra. Saunuole 4u.gif thumbup.gif thumbup.gif Is nuotraukos atrodo gal plonokos, bet kartais nesuprasi. As pernai B padariau visai plonytes ( pacios baisiausios mano slepetes) Jau beveik metus tampo ir net zymes nera. Jau ir skalbiankej skalbiau. Bet tavo gal ir neplonokos, gal akys mane apgauna, o gal tik nuotraukoj taip atrodo. Visumoj thumb_yello.gif


Wool lt tikrai yra nesiveliancio karsinio, bet kai paklausi, tai pataria, kuri imti slapiam velimui, nes anas skirtas tik sausam velimui. Man ziauriai patinka ju siurksciavilniu vilna thumbup.gif ( lietuviska). Kitos lietuviskos neteko bandyt. Vakar kogero veliau is zelandietiskos (sprendziant ir spalvos ir strukturos). Na jie planuoja ir siulus gamint, tai ilgainiui gal nebeliks tos nesiveliancios vilnos. O sluoksna jie tikrai labai graziai ismoko dazyt. Yra stebuklingai graziu ju paciu dazytu spalvu. thumbup.gif wub.gif Manau ir karsiniui ateis eile. biggrin.gif Ilgainiui turesim isties puiku taska, kur nesibaimindamos galesim isigyt kokybiskos vilnos gerom kainom. Seip man tai kiek kliuvo bendraut, tai susidariau nuomone, kad zmones labai stengias, bet pradzi visiems buna nelengva.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 11 sausio 2011 - 08:02
Trakšt, o sluoksna spalvos neleidžia?

Jo, Woolas kaip čia pasakius, tokie - netvarkingi geriečiai. Pirma savybė užknisa ir erzina, antroji verčia atleist smile.gif .
Atsakyti
Mano vakarykstes. Pamenat dariau tevui "zvejybines" . Neaaa tikriausiai nepamenat. Idomu, kad tenka jau antras moteriskas "zvejybines" daryt biggrin.gif . Va rodausi. Karsinys per mazai prasimuse. Noreciau, kad stipriau prasimustu. Is siulu oazes ( tipo latviskas) - labiau prasimusa.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 11, 09:02)
raganele Wool lt tikrai yra nesiveliancio karsinio,

Tai turbut jie ir yra prisipirke rudenines kirptos vilnos ,gal pamenat minejau kad kaledine nesivelia ax.gif Pazystami sake kad nesenai nukirpo vienas avynas viusas aveles ir visa vilna iskartt buvo nupirkta unsure.gif
Papildyta:
Trakst kaip visad zavingos tavo tapkytes wub.gif
Atsakyti
oi kaip ačiū už tapių pagyrimą - pasijutau kaip egzaminą išlaikius lotuliukas.gif gal ir reikia storesnių, bet daugiau iš tos vilnos nebebandysiu, sunku ją sukabint, kai vilna pati to nenori.
Važiuodama atsiimt siuntinio iš wool atradau savo vietiniam miestely rankdarbių parduotuvėlę, o ten vilnos latviškos, na labai gerai kimba, ar tik nebus ta pati čia giriama. Bandysiu iš jos sau kokias gėlėtas susikurpt smile.gif

Trakšt, labai gražios žvejybinės, bet kad tavo visos nerealios thumbup.gif forma labai graži ir aš taip noriu išmokt biggrin.gif
Atsakyti
Katinyti, gėlės labai gražios bigsmile.gif
Raganėle, tapkytės fainos, vyrui turėjo patikt.
Ir čia pasitvirtina, kad "batsiuvys be batų bigsmile.gif " Aš save, kiek atsimenu, irgi paskutinę apmoviau bigsmile.gif

Trakšt, teisingai Raganele sakė, - tavo visos nuostabios thumbup.gif

O dėl sąnarių tai irgi pasakysiu. Kad ir kaip mylėtum veltinį, bet sąnariams jis priešas g.gif
Atsakyti
Ot kokios jus neidomios. Sakykit "negrazios", o as sakysiu "pradzioj man buvo keista, bet dabar visai pradejo patikt, kai slepetes paprastos, tai pagrindas yra ju forma, patogumas. Sakyciau ortopedinis modelis. Aukstas uzkulnis, anatomiskai isformuotas padas, gerai apglunda koja." biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti