Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės


QUOTE(bulaukiux @ 2011 01 26, 10:48)
va mano 2 naktų darbas ax.gif

Bandysiu aš savo pastebėjimus išdėstyt. Bet tai nereiškia, kad aš čia labai nusimanau. Mano akiai, jau geriau. Suveltos tvirčiau, negu ankstesnės tavo šlepetės. Tik kraštelius nelygiai apkerpi g.gif . O kada juos kerpi? Iš priekio matyti, kad suvelta tvirtai.
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 26, 12:48)
Karšinį dekoruot ten visokiom šilko gijom, garbanėlėm.... gal netinka, gal jas "suvalgys" g.gif

Dzūke , man irgi pirma mintis buvo, kad vėžliukai. Bet originalios užtat thumbup.gif .
AbraKadabra , labai skanios tavo tapės wub.gif . O ten dar šilko servetėlė įvelta?
Raganele , o ten ne lino gijos įveltos? Šilką man irgi beveik suvalgo, o va lino ar ramie pluoštas gerai išsilaiko.
Atsakyti
lotuliukas.gif mano akys kitaip rodo nei daugumos. Nematau jokiu vezliu. lotuliukas.gif Matau avinelius pas Dzuke.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 26, 14:05)
AbraKadabra

ot pakrikstinau doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, nieko, svarbu ne žmogėdras matot lotuliukas.gif


Nusipirkus keletą dekoravimui gijų, garbanėlių, netgi kokoną lotuliukas.gif Ekspermentuosiu.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 26, 13:05)
AbraKadabra , labai skanios tavo tapės  wub.gif . O ten dar šilko servetėlė įvelta?

doh.gif . Kartu skaičiau ir rašiau lotuliukas.gif Tikiuosi, nepyksti kadabra ?
Atsakyti
Pas ruses skaiciau, kad ta kokona suslapina, pridengia vilna ir velia, gavosi tokie ale burbuliukai, tik netvarkingi.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 26, 14:05)
AbraKadabra , labai skanios tavo tapės  wub.gif . O ten dar šilko servetėlė įvelta?


Zollia, ten toks skysto lino gabalelis.

QUOTE(juperi @ 2011 01 26, 14:10)
ot pakrikstinau doh.gif  lotuliukas.gif


baikit burt biggrin.gif
as tik - kadabra cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 26, 14:18)
Pas ruses skaiciau, kad ta kokona suslapina, pridengia vilna ir velia, gavosi tokie ale burbuliukai, tik netvarkingi.


man tai idomu kaip ten tas padaras viduje - lieka?
nes video tai rode, kaip ten ji istraukia, toki visa juoda.
Atsakyti
Kur aš mačiau, tai nieko apie padarius neaiškino, tiesiog buvo rankinės fotkė, ir paaiškinimas, kad kauburiukai tai kokonas sudrėkintas ir ant viršaus vilna uždėta. Įtariu padaras liko viduj, bet bijojo prisipažint, gi rankinės nieks nepirktų...
O ten tikrai yra padarai? g.gif Dievuli mano, kaip gerai, kad aš tų kokonų nesu pirkus... Jau ko ko, bet padarų tai maan nei gyvų, nei negyvų netrūksta... Tikiuosi jie negyvi cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 26, 14:26)
O ten tikrai yra padarai? g.gif Dievuli mano, kaip gerai, kad aš tų kokonų nesu pirkus... Jau ko ko, bet padarų tai maan nei gyvų, nei negyvų netrūksta... Tikiuosi jie negyvi cool.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif ta mumija barška viduje biggrin.gif Aš ją išlukštenčiau g.gif
Atsakyti
Suintrigavot, reiks nusipirkt ir prakrapstyt ta kokona bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 26, 14:26)
Tikiuosi jie negyvi cool.gif



QUOTE(dzūkė @ 2011 01 26, 14:33)
lotuliukas.gif  ta mumija barška viduje biggrin.gif Aš ją išlukštenčiau g.gif



QUOTE(Trakst @ 2011 01 26, 14:46)
Suintrigavot, reiks nusipirkt ir prakrapstyt ta kokona  bigsmile.gif

blink.gif blink.gif blink.gif jus cia ka???????????????
ner ten jau jokiu gyviu.........
Atsakyti