Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Avietinės skanutėlės tongue.gif
Dzūkės aviukai tai tokie "prikolni", manau tapukėms toks cinkelis pats tas biggrin.gif
Vakar mano rankos "sureagavo" su vilna, bet tokį diiidelį ridikiulį vėliau iš karšinio dar aguonom "išpiešiau", tai murkdžiausi labai ilgai... Kaip saugot rankas? Pirštinės vinilinės man kartais reikalingos, bet vakar teko iki alkūnių apsivelt, tai neužteko... Kremai/muilai, ką kokius naudojat?
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 26, 12:51)
Avietinės skanutėlės tongue.gif
Dzūkės aviukai tai tokie "prikolni", manau tapukėms toks cinkelis pats tas  biggrin.gif
Vakar mano rankos "sureagavo" su vilna, bet tokį diiidelį ridikiulį vėliau iš karšinio dar aguonom "išpiešiau", tai murkdžiausi labai ilgai... Kaip saugot rankas? Pirštinės vinilinės man kartais reikalingos, bet vakar teko iki alkūnių apsivelt, tai neužteko... Kremai/muilai, ką kokius naudojat?




blink.gif nu tu pavarai. Laukiu vaizdu cool.gif


As su pirstinem negaliu velt, o ir nelabai tokiu plonu yra, kokiu man reiktu. Labiausia man nukencia vidine riesu puse. Atsiranda paberimas, smulkus itrukimai
Man rankos momentaliai reaguoja su "latvisku " karsiniu. Matyt ten kazkoki chemikala deda, nuo kurio mane net beria. Atsiranda prie nyksciu toks nieztintis plemas. Ir taip atsitinka tik dirbant su ta vilna.
As naudoju "neutrogena" krema, dar visokius riebalus. Nakciai net storiau uzsitepu ir palaikau sviestmedzio sviesta ar strucio taukus.
Atsakyti
kas del ranku odos - man labai gerai tinka alyvuogiu aliejus nakciai.
Atsakyti
QUOTE
Ačiū  , avių siluetus bandžiau iškarto įvelti, tai atrodė kaip kokie žmogėdros  Taip sugalvojau taisyt padėtį


Matai kaip g.gif mislyjau ten snieginiai vėžliai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Labai neblogos yra viledos plonos pirštinės tokiais pokeliais, pokelis atrodo netoli 10 lt ir yra 8+2 pirštinės, bet labai ilgai laiko ir man jos patinka. Kol atsitaikiau tikrai nemažai teko perbandyti. Be pirštiniu velt negaliu visai , nes rankos jautrios bet kokiam muilui ax.gif . Be to man pirštinės padidina trinti ir tikrai greičiau susivelia thumbup.gif .
Papildyta:
Kadabra gražios wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 26, 13:12)
Kadabra gražios  wub.gif .


dekui, Katinyti 4u.gif
Atsakyti
Karšinį dekoruot ten visokiom šilko gijom, garbanėlėm.... gal netinka, gal jas "suvalgys" g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 26, 11:58)
blink.gif  nu tu pavarai. Laukiu vaizdu  cool.gif
..

yra mano pasvilęs blynas gretimoj temoj apie rankinukus biggrin.gif vat vakar iš to latviško ir vėliau, niekad anksčiau nereagavo... Guminės pirštinės irgi tinka? Kažkaip kartą užsimoviau, kai lipo, tai nebebandžiau doh.gif turiu vinilinių tokių plonyčių, tos slysta labai gerai, tai kai ilgiau trint reik naudoju, bet iki skalavimo man jos prakiūra.. Alyvuogių aliejus ant šlapių rankų pas mane išbandytas geras reikalas, tik va kai "sureagavo" tai užsigydymui kažko reikėjo.
Atsakyti
Dzūke, gražu. Aš ten vėžliukus pamačiau bigsmile.gif
Kadabra, liuks tavo uoginės

Rankos irgi mano kenčia, paprasto ūkiško muilo negaliu naudot
O pamyliu rankas visokiais natūraliais aliejais.

Dzūke, taip man buvo, dariau iš karšinio gėlytes, atrodo storai šilko dėjau, bet kaip ir nežymu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 26, 12:48)
Karšinį dekoruot ten visokiom šilko gijom, garbanėlėm.... gal netinka, gal jas "suvalgys" g.gif

turiu po ranka foto iš arti, kaip visai nesuvalgo, na gal kiek apvalgo ir gražiai sugarbanoja:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 26, 13:48)
Karšinį dekoruot ten visokiom šilko gijom, garbanėlėm.... gal netinka, gal jas "suvalgys" g.gif


ne visada suvalgo, pridengt ju nereikia, gal tik garbaneles siek tiek vietom.
Atsakyti
Raganėle, o ten šilko gijos?

Trakšt, sviestmedžio ( taukmedžio) sviestas ir man patinka.
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 01 26, 12:59)
Raganėle, o ten šilko gijos?

Trakšt, sviestmedžio ( taukmedžio) sviestas ir man patinka.

priekinės storos tai bambuko gijos, rudos pade ir plonos baltos - šilko
Atsakyti