Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Sveikos,mergaites smile.gif
Laabai grazus,silti,kurybingi ir uzkrecantis darbeliai.
Bijau susirgti velimo manija doh.gif

Man kilo klausimelis-ar galima veliant ,pvz.slepetes,maisyti sluoksnius karsinio ir sluoksnos ax.gif
Atsakyti
kadabra labai gražūs tapukai
raganele labai graži suknytė ir tapukai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 24, 17:43)
user posted image
tongue.gif kiaušinieninės

labai fainos good.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosebud1: 25 sausio 2011 - 23:56
Labas rytas

labai visu grazus darbai, o tos geltonos pirstinaites "kiausinienes" isvis fantastiskos. thumbup.gif wub.gif


Vakar mano juodasias slepetes veleja "Ardo" damuse. lotuliukas.gif Jau rankas iki zaizdu ( neperdedu) nuvariau su jom, o vakare dar vienas veliau. doh.gif Vakare rankos net tvinkciojo, siandien ranku ir peciu raumenis gelia, nors gi uzsikacialinus tureciau jau but. blink.gif Nebeapsikenciau - trenkiau i skalbianke tas slepetes kartu su vaiko struke. Istraukiau kokio gal 36 dydzio blynus. Bet tempesi iki kiek reikejo. Istampiau, ant kurpaliaus uzdejau, atrodo viskas gerai. Truputi baiminuosi kaip forma laikys, nors kietos dabar atrodo. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fyja @ 2011 01 25, 21:56)
Bijau susirgti velimo manija doh.gif

Man kilo klausimelis-ar galima veliant ,pvz.slepetes,maisyti sluoksnius karsinio ir sluoksnos ax.gif

lotuliukas.gif Aš galvoju, kad jau susirgai ta manija, jei klausimų turi 4u.gif
Aš maišau karšinį su sluoksna. Būna, kad nesėkmingai ax.gif , bet dažniausiai rezultatas tenkina. Karšinys ir sluoksna skirtingai traukiasi.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 25, 14:31)
Mazas eriukas Kaune, o as Vilniuj.  verysad.gif
Kad dazo, tai dazo, bet, kad nesivelia.  verysad.gif  Mazai traukiasi.  verysad.gif Turiu kitokios juodos is ten pat, tai ta puciasi, bet traukiasi, reiks bandyt. Irgi dazo  verysad.gif


Jei dar domina: http://wool.lt/index...t...=54&lang=lt
Atsakyti
sveikos,
va mano 2 naktų darbas ax.gif dienos šviesoj tai ir matosi... blush2.gif pirmas darbas iš sluoksnos, matau, kad krašteliai dar negražūs ir šiaip....dar fotkė šiaip sau.... ax.gif bet gal jau geriau gaunasi, a?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2011 01 26, 11:43)

ar jus is 18 mic vilnos tapeles veliat??? blink.gif gal tik lialiukam velciau...
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 26, 10:49)
ar jus is 18 mic vilnos tapeles veliat??? blink.gif gal tik lialiukam velciau...


Ne, aš tik nuorodą nusiunčiau kur Vilniuje galima surasti blush2.gif
http://wool.lt/index...t...=54&lang=lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseleb: 26 sausio 2011 - 10:54
QUOTE(Raseleb @ 2011 01 26, 11:53)
Ne, aš tik nuorodą nusiunčiau kur Vilniuje galima surasti  blush2.gif
http://wool.lt/index...t...=54&lang=lt

ne taip supratau hi.gif
Atsakyti
Chi, chi, galvojau nerodysiu, alia gal parodysiu lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
O ko jau čia "nerodysiu"? Labai gražios 4u.gif
Atsakyti
Ir kodel gi toki grozy norejai nuslept bigsmile.gif
Atsakyti