Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Katinyti idealu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 25, 15:18)
Katinyti labai labai grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif
srauni_upe

Jooo cia sluoksna taip.  unsure.gif
Na, matai, kai teko per menesi ar du padaryt tiek, kiek per visus metus, kai teko per diena po tris slepetes nuvelt, tai netgi patogu, kai tau pasako, ko tiksliai nori ir kokios spalvos. Derinames ir su tuo ka as turiu. O kai pasako "noriu..... tokio kazko linksmo, bet neleksto, su konsepcija ir dar kad butu melyna ir geltona..." Tada tai ir sakau "paziurekit, kokie modeliai yra ir issirinkit, o as jau padarysiu ar melyna ar geltona. ". Tai ir ipratinau, kad reikia rinktis is to kas siuloma. Jei turiu laiko ir noro - padarau dar vienas ( kokias tuo metu sugalvoju) tokios ismieros, kokias uzsake ir duodu pasirinkt.



tai gal tada iš veltinio namų pabandyk... ten luoksna kokybiška būdavo. Tik brangiau aišku...
bet kaip keista kad sluoksna nesitraukia...

čia tau pirmą kart taip?
Atsakyti
Ačiū labai visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Man tai nekeista dėl sluoksnos nesitraukimo. Visai neseniai pirkau balta sluoksna ir ji labai greitai susivelia, pasitraukia tik vos vos, Tai pagal ja turėjau pasiderinti šablonus, nes visa kita sluoksna traukiasi normaliai , o ta labai mažai ir jeigu noriu sutraukti kiek man reikėtu, tai gaunasi kaip šarvas. Tada teko iš riešiniu padaryti apyranke ja padažyti ir ji gavosi tokia kieta kaip koks geras kartonas, bet labai maloni. Net pagalvojau, kad jei velčiau tapkes būtu ideali kietumo ir suvėlimo atžvilgiu thumbup.gif .Gaila, kad ju neveliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif , bet kita vertus ji ideali ir rankinėms ax.gif .
va koks rezultatas gavosi, bet velta kokius tris kartus , kad šiaip ne taip sutraukti iki rankos apimties doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 25 sausio 2011 - 15:38
Katinyti superine apyrankė gavosi thumbup.gif
Atsakyti
Katinyti - be galo gražu! Ypač apyrankė bigsmile.gif
Ale mat, ne tik pradedant velt vilna fintus krečia biggrin.gif maniau susipažinsiu ir jau bus viskas aišku su tais susitraukimais... Aš išbandinėju visokius reikalus, šlepetės palauks, kol išmoksiu ko nors naujo. Tik kad nenusakomos paskirties dalyką nežinosiu kur rodytis biggrin.gif
Atsakyti
katinyti , kaaip gražu wub.gif . O apyrankės spalvos kokios labai labai wub.gif
Bandau rodytis su savo guliverio tepais ... Bandžiau šiandien dar šaliką garbanotais kraštais velt. Gavosi tik vos vos apie kaklą susikeistas doh.gif. Nors susivėlė lyg ir normaliai.
user posted image
Atsakyti
KATINYTI,grazi ryski apyranke ir riesines puikios thumbup.gif thumbup.gif


As pirmas riesines pameginau ir iskilo klausimas. Kodel abu galai pas mane banguoja,kiek betrinu,vistiek tas pats. Vilna klojau dviem kryptim,tik virsutinis sluoksnis gavosi isilgai riesines,gal del to g.gif Riesiniu meistres, patarkit
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 25, 15:37)
Ačiū labai visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif


user posted image


man sunku atsilaikyti smile.gif o dar spalva violetava biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi labai mielos apyrankes,ir dievinu sia spalva bigsmile.gif as su riesinem tai niekaip dydzio nenutaikau,tai per placios,tai per siauros blink.gif
Atsakyti
Zollia, labai labai grazios ir dekoras vietoj, tokios subtilios ir neperkrautos wub.gif

Dar uzmaciau, kad su Katinyciu vienu metu ant oranzines patrauke biggrin.gif . Grazus darbai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 25 sausio 2011 - 20:38
Trakst, kaip tavo juodosios?
Pas mane avietine ritinejasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 25, 16:37)


oho, originalu wub.gif ax.gif
Atsakyti