Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

nu tikrai kiaušinienės - velykos artėja thumbup.gif
Man tai šiandien beryšybė gavosi vietoj skrybėliuko mažei... Gal grįšiu prie tapkių biggrin.gif dar ne visų spalvų turim
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 24, 16:43)


gražu thumbup.gif kada nors, kai turėsiu daugiau laisvo laiko,ir aš prisiruošiu pirštines nusivelt... ax.gif
Atsakyti
ooo!!! veliat, veliat, veliat??? ko tyla? ko jokiu vaizdu nera?
Atsakyti
Blyn blyn pyyyyyyp. gun_bandana.gif bash.gif frusty.gif Atsibodo. Kur gaut normalios juodos sluoksnos ??????? Nagai, rankos, kaip pas pabaisa. Juodai melynai violetiniai. Veliau 39 ismieros slepetes, sunaudojau gal 10 virduliu, jei ne daugiau verdancio vandens, muilo visa gabala ir vistiek 41 ir dar platokos. doh.gif doh.gif doh.gif Reikia jau ketvirtadieniui. blink.gif blink.gif


smile.gif Pasiguodziau. blush2.gif Issirekiau nors virtualiai. smile.gif


Pas mano uzsakoves roziumanija dar vis. doh.gif Ner ka rodyt.
Atsakyti
[quote=Trakst,2011 01 25, 14:24]
ar cia sluoksna is wool'o? kaipo tik planavau ryt pirkt juodos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 25, 14:24)
Blyn blyn pyyyyyyp.  gun_bandana.gif  bash.gif  frusty.gif Atsibodo. Kur gaut normalios juodos sluoksnos ??????? Nagai, rankos, kaip pas pabaisa. Juodai melynai violetiniai. Veliau 39 ismieros slepetes, sunaudojau gal 10 virduliu, jei ne daugiau verdancio vandens, muilo visa gabala ir vistiek 41 ir dar platokos.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Reikia jau ketvirtadieniui.  blink.gif  blink.gif 
smile.gif  Pasiguodziau.  blush2.gif  Issirekiau nors virtualiai.  smile.gif
Pas mano uzsakoves roziumanija dar vis.  doh.gif  Ner ka rodyt.



Aš iš mažo ėriuko turėjau, tai nedažė ir traukės gerai.

Papildyta:
QUOTE(juperi @ 2011 01 25, 14:18)
ooo!!! veliat, veliat, veliat??? ko tyla? ko jokiu vaizdu nera?


Nusivėliau mėlynas tapkes, šonuose tokie pastorėjimai blush2.gif , tai ir nerodau. Meilės joms matyt trūko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 25, 13:24)
Blyn blyn pyyyyyyp.  gun_bandana.gif  bash.gif  frusty.gif Atsibodo. Kur gaut normalios juodos sluoksnos ??????? Nagai, rankos, kaip pas pabaisa. Juodai melynai violetiniai. Veliau 39 ismieros slepetes, sunaudojau gal 10 virduliu, jei ne daugiau verdancio vandens, muilo visa gabala ir vistiek 41 ir dar platokos.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Reikia jau ketvirtadieniui.  blink.gif  blink.gif 
smile.gif  Pasiguodziau.  blush2.gif  Issirekiau nors virtualiai.  smile.gif
Pas mano uzsakoves roziumanija dar vis.  doh.gif  Ner ka rodyt.


čia iš woolo emei?
bet su tamsios spalvom daznai problema buna kasd visi namai isdazyti buna... tai nemegstu tamsiu sad.gif
Atsakyti
Mazas eriukas Kaune, o as Vilniuj. verysad.gif


Kad dazo, tai dazo, bet, kad nesivelia. verysad.gif Mazai traukiasi. verysad.gif Turiu kitokios juodos is ten pat, tai ta puciasi, bet traukiasi, reiks bandyt. Irgi dazo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 25, 13:24)
Blyn blyn pyyyyyyp.  gun_bandana.gif  bash.gif  frusty.gif Atsibodo. Kur gaut normalios juodos sluoksnos ??????? Nagai, rankos, kaip pas pabaisa. Juodai melynai violetiniai. Veliau 39 ismieros slepetes, sunaudojau gal 10 virduliu, jei ne daugiau verdancio vandens, muilo visa gabala ir vistiek 41 ir dar platokos.  doh.gif  doh.gif  doh.gif  Reikia jau ketvirtadieniui.  blink.gif  blink.gif 
smile.gif  Pasiguodziau.  blush2.gif  Issirekiau nors virtualiai.  smile.gif
Pas mano uzsakoves roziumanija dar vis.  doh.gif  Ner ka rodyt.


aš tai užsakovėm nepataikauju, sakau jei norit kad daryčiau tai darysiu kas man i galvą užplaukia, nes antraip man nesigauna smile.gif)) kartais leidžiu spalvą pasirinkt smile.gif kai išpindėjimas mano ką biggrin.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Trakst @ 2011 01 25, 14:31)
Mazas eriukas Kaune, o as Vilniuj.  verysad.gif
Kad dazo, tai dazo, bet, kad nesivelia.  verysad.gif  Mazai traukiasi.  verysad.gif Turiu kitokios juodos is ten pat, tai ta puciasi, bet traukiasi, reiks bandyt. Irgi dazo  verysad.gif


čia sluoksna taip?
Atsakyti
Atnešiau ir savo ryškumą biggrin.gif , kuri tiek kartu perdarinėjau , kol gavau norima rezultatą.Nors užmanymas buvo visai kitoks ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Katinytis - wow wub.gif
Atsakyti
Katinyti labai labai grazu wub.gif wub.gif wub.gif


srauni_upe

Jooo cia sluoksna taip. unsure.gif


Na, matai, kai teko per menesi ar du padaryt tiek, kiek per visus metus, kai teko per diena po tris slepetes nuvelt, tai netgi patogu, kai tau pasako, ko tiksliai nori ir kokios spalvos. Derinames ir su tuo ka as turiu. O kai pasako "noriu..... tokio kazko linksmo, bet neleksto, su konsepcija ir dar kad butu melyna ir geltona..." Tada tai ir sakau "paziurekit, kokie modeliai yra ir issirinkit, o as jau padarysiu ar melyna ar geltona. ". Tai ir ipratinau, kad reikia rinktis is to kas siuloma. Jei turiu laiko ir noro - padarau dar vienas ( kokias tuo metu sugalvoju) tokios ismieros, kokias uzsake ir duodu pasirinkt.
Atsakyti