Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Oho , raganele, pavarai. bigsmile.gif thumbup.gif


Labai butu idomu paziuret, kaip ant mazosios manekenes atrodo. bigsmile.gif Mat veltinio drabuzis gali but gan sudetingo devejimo, ta prasme, kad yra tvirtokas. Sunku graziai"istatyt" rankoves, pecius, nutaikyt, kad reikiamo storumo, minstumo butu. Maciau rudeni teatre moteri su velta suknele. Tai ziurejau ir galvojau
1 viespateliau kiek cia darbo
2 kur sitoki dalyka reikia issideliot, kiek tam vietos reikia
3 visa laime, kad ji kuda, nes jei man tokia suknia.... nu tai kaip is medzio drosta matrioska buciau. lotuliukas.gif
Man drabuzis is vilnos tik ant silko ar ant plono lino, jei tai ne koks paltas ar svarkas. Cia tik seip apmastymai visai ne apie raganeles suknyte.


As, va jau nuo vasaros sau liemene planuoju nusivelt ir niekaip neprisiruosiu. Zodziu, raganele, medalis tau prie krutines uz tavo darbstuma, uzsidegima ir talenta.


Atsiprasau, mkartais kompas paryskina pats, tai ko nenoriu paryzkint. blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 24 sausio 2011 - 10:41
QUOTE(Trakst @ 2011 01 24, 11:40)
Man drabuzis is vilnos tik ant silko ar ant plono lino

drinks_cheers.gif merginos, nesu kriaucka, nemodeliuotoja...sunku isivaizduot man kaip ten ant to silko velia pvz., kad ir suknia (sorry , jeigu prajuokinau)... ar turi but jau is silko pasiuta ir tada apvelt? paprotinkit del bendro isprusimo nors, nes vargiai ar imciausi kada tokio darbo..o youtube kokiam gal ir pamatyt galima g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Ikeliu saviskes parodyti. Siandien toks grazus oras, tad pasiskubinau iseiti laukan, tik, kad kazkoks gripas zaraza uzpuoles tai liudnoka...

user posted image

Raganeles labai grazi suknute, tikrai, kad norisi ant manekenes pamatyti smile.gif
Atsakyti
kadabra labai dailios ir tokios romantiskos tapkutes. Lygiai suklota, kokybiskai suvelta thumbup.gif . Pastaba turiu, bet nesakysiu. Nutariau, tik girt. mirksiukas.gif


juperi esu macius gi tema SM - velti drabuziai ar kazkaip. Ten gal patarimu daugiau. Ziurint kokio drabuzio nori. As jei darysiu, tai nebus siekiamybe daryt kazka vientiso. Gal atskiras detales nuvelus pagal iskarpa susiut, bet kolkas dar neketinu tuo uzsiimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 24 sausio 2011 - 10:54
Kadabra, auksciausias ivertinimo balas... thumbup.gif geras spyris buvo, maladiec mokiniai siais laikais - perspjauna ir pacius subiniu spardytojus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kadabra man sitos tavo tapces netgi labbbbbai wub.gif dar ir zalios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 24, 11:51)
juperi esu macius gi tema SM - velti drabuziai ar kazkaip. Ten gal patarimu daugiau. Ziurint kokio drabuzio nori. As jei darysiu, tai nebus siekiamybe daryt kazka vientiso. Gal atskiras detales nuvelus pagal iskarpa susiut, bet kolkas dar neketinu tuo uzsiimti.

zinai, noret tai nenoriu, bet man grazu ant kokio sifono (nors jis gal skystalas labai) plonai apvelta...ale vasariska ,besiplaikstanti sukienka... kazin ar as kada imsiu velt- ner tam galimybes...
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 24, 11:51)
kadabra labai dailios ir tokios romantiskos tapkutes. Lygiai suklota, kokybiskai suvelta  thumbup.gif . Pastaba turiu, bet nesakysiu. Nutariau, tik girt.  mirksiukas.gif


nagi, nagi, nepabegsi taip lengvai biggrin.gif : tai norns i AZ parasyk, ar ka, nes kazkaip tema neindomi tapo be kritikos. Ar nepastebit to? unsure.gif
romantiskos jos tik gale gavosi, siaip as su jom buvau siek tiek susipykus cool.gif

QUOTE(juperi @ 2011 01 24, 11:52)
Kadabra, auksciausias ivertinimo balas... thumbup.gif geras spyris buvo, maladiec mokiniai siais laikais - perspjauna ir pacius subiniu spardytojus thumbup.gif  thumbup.gif


Juperi, netampyk katino uz usu, geriau rasyk kaip kokonai laikosi? tongue.gif
Dekui 4u.gif

QUOTE(sagdo @ 2011 01 24, 11:52)
Kadabra man sitos tavo tapces netgi labbbbbai  wub.gif dar ir zalios  wub.gif


Sagdo, dekui tau 4u.gif . Zalia, pilka.. - dviese jos graziau ziurisi. Cia is biednumo, nes ta zalia tai viena baisiai jau ryski smile.gif
Atsakyti
Kadabra, nerealiai gražios žaliai nėriniuotos wub.gif

Vajetus, nugi dar pasiskaitysiu, tai pradėsiu galvot, kad ne ten studijavau lotuliukas.gif ačiū lavai visoms už thumbup.gif
Manekenė nebuvo pozuot nusiteikusi, nes batukus permažus apmaut pabandžiau:
user posted image
Suknytė bus nešiojama kaip sarafaniukas, ant bliuzelės gana gerai viskas atrodo. Dabar man kaip tik mintis sukasi kur čia ir kokio šilko įgijus ir prie permažų bačiukų nuvelt tuniką/suknytę kokiai nors pusmetukei.
Atsakyti
Kokia grazi manekene wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 24, 12:00)
Juperi, netampyk katino uz usu, geriau rasyk kaip kokonai laikosi?  tongue.gif


gerai laikosi lotuliukas.gif neziurejau- gal koks silkverpis drugys jau issirito lotuliukas.gif
QUOTE(raganele @ 2011 01 24, 12:03)
Kadabra, nerealiai gražios žaliai nėriniuotos  wub.gif

Dabar man kaip tik mintis sukasi kur čia ir kokio šilko įgijus ir prie permažų bačiukų nuvelt tuniką/suknytę kokiai nors pusmetukei.

ir tapukai ant radiatoriaus dziusta... mirksiukas.gif
Atsakyti
Raganele, kadabra , kokie gražumai wub.gif . O to sarafaniuko spalvos kokios gražios. Smagu, kad taip gražiai sekasi.
Tapukų forma labai gera thumbup.gif . Man vis niekaip nesigauna tokia forma nors tu ką daryk doh.gif Nuvėliau vyriškas...46 išmieros, baigia džiūt.
Atsakyti