Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Apšvietimo nėr, kaspinėlių dar neturiu, manekenė miega, ale vistiek negaliu ištvert nepasirodžiusi pirmo savo blyno iš sluoksnos:
user posted image
turiu pripažinti - malonumas, palyginus su iki šiol tečiupinėtu karšiniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 23 sausio 2011 - 19:41
Nu ka ,raganele labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .oj kaip darbas verda fitness4.gif
Atsakyti
raganele, nuostabu wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 23, 20:40)
Apšvietimo nėr, kaspinėlių dar neturiu, manekenė miega, ale vistiek negaliu ištvert nepasirodžiusi pirmo savo blyno iš sluoksnos:


O spalvu grazumas,ir darbelis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 23, 20:40)
Apšvietimo nėr, kaspinėlių dar neturiu, manekenė miega, ale vistiek negaliu ištvert nepasirodžiusi pirmo savo blyno iš sluoksnos:


nieko sau wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
raganele bigsmile.gif fantastiškai gražu smile.gif


Turiu klausimuka merginom kurios velia pirštinaites ir jas dėvi smile.gif

Šiandien pradėjau dėvėti savo žydrąsias, įsitikinau jog kos dėvimos. Ir vežimą stumiau ir pirkinių krepšį nešiau. Gaila, bet beveik specialiai nesaugau. Bet pastebėjau kad burbuliuojasi jos. Kaži kodėl... suvėliau neprastai, ant tapkių jau atakalus, pirštines lengvesnis darbas pasirodė. tik kaip atrasta aukso vidurį kad ir nebutui šarai ir nesiburbuliuotų... g.gif na paprašys kas pagamint - norsi būti tikrai, kad daikta sne butaforinis...
Atsakyti
Ačiū už pagyrimus smile.gif bet tiesą pasakius, tai nevisai gavosi tai, ko norėjau - vėliau suknytę vidurinėlei - gavosi mažėlei, tada bačiukus bandžiau mažei - gavosi vėl permaži doh.gif nepakankamai skaičiau vadinasi, kaip ta vilna veikia - sluoksna žymiai smarkiau susitraukia...

Burbuliuotis tai labai linkusios tos sunkiai įveiktos tapkės iš lietuviško karšinio, iš zelandietiško tai nea. Žiūrėsiu, kaip čia pupai ta sluoksnos suknytė nešiosis.
Atsakyti
niu aš oš sluoksnos piorštinaites dariau
Atsakyti
Raganele, aš apakus bigsmile.gif Kokie tobulėjimo tempai, super thumbup.gif Žaviuosi tokiais taentingais žmonėmis wub.gif O ypatingai daugiavaikėm mamytėm 4u.gif rolleyes.gif

Aš šiandien sau vailokus vėliau, laukui, iš sluoksnos. Klojau 13 sluoksnių, gavosi šilti, stori, bet doh.gif Nė pro kur nelenda į nusipirktus kaliošus doh.gif Na galiu keisti į didesnius, susitariau, bet abejoju ar tokiems milžinams aplamai kaliošus gausiu doh.gif Ir džiaugiuosi, kad turėsiu šiltus batus sodybon ir nervinuosi, kad reikės labai orus žiūrėt, kad eit su jais lauk g.gif
Foto, kai išdžiūs, kai galėsiu į pūsnį įbrist biggrin.gif
Atsakyti
Raganele, šaunu thumbup.gif . O va sluoksna tikrai neprognozuojamai susitraukia. Priklauso ir kiek sluoksnių kokiomis kryptimis sukloji. Gerai, kad kitai dukrai tiko.
Atsakyti
Srauni upe, aš pernai sau ir savo abiem mergaitėms pirštines buvau nuvėlus, tai burbuliavos labai skirtingai, matyt dar ir nuo sluoksnos priklauso. Bet labiausai burbuliavos pradžioj, po kurio laiko apstojo, ir tos kurios buvo minkščiausios.

Raganelė, suknutė graži, o batukai man atrodo šiek tiek plonoki ir minkštoki, nors ir labai dailūs...
Atsakyti
Raganėle, nuostabu bigsmile.gif

O dėl burbuliavimosi, tai gal nuo vilnos priklauso. Turiu šeimynai iš sluoksnos tapkių privėlus, tai pora porų taip burbuliuojasi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 24 sausio 2011 - 09:33