Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Trakst,aciu, akd nepabegai nuo klausimo...viska suprantu... vat galvoju apie save...as muset negaleciau buti amatininke wink.gif nes veliu tik tada , kada kyyyla diiidelis ir nenumaldomas noras, kai Muzos aplink plevena ir burnoj nuo to jausmo saldu darosi...
Atsakyti
Sveikos menininkes ir amatininkes lotuliukas.gif .kiek prikalbejot ,o dar daugiau privelet.sukasi mano galvoje mintis kokias cia dukrai nuvelus .norisi nuotaikingu. vienu zodziu skrenda muza pas mane lotuliukas.gif
Atsakyti
Šelma zinoma visi zmones skirtingi. Tai ir negali but, kad pradedi velt ir iskart i aukstumas. mirksiukas.gif Bet as tenoriu pasakyt, kad vien tas jog velsi slepetes dar nereiskia, kad butinai is to gerai gyvensi, kad jau cia tai bais pelningas reikalas. Svarbu kaip ir kiek tu ta darba dirbsi. Ar tai slepetes ar tai saliai ar tai dar kazkas. O tu ropoji virsun, tikrai, ziu tuoj ir nuskrisi mirksiukas.gif


srauni_upe
sutrumpejau, kad butu paprasciau. Norejau visai nauja varda susigalvot, bet nutariau, kad daugkam as Trakst. smile.gif


Veliu is karsinio Wool lt. Nei vienos adatos, veliasi puikiai. thumbup.gif Karsinukas ne lietuviskas, manau.


raganele grazi sage butu. smile.gif

juperi drinks_cheers.gif man labai panasiai is esmes.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 10, 18:55)
. O tu ropoji virsun, tikrai, ziu tuoj ir nuskrisi

Veliu is karsinio Wool lt. Nei vienos adatos, veliasi puikiai.    Karsinukas ne lietuviskas, manau.

raganele grazi sage butu. 

wub.gif ax.gif
Susitvarkė bigsmile.gif

drinks_cheers.gif



Atsakyti
Dar nepamačiau anųjų išgirtųjų rožių, bet va monosios , kažkaip šiemet prieš Kalėdas teko nemažai jų velt ax.gif visokių spalvų, tik nespėjau fotografuot ax.gif . Taigi pristatau

user posted image

user posted image
Kai smarkiai iki pamišimo vėliau tai tikrai galėjau pragyvent ir aukle samdyt. Bet ateina laikas kai supranti , jog negalima išsižadėti visko gyvenime ir tik velti, aukoti šeima vaiku nora pabūti kartu numetus fraze" juk aš dirbu pasitrauk".
Atėjus laikui teko už viska pamokėti ir sveikatai duokle atiduoti, deja ji retai atsistato visiškai arba reikalauja dar daugiau laiko,pastangu ir valios, nei ja susigadint unsure.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 10 sausio 2011 - 18:40
Katinyti grazu. rolleyes.gif

O sveikata nuo velimo pagedo? Jei gali pasidalink, kas gali nutikt ir ko nedayt. unsure.gif

As irgi nemazai nenufotkinau prieskalediniu. Nei noro nei laiko tam neturejau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 10, 19:35)
Kai smarkiai iki pamišimo vėliau tai tikrai galėjau pragyvent ir aukle samdyt. Bet ateina laikas kai supranti , jog negalima išsižadėti visko gyvenime ir tik velti, aukoti šeima vaiku nora pabūti kartu numetus fraze" juk aš dirbu pasitrauk".

Aš kaip tik daugiau laiko šeimai turiu dabar namie veldama, nei kai dirbau ir gryždavau nepajudindama galvos, bei išsunkta doh.gif
Katinyti, gražios rožės wub.gif
Atsakyti
Tiesiog labai smarkiai suvariau dešinės rankos peties sanari( kaip sakant jau reikėjo stot , o stot negaliu , nes eilė norinčiu visi nori reikalauja, prašo, o tu jauti kad net paėmus vilna viskas jau atsisako dirbti traška ir braška lyg reiktu sutepti). Turėjau ūmų nervo uždegimą ( beje toki dalyka tik apgydyt galima, nes tik atsiradus nepalankioms sąlygoms jis grižta). Vienu metu galvojau , kad tik galėčiau bent pieštuka rankoje laikyt, nes paėmus bet koki lengva daigta atrodė ranka dreba kaip lapelis. Dabar jau šiek tiek apsigydžiau bandau daugiau velti , bandau ir noriu baisingai noriu, bet jau žinau, kad nebegalėsiu kaip anksčiau. Na aišku gal čia mano organizmo ypatumai, bet pakalbėjus su daugeliu vėlėju vistik sanariai yra vėlėju bėda ax.gif . Stenkitės kiek galit lengvint sau darba, ieškokit būdu kaip tai padaryt, nes sanariai jusu ax.gif .
Papildyta:
QUOTE
Aš kaip tik daugiau laiko šeimai turiu dabar namie veldama, nei kai dirbau ir gryždavau nepajudindama galvos, bei išsunkta 


Na vat čia gal gerai, bet aš nespėdavau pasidaryt valgyt sau ir šeimai , mažoji mano užaugo iki metu beveik automobilinėj kėdutėj , kai mama vėlė , dėliojo vilnas ir dirbo iki tokio lygio, kad negalėjau miegot nuo minčiu, valgydavau pusryčius trečia valanda dienos. Pamiršau viska, nenorėjau nieko- apart dirbt, velt siuvinėt ir vėl velt, ir vėl siuvinėt . Dabar noriu irgi, bet jau stabdau save, o ir vėl atradau vaikus, šeimą, smaguma su jais. Aišku gal man lengva postringaut , nes pagrindini darbo užmokesti parneša vyras, nėra sunkiau kai reikia spresti ir išgyvenimo problemas, kaip sumokėt už buta kaip nusipirkt gardesni kasni ar išvis duonytės. Tiesiog sakau dirbkit, kurkit , tai variklis, bet ir saugokit save , tausokit savo sveikata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 10 sausio 2011 - 19:52
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 10, 20:14)
Na vat čia gal gerai, bet aš nespėdavau pasidaryt valgyt sau ir šeimai ,

Matai mano dideli vaikai jau, jiems manęs ne fiziškai daugiau, o moraiai reikia, o veliant kalbėt, padėt ruošt pamokas, pakontroliuot paprasta smile.gif Ir aplamai aš naktinis paukštis, popiet dirbt pradedu ir iki 2-3 nakties, kai miega visi. O ryte galiu išsimiegot rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu, Katinyti. Ir tau sekmes ir sveikatos. 4u.gif


Na as kai pries Kaledas susirgau, tai atsiprasiau zmoniu, kad negaliu padaryt uzsakymu. Visi suprato, nieks nepyko ir nereikalavo sergant dirbt. O ir pati su beveik 40 temperatura nelabai buciau kai ir padirbus. As turiu problemu su nugara. Tik pradejus velt aplanke toks skausmas, kad galvojau cia gal ir ne man tas velimas. Veldavau tik su gorsetu ir "ant" vaistu. Nesamone, prisiminus. Bet taip norejau velt... Dabar atradau patogaus aukscio stala - jokio vargo. Aisku, nugara tai skauda, bet cia ne del velimo. Va pradejo jau kuris laikas alkune skaudet. Bet tik nakti, kai ilgiau pabuna ramybes busenoj. Nurasau tai nugarai, nors gali but ir velimo pasekme. g.gif Nors, kai neveliau vistiek skaudejo. g.gif Aisku veliant gaunamos papildomos apkrovos sanariam, odai... Del to ir sakau, kad saves gailiu ir auliniu neveliu. blush2.gif


O vaikai kartais pradeda "trugdyt", kai per diena tris poras reikia nuvelt. doh.gif Bet taip tik kartais, tik pries Kaledas. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 10, 20:59)
O vaikai kartais pradeda "trugdyt", kai per diena tris poras reikia nuvelt.  doh.gif  Bet taip tik kartais, tik pries Kaledas.  blush2.gif

Man tada trugdo trugdo tik mažis, visi kiti, kaip dideli į procesą įtraukiami-bernai kočioja, Rimgailė vandenį užkaitinėja thumbup.gif O vakarais grįžęs labai B padeda wub.gif
Atsakyti
Man tai būna riešus skauda, bet ne nuo vėlimo, o ji vaiką nepatogiai panešioju ar vežimą laiptais patampau. Bet kai skauda, tai velt neišeina... anoks čia vėlimas per skausmą. Tai esu ir aš atsisakius darbelių. Be to yra pasitaikę kai sako - man reik greitai. Tai visus "greitai" dedu į šalį ir darau tik pagal savo skonį. Antraip gerai padaryt nesigauna.. smile.gif Bet aš dar ir kitų "hobių" turiu, tai kažkaip pasiskirsto...

Papildyta:
QUOTE(Šelma @ 2011 01 10, 20:09)
Man tada trugdo trugdo tik mažis, visi kiti, kaip dideli į procesą įtraukiami-bernai kočioja, Rimgailė vandenį užkaitinėja  thumbup.gif O vakarais grįžęs labai B padeda  wub.gif


tai manufaktūra čia jau visa biggrin.gif
Atsakyti