Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

raganele, žaviuosi tavim, atrodo ką tik buvai pasimetus šlepečių vėlime g.gif , o viens po kito idealūs darbai thumbup.gif


srauni upe, praktika geriausias mokytojas, kuris atsako beveik į visus klausimus drinks_cheers.gif
Kai pabandai ir po to tikrai neišmastai kaip daryt - tada jau galima ir klausinėt biggrin.gif




Atsakyti
Nu pasaka mergaites bigsmile.gif kaip greit tobulėjat wub.gif
Atsakyti
Ačiū bigsmile.gif va prie rytinės kavos gavau progą pasiglostyt biggrin.gif

QUOTE(dzūkė @ 2011 01 22, 09:24)
raganele, žaviuosi tavim, atrodo ką tik buvai pasimetus šlepečių vėlime g.gif , o viens po kito idealūs darbai thumbup.gif
...

Kad ne pasimetus - tiesiog prieš 2 savaites nuvėliau pirmas gyvenime tapeles, gerai sakai - daug skaitymo, praktika ir kritia/patarimai greit moko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 22 sausio 2011 - 10:11
QUOTE(raganele @ 2011 01 22, 10:02)
Ačiū bigsmile.gif va prie rytinės kavos gavau progą pasiglostyt biggrin.gif
Kad ne pasimetus - tiesiog prieš 2 savaites nuvėliau pirmas gyvenime tapeles, gerai sakai - daug skaitymo, praktika ir kritia/patarimai greit išmoko smile.gif

Tą ir turėjau mintyse, stulbinantis rezultatas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 22, 07:55)

Srauni upe, matosi kad dar šlapios, bet tikriausiai bus labai švelnios.


ja, tik vienas pir6to galas per plonas gavos ir šiaip nesuprantu kiek trauktis turi, nes nesinori kad būtų kaip šarvas, bet kartu kad laikytų. Nors šiaip gavos geriau, nei maniau kad gausis smile.gif Dabar ruošiuos kitas velt biggrin.gif nes negaliu, noriu velt, o man vis dar vilnos nepadaro tapkėm, tai veliu iš ko turiu.
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 17, 16:14)

Čia ko gero Tajos profilis panaudotas g.gif mirksiukas.gif
Dzūke, pas tave katė dar ne su tapkutėm vaikščioja?
Atsakyti
QUOTE(Tajka @ 2011 01 22, 11:09)
Čia ko gero Tajos profilis panaudotas  g.gif  mirksiukas.gif
Dzūke, pas tave katė dar ne su tapkutėm vaikščioja?

Ne Tajos, bet labai panašios biggrin.gif
Galvoju apie tai, nes labai mėgsta į lauką išpėdint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 22, 00:05)


smagios 4u.gif

o man nepasisekė verysad.gif 2 naktis vėliau tapkes ir tiek broko gavosi doh.gif na nelipo vilna viena su kita, kažkaip sluoksniavosi ir viskas verysad.gif bet dekoras prilipo tobulai bigsmile.gif svarbiausia vėliau sau, o gavosi... doh.gif batsiuvs be batų, o aš be tapkių mirksiukas.gif
Atsakyti
Srauni upe, tapkės gražios, o pirštinaitės - labai gražios smile.gif 4u.gif
Raganėle, iš tikrųjų šaunuolė, paskutiniosios atrodo labai pavykusios, ir formos, ir spalvų prasme 4u.gif
Atsakyti
Srauni upe, man tos tapkutės fantastiškos, jau spalvytė mmmmmm, dievinu tokia spalva wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 22, 12:25)
Srauni upe, man tos tapkutės fantastiškos, jau spalvytė mmmmmm, dievinu tokia spalva  wub.gif


iš manęs tai jau visi juokiasi dėl tos spalvos dievinimo biggrin.gif biggrin.gif

ačiū mergaitės, pagyros užveda! biggrin.gif

Prad4jau antras pirštine. fabrikėlis biggrin.gif
Atsakyti
Labbai patiko raganeles kava su puta thumbup.gif tiesiog megstu sias spalvas ir kavos tema,ir suvelta puikiai 4u.gif
Atsakyti