Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

sagdo, per kiek laiko tokius veltinukus pagamini?

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 21, 15:22)
Dzūke, 250 g. Toks pamažintas 38 gavos, gal 37.5, reiks dar permatuot. Ir Ačiū smile.gif


tai stai del ko pas tave vilneles mazeja biggrin.gif . daug sudejai, man grazios, o spalva nera bjauri, tokia prislopinta 4u.gif

srauni-upe, kaip koks marmuriukas gavosi rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 21, 16:36)
Besijuokianti, o ar nekietos tavo šlepetės?

Žollia, ne nekietos. Man kietos gaunąs iš Woolo tikros zelandietiškos (bet ne tos, kur vietoj zelandietiškos kartais pasitaiko smile.gif ) ir tos jų natūralios (nedažytos) lietuviškos. O iš latviškos nei vienos kietos nesigauna, tai aš kartais tą kietają woolo tarp sluoksnių dedu, kad gautus nei per kieta, nei per minkšta...

Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 21, 15:56)

srauni-upe, kaip koks marmuriukas gavosi  rolleyes.gif


čia karšinys smile.gif padėliojau ir tiek
Atsakyti
Besijuokianti,Srauni _upe -tapkytes grazios abieju wub.gif

As savo raizinius pjoviau ,o tada apveliau ,dabar manau kad gal reiktu pjaut anksciau as beveik pabaigoj -nezinau reiks pabandyt g.gif .O nešioju kambary ,nes man kazko paskutiniu laiku salta ax.gif
Atsakyti
O ar kuri bandete pirstines is karsinio velti? kogero kietos nemalonios gal gautusi g.gif
Atsakyti
aš pirštinių išvis nebandžius, bet labai noriu, bet nenoriu dvirašio išradinėt, tai klausimų turiu, surašysiu paeiliui 4u.gif

- ar greit prasinešioja pirštai?

- turiu tik to storo šablono tapkėm, ar ji apvėlus pavyktų štraukt... ten beveik 1 cm, kur po laminatu klojas

- kiek apytiksliai gramų išeina moteriškom pirštinėm

- ant kiek didesnį šabloną daryt...


Būčiau baisiai dėkinga... smile.gif

Papildyta:
QUOTE(bulaukiux @ 2011 01 20, 10:31)
sveikos mergaitės,
gal kuri naudojot tokį muilą vėlimui? ir kaip?
http://www.ornamenta...



aš tai naudoju sonett arba AlmaWin... jie tokie universalūs augaliniai. Man ir rankom gerai, ir velt, ir išskalbt ką jei reik tongue.gif
Atsakyti
mergaites, pasidalinkit patirtim kiek mazdaug vilnos reik pirstinems vidutinio storumo nusivelt? aciu
Atsakyti
ai aš tai kantrybės neturiu tai pradėjau pati eksperimentuot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 01 21, 17:29)
Mano naujausi, tik nuotrauka bais š... gavos smile.gif

user posted image

faini smile.gif
Atsakyti
Srauni upe, spalvos nuostabios smile.gif aš panašių sluoksnos vakar pirkau, kaupiuosi bandyt skrybėliuką kepuriuką dukrytei. Kol kas pabandžiau kavos su puta spalvas, vėl šlaputėlės nufotkintos biggrin.gif neištveriu:
user posted image
Atsakyti
Mažiau kalbų, daugiau darbų. Šlapios dar. Bandymų budų atsakiau sau į klausimus tongue.gif

user posted image
Papildyta:
raganele, gražutės tavo wink.gif
Atsakyti
Kava su puta tai wub.gif Taip gražiai pereina spalvos ir lygiai suveltos.
Srauni upe, matosi kad dar šlapios, bet tikriausiai bus labai švelnios.
Atsakyti