Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas rytas. o man kaiptik grazu toks iskandziotas perejimas pirstinese 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
veliat ??? atejau pakontroliuot , o cia tuscia tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
As raizinius dariau ,bet oi kaip cia reik man dar mokytis ,tik gerai kad sau ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sagdo: 21 sausio 2011 - 12:52
O kokie smagūs, kiek suprantu čia bus laukinis variantas ar naminės tapkutės blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 21 sausio 2011 - 13:01
sagdo, gražu, įnešėt naujų idėjų vėlėjėlėms 4u.gif
Atsakyti
Parodysiu savąsias vakarykštes, tas kurios veltos "Mūzai išvykus". Prisikankinau nerealiai su tuo krašteliu, o šiandien dar ir dekoras prikankino, nes spalva tai neina suprast - nuo niekuo nedera, tokia kaprizingai žalia doh.gif . Gavau vėlimo eigoj viską lauk lupt, o paskui niekaip nieko nepritaikiau.
Bet įdomiausia, kad galutinis variantas man patinka, nors tas kraštas ir nėra idealus smile.gif
user posted image
user posted image

Sagdo, gražus bandymas 4u.gif . Aš irgi bandžiau raižinukus, 3 ar 4 porytes dariau, tai galiausiai man pasirodė, kad įdomiausia po tuo raižinuku kaip ir juostelę kitos spalvos dėt, tada nepersimuša per vis tapkę apatinė spalvytė, galima kelias spalvas sudėt. O tu prapjovus (ar kirpus? - aš tai kirpau su manikiūrinėm) paskui dar užtrynei lyg ir? g.gif Aš tai užtrinu, man rodos, kad apsipūkuot ta pjūvio vieta gali, bet veltinis.lt mačiau ir neužtrintų.
Atsakyti
Besijuokianti, tokios storulės tavo šlepetės bigsmile.gif , thumbup.gif rezultatas. Bet jau čia tikrai daugiau nei 200g sudėjai ar dydis mažas g.gif


Man visi kiti dekoravimo būdai gražiau nei raižymai, bent jau kol kas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 21 sausio 2011 - 13:40
Dzūke, 250 g. Toks pamažintas 38 gavos, gal 37.5, reiks dar permatuot. Ir Ačiū smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . O dabar jau aš tik žvalgausi ir nieko nebedarau blush2.gif Nebėra ūpo...
Gražūs darbeliai visų. 4u.gif Besijuokianti, o ar nekietos tavo šlepetės? Mano tokios vienos storos tai nesilanksto net doh.gif . Kaip su „kerzais" reik vaikščiot. Tai taip ir stovi, nesiūlau net niekam, nors atrodo gražiai ir tvirtos labai.
Atsakyti
Mano naujausi, tik nuotrauka bais š... gavos smile.gif

user posted image
Atsakyti
srauni_upe, tau prie avo labai tinka spalvine gama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 21, 15:37)
srauni_upe, tau prie avo labai tinka spalvine gama 4u.gif


čia nesveikas potraukis tai spalvai...
Atsakyti