Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(raganele @ 2011 01 20, 17:27)
nu merginos baigiam a  biggrin.gif

viskas cia OK, prie bajerio mes mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 20, 15:15)
Gal kas iš kauniečių nori jungtis užsakymui iš Woolo sluoksnos?  g.gif
Atsibodo karšinys juodai jau smile.gif


man atsibodo cool.gif
o kaip tu zadi spalvytes rinktis, jau seniai buciau uzsisakius, bet bijau del neatitikimo.

QUOTE(Trakst @ 2011 01 20, 16:43)
Raseleb skyliu nematau  lotuliukas.gif

Man grazu ir rauksliu nematau.  biggrin.gif
Mano "lietaus" slepetes. Man patinka, bet galit kritikuot  biggrin.gif  Kazko ant paprastumo patrauke  biggrin.gif


biggrin.gif
siandien galima kelti ka nori...
grazios naujosios.
Atsakyti
Aš irgi šiandien buvau woole, tai užsivežę karšinio įdomesnių spalvyčių. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 20, 16:43)
Raseleb skyliu nematau  lotuliukas.gif

Man grazu ir rauksliu nematau.  biggrin.gif
Mano "lietaus" slepetes. Man patinka, bet galit kritikuot  biggrin.gif  Kazko ant paprastumo patrauke  biggrin.gif

user posted image

gražu thumbup.gif vidinė spalva wub.gif
Atsakyti
kadabra visada dabar kelk ka nori biggrin.gif Vakar gi zadejau, kad nekritikuosiu. lotuliukas.gif


bulaukiux o isorine spalva negrazi? unsure.gif lotuliukas.gif Aciu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 20, 15:43)


Mano "lietaus" slepetes. Man patinka, bet galit kritikuot  biggrin.gif  Kazko ant paprastumo patrauke  biggrin.gif


Geras jau čia paprastumas, ar tik ne su svarovskiais lens.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 20, 17:53)
Geras jau čia paprastumas, ar tik ne su svarovskiais lens.gif  lotuliukas.gif




21 mikrono sluoksna, silko siulai, silko gijos ir kristalai. Papasciau nebuna. lotuliukas.gif


Kalbu, kad atrodo jos man tokios paprastos, kuklios. blush2.gif
Atsakyti
Trakšt labai gražios. 4u.gif
Kadabra, tai woolo vilną nieko nelieka kaip tik pgl internete esančius pvz pirkit. Važiuot Vilniun tingiu, aš ir iš siūlų oazės taip pirkau, ką aš žinau, daugiau įvairesnių imu ir tiek, sueina visos. Jei sugalvosi jungtis, rašyk až.
Atsakyti
Aš ir užsisakiau aluoksnos (pagaliau), tik jie puses spalvu neturejo, tai kai padarys paneš biggrin.gif LAUKIU NESULAUKIU

Trakšt, tavo gržios kaip visada smile.gif
Atsakyti
Ai man viskas grazu ir gerai irnesakyk.gif nes skaitau ranku darbas tai ne konvejeris,juk nebus ten super super vienodos tos nosiukes,bet svarbu su meile isglostyta g.gif gal kai darys 1000 pora pirstinukiu,bus jos dvynukes vienodos,bet mielos vis tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 20, 15:42)
ale tikrai...kiek graaži, tiek ir protinga... hihihi.gif

o as nieko negaliu pasakyt apie pirstines doh.gif beveik...nuomones BE... tiesa, man tas prie rieso baltas vilnos sluoksnis kazkoks itartinas g.gif siaip vilna viena kita kaip ir "suvalgo"- gal toj vietoj maziau pavelta?? g.gif

a, tiesa, del tu garbaneliu, va ka pamasciau,,,jeigu tu garbaneliu "virsuneles" neprikibe, kazi jos graziai atrodo nesiojant, kai tabaluoja? gal prikibe dabar, bet juk biski uzkabinus kur... g.gif

O kaip gražiai tą perėjimą padaryti, kad jo "nesuvalgytų"?

Šiose pirštinaitėse padariau klaidelių, per mažai vietomis uždengiau garbanėles, dėl to jos kai kuriose vietose matosi atsikėlusios ax.gif
Viskas tik darant išmokstama ir aišku su jūsų visų praktiniais patarimais, pastabomis.
O skonis kiekvienos skirtingas ir skirtingai jį suvokiame.
Ačiū visoms pasisakiusioms 4u.gif Ir toliau laukiu jūsų komentarų, visai nepykstu ir neįsižeidžiu, noriu išmokti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2011 01 21, 09:23)
O kaip gražiai tą perėjimą padaryti, kad jo "nesuvalgytų"?

Viskas tik darant išmokstama ir aišku su jūsų visų praktiniais patarimais, pastabomis.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
labas rytas
Atsakyti