Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Gal kas iš kauniečių nori jungtis užsakymui iš Woolo sluoksnos? g.gif
Atsibodo karšinys juodai jau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 20 sausio 2011 - 14:15
Kad negautumėte pastabų dėl plepalų, parodysiu pirštinaites blush2.gif Laukiu kritikos ax.gif

user posted image
user posted image

Atsakyti
Man pirmosios grazesnes buvo tongue.gif gal cia ne mano spalvos mirksiukas.gif ir atrodo kad nosytes nevienodos rolleyes.gif bet kai sirguliuojanciai tai gali akys negerai rodyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
kad ka nors parodyt...o tai jus nors veliat ir pliurpiat, o as? 


O tu dėl grožio arba tiesiog smagumo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .
Man tai gal irgi anos gražesnės, nors spalvos amn gražios šitu, bet tokie daiktai visad geriau atrodo ant rankos nufotografuoti ax.gif , bent man ax.gif . Lyg ir matau raukšles usivėlusias ir likusias , bet galvos naduosiu nukirst , kad taip yra .
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 01 20, 16:29)
O tu dėl grožio arba tiesiog smagumo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

ale tikrai...kiek graaži, tiek ir protinga... hihihi.gif

o as nieko negaliu pasakyt apie pirstines doh.gif beveik...nuomones BE... tiesa, man tas prie rieso baltas vilnos sluoksnis kazkoks itartinas g.gif siaip vilna viena kita kaip ir "suvalgo"- gal toj vietoj maziau pavelta?? g.gif

a, tiesa, del tu garbaneliu, va ka pamasciau,,,jeigu tu garbaneliu "virsuneles" neprikibe, kazi jos graziai atrodo nesiojant, kai tabaluoja? gal prikibe dabar, bet juk biski uzkabinus kur... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 20 sausio 2011 - 15:43
Raseleb skyliu nematau lotuliukas.gif

Man grazu ir rauksliu nematau. biggrin.gif


Mano "lietaus" slepetes. Man patinka, bet galit kritikuot biggrin.gif Kazko ant paprastumo patrauke biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 20 sausio 2011 - 15:54
QUOTE(Trakst @ 2011 01 20, 16:43)
Raseleb skyliu nematau  lotuliukas.gif

Man grazu ir rauksliu nematau.  biggrin.gif
Mano "lietaus" slepetes. Man patinka, bet galit kritikuot  biggrin.gif  Kazko ant paprastumo patrauke  biggrin.gif


aha ...tikrai lietaus, net su zaibais thumbup.gif as nelabai sugebu kritikuot, vis ziuriu is menines puses (spalvu gama, dekoras), o krasteliai tavo kaip visad- aukstumoj! niekaip nesugebu graziai ju apvelti doh.gif
Atsakyti
Raseleb , man tai abejos pirštinukės gražios thumbup.gif
Trakst , nuostabios šlepetės....o jau spalva kokia ''gyva ''vidinėje pusėje wub.gif
Dėl šilko serveyėlių tai aš turiu nusipirkus....o jau gležnumėlis koks ...tai net niekur dar nenaudojau g.gif
Atsakyti
juperi moki moki, kaip nemoki. Gi esi kazkam minkston vieton ispyrus. Suprantu, jos didenybes Trakst, slepetes kritikuot baisu lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Bijokit manes...bijokit cool.gif lotuliukas.gif


Aciu, kad giriat, aisku malonu, bet jei nuosirdziai atsakyt, kodel as cia esu, su jumis, tai ilgai apie tai mastant nutariau
1 mus sieja bendras interesas
2 man labai smagu kartu su jumis tobulet, augt ir matyt jusu progresus, nes savo tai kazkaip sunku pastebet
3 smagu but naudinga ir gera gaut naudos is jusu ( patarimai )
4 iki vakar galvojau, kad musu bendravimas nuosirdus, atviras ir siandien galvoju jau taip pat. biggrin.gif


Bet jei galvojat, kad esu pasikelus, karunom pasidabinus, tai taip tikrai nera. Nera is ko pasikelt. Esu lygi su jumis visom, gal yra ir krutesniu uz mane. Tiesiog darau tai kas man patinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 20 sausio 2011 - 16:12
QUOTE(Trakst @ 2011 01 20, 17:10)
juperi moki moki, kaip nemoki. Gi esi kazkam minkston vieton ispyrus.
* Suprantu, jos didenybes Trakst, slepetes kritikuot baisu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
**Bijokit manes...bijokit  cool.gif  lotuliukas.gif

***4 iki vakar galvojau, kad musu bendravimas nuosirdus, atviras ir siandien galvoju jau taip pat.  biggrin.gif

*aisku, kad baisu...neduok D karuna uzkabinciau doh.gif lotuliukas.gif

**bijom bijom scare.gif

***jo jo- pilnatis savo daro hihihi.gif
Atsakyti
nu merginos baigiam a biggrin.gif o tai ar statybinės ar kiemo želdinimo ar veltiniavimo temos - visur vis įsisuka viesuliukai lotuliukas.gif
Buvau wool.lt pardėj - jetusėlius kokia ta sluoksna faina, einu greičiau savo gaujai daug maisto prigamint ir eisiu bandyt visų šilkiukų, bambukų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 20, 17:27)
nu merginos baigiam a  biggrin.gif o tai ar statybinės ar kiemo želdinimo ar veltiniavimo temos - visur vis įsisuka viesuliukai lotuliukas.gif
Buvau wool.lt pardėj - jetusėlius kokia ta sluoksna faina, einu greičiau savo gaujai daug maisto prigamint ir eisiu bandyt visų šilkiukų, bambukų bigsmile.gif



Man tai tikrai tik juokas ima. Jokiu pykcia anei viesulu nera. Bent jau is mano puses.

Kokiu spalvyciu pirkai ? bigsmile.gif


As siandien seimai cepelinus gaminu. smile.gif Vakare vienas butinai reiks dar nuvelt. smile.gif
Atsakyti