Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 01 20, 11:46)
Juperi, o tu vis suki galva kaip tuos kokonus panaudoti  biggrin.gif ? Ale ir tamprumas ju.

mirksiukas.gif doh.gif nu taip niekas man irgi nepasigyre kaip juos panaudoja, nors esu maciusi interneto platybese...jie kazkokie subliuske, gal tikrai ismirkyti?? g.gif

Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 20, 11:49)
mirksiukas.gif  doh.gif nu taip niekas man irgi nepasigyre kaip juos panaudoja, nors esu maciusi interneto platybese...jie kazkokie subliuske, gal tikrai ismirkyti?? g.gif


kad, juperi, as tai maciau juos daugiau naudojant kokiam tai didesniu apimciu teksturiniam veltiniui kurti, na tokiam kaip kilimeliai, bet ne slepetems, tai ir nezinau tada, as tai neturiu kuo girtis - net rankoj nevarcius biggrin.gif .
o tu nebandei ju, kaip tas vyrukas, mirkyt ir tampyt tongue.gif ? net idomu...
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 01 20, 10:31)
sveikos mergaitės,
gal kuri naudojot tokį muilą vėlimui? ir kaip?
http://www.ornamenta...

mazaseriukas.lt drožlės pigiau...
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 20, 11:53)
o tu nebandei ju, kaip tas vyrukas, mirkyt ir tampyt  tongue.gif ? net idomu...

lotuliukas.gif lotuliukas.gif tampyt tikrai nebandziau lotuliukas.gif
sakai gal man serveteles is ju pasigamint? g.gif juokauju zinoma- reiks kada pribrest... esu maciusi juos panaudotus ir pirstinems dekoruot ir saliam ir kepurese...

Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 20, 11:57)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tampyt tikrai nebandziau lotuliukas.gif
sakai gal man serveteles is ju pasigamint? g.gif  juokauju zinoma- reiks kada pribrest... esu maciusi juos panaudotus ir pirstinems dekoruot ir saliam ir kepurese...


va, va, juperi, bresk, o mes lauksim 4u.gif
Atsakyti
Siesta, aš savo džinsus lyginau per marlę, niekas ten nesusigėrė, tik dar labiau patamsėjo tas plėmas ir viskas.

Panos, *****, nebemoku velt doh.gif , dvejas iš eilės tapkes karpau karpau, trinu trinu kraštelį, nu kaip bjauriai taip bjauriai. Nepagaunu kame kampas. Išdžiovinau, per naują vėliau, nu kaip š..., taip š.... O vilna tai ta pati, ir rankos rodos tos pačios doh.gif
Atsakyti
Diena ne ta pati ax.gif .Būna dnu lyg tyčia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 20, 13:43)
Siesta, aš savo džinsus lyginau per marlę, niekas ten nesusigėrė, tik dar labiau patamsėjo tas plėmas ir viskas.

Panos, *****, nebemoku velt doh.gif , dvejas iš eilės tapkes karpau karpau, trinu trinu kraštelį, nu kaip bjauriai taip bjauriai. Nepagaunu kame kampas. Išdžiovinau, per naują vėliau, nu kaip š..., taip š.... O vilna tai ta pati, ir rankos rodos tos pačios doh.gif

Muza, Muza cia sparnus savo kisa... man jau va kuris laikas ne tik , kad veliant nesivelia, bet ir neveliant blush2.gif net geda pas jus cia uzeit, kai parodyt neturiu ko, o uzsakoves jau spaudzia doh.gif

QUOTE(Katinytis @ 2011 01 20, 14:13)
Diena ne ta pati  ax.gif .Būna dnu lyg tyčia  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Buna dienu lyg tycia
Atsakyti
Aha, vėlimui reika meilės biggrin.gif
Aš irgi pastarosiomis dienomis nenoriu velt schmoll.gif Mintyse noriu, bet užsidegimo nėra schmoll.gif - ai, einu pint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 20, 14:56)
Aha, vėlimui reika meilės biggrin.gif
Aš irgi pastarosiomis dienomis nenoriu velt schmoll.gif  Mintyse noriu, bet užsidegimo nėra schmoll.gif  - ai, einu pint biggrin.gif

eik pint, o tai gavau sian is tavo "kolchozu miestelio" (ar kaip ten ivardinai) skambuti, gal kita savaite atkaksiu su reikalais, taip, kad dabar pink, kad paskui butum laisva hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 20, 14:00)
eik pint, o tai gavau sian is tavo "kolchozu miestelio" (ar kaip ten ivardinai) skambuti, gal kita savaite atkaksiu su reikalais, taip, kad dabar pink, kad paskui butum laisva hihihi.gif  hihihi.gif

Kokie reikalai bigsmile.gif.......... thumbup.gif drinks_cheers.gif
Rasiu laiko, ja sama sebe režisior(ar kaip ten lotuliukas.gif )


Alia iš vėlėjų kažkokia bendraminčių temutė pasidarė hihihi.gif , o ką daryt, jei nesivelia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 20, 15:08)
Kokie reikalai bigsmile.gif..........  thumbup.gif  drinks_cheers.gif
Rasiu laiko, ja sama sebe režisior(ar kaip ten lotuliukas.gif )
Alia iš vėlėjų kažkokia bendraminčių temutė pasidarė hihihi.gif , o ką daryt, jei nesivelia hihihi.gif

tuoj gausim pastabu, arba baudos balu doh.gif

tai mazu siandien velt reikia?? g.gif kad ka nors parodyt...o tai jus nors veliat ir pliurpiat, o as? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 20 sausio 2011 - 14:10