Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Labas rytas smile.gif,
Merginos, gal žinote, kuo galima išvalyti lateksą iš rūbų? Tepiau tapkutes ir apsitaškiau džinsus doh.gif Skalbimas nepadeda, gal acetonas ar kitos priemonės g.gif ? Ar esat kuri bandžiusi?
Atsakyti
Siesta, man irgi taip nutiko doh.gif . Niekaip neišėmiau, acetonas poveikio neturėjo, o išskalbus liko bjauri kaip riebalinė dėmė.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 19, 21:36)
Trakšt, mažiau kreipk dėmesio, veltinis malonumas, o ne barniai, kas nori tegul pykstas sau vienas 4u.gif


drinks_cheers.gif man butent taip ir atrodo.


winia
jei tu man ta karuna uzdejai, tai tau ir zinot ar ji per duris telpa. lotuliukas.gif Labai aciu lotuliukas.gif



Na as cia tik toki apmastyma noriu isdestyt.


Nuvele zmogus pirmas pirstines. Pasveikinau, parasiau, kad labai daili forma, graziai "istatytas" nykstys, bet as matau skyluciu virsutiniam sluoksny. Ir paziurekim, kas gaunas. Turiu apgailestaut, atsiprasinet, gailetis... Kodel? Ka as pasakiau? Kazkodel isiterpe, kaip sako pacios, tikrai zinancios ir ismancios,ir... kazkur ten auksciau uz mane stovincios. Ir tai eina sneka apie pirmaji zmogaus veltini !!! Va cia tai rimtas sureiksminimas ir toks didziulis demesys, kad tikrai keista. g.gif Kodel reikia man kabint kazkokias karunas??? Nemanau, kad susireiksminu sakydama, kad kai kam padejau is cia "besimurkdanciu", kazkam mano patarimai buvo tikrai naudingi ir padejo pasiekt norimo rezultato. Stengiausi but draugiska, nes pasikelt as tikrai neturiu kur. Tikrai nesuprantu kas cia vyksta. doh.gif
Atsakyti
Trakst, rodyk savo vakarykščius darbus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 20, 09:15)
Siesta, man irgi taip nutiko doh.gif . Niekaip neišėmiau, acetonas poveikio neturėjo, o išskalbus liko bjauri kaip riebalinė dėmė.

Na taip, aš irgi nieko paguodžiančio pasakyti negaliu, verysad.gif turiu ir aš tokius vienus džinsus... ir golfą...
Atsakyti
dzūke, kad nieko naujo. Yra pasirinkta is jau esamu modeliu ir padaryta pagal ismiera. Taip, kad jau matyti tie darbai.


As galvoju, o neissiimtu lateksas is rubu panasiai, kaip vaskas. Nuo temperaturos, gal jis suskystetu ir susigertu i popieriu. Bet gal ir ne. Arba, kaip kramtoske, pabandyt atsaldyt saldymo kameroj. g.gif Nors vargiai, jis tarsi kiek isigeria. Nors panesiojus ir skalbiant skalbiankej man dalis padu nutrupejo. Taip, kad vilties yra. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagni @ 2011 01 20, 10:15)
Na taip, aš irgi nieko paguodžiančio pasakyti negaliu, verysad.gif turiu ir aš tokius vienus džinsus... ir golfą...

turiu ir as drinks_cheers.gif maniau, kad jeigu dazniau ta ruba plausiu, tai jis kaip nuo padu nuteptas lateksas "susideves"... bet nieko panasaus- gal tik kiek apsivele ir patamsejo... verysad.gif
Atsakyti
Labas rytas.
QUOTE(Trakst @ 2011 01 20, 08:47)
Nemanau, kad susireiksminu sakydama, kad kai kam padejau is cia "besimurkdanciu", kazkam mano patarimai buvo tikrai naudingi ir padejo pasiekt norimo rezultato. Stengiausi but draugiska, nes pasikelt as tikrai neturiu kur.

Tikra tiesa. Padėjai ir labai daug, bent jau man tai tikrai 4u.gif Tavo patarimai pagrįsti sava patirtimi ir labai nuoširdūs. 4u.gif
Atsakyti
labas rytas,
mergikes, ziurekit...taip suprantu, kad cia taip vadinamos silko serveteles isgaunamos is silkverpiu kokonu g.gif
http://www.youtube.c...player_embedded
Atsakyti
sveikos mergaitės,
gal kuri naudojot tokį muilą vėlimui? ir kaip?
http://www.ornamenta...
Atsakyti
Dėl latekso Trakst gerą mintį davei thumbup.gif , reikės su lygintuvu per kokį sugeriantį popierių pabandyti. Skalbimas iš tiesų nieko gero, nes dedu i skalbenkę su kiekvienu skalbimu, panašu, kad greičiau džinsas nusitrins, nei lateksas išsiims biggrin.gif. Šaldymas manau taip pat vargei ar gelbės, nes lateksas tarp audinio įsigėręs, net kitoj pusėj šiek tiek matyti. Ech gaila aišku džinsų verysad.gif , bet kai galva neverda, nieko nepadarysi, bus pamoka ateičiai.
Atsakyti
Sveikos,

QUOTE(Molė @ 2011 01 20, 08:44)
Labas rytas bigsmile.gif
Ką reiškia "ištirpintas muilas" Aš tai muilą sutarkuoju, ir ištirpinu pakaitinus vandenį. Ar tokį  turėjai muilą minty, ar gatavą kokį perki? g.gif


Mole, man tarkos virtuvines buvo gaila, tai as smulkiai pjausciau ir uzpylus verdanciu vandeniu tirpinau, tai manau, gavosi tas pats kaip pas tave smile.gif

Juperi, o tu vis suki galva kaip tuos kokonus panaudoti biggrin.gif ? Ale ir tamprumas ju.
Atsakyti