Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 01 19, 18:25)
Va kiek patersiau, ale kad grazus gyviai, neprosal visoms paveizet  4u.gif

Mmmmm, kokis grožis wub.gif Va tau ir bjaurusis ančiukas.
Atsakyti
Labai saunus dalykas tas velimas. tai paprasta grazu ir miela. biggrin.gif biggrin.gif bigsmile.gif 4u.gif ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 19, 19:25)
Taip, Selma, tik mes sterilizavom. Vargsiuke dviguba doze gavo, guli ramiai, gaila...


Sterilizavom ir mes, tik nemoku tokių gudrių žodžių lotuliukas.gif Atsigaus irnesakyk.gif
Labai gražios gubės wub.gif

QUOTE(dzūkė @ 2011 01 19, 19:43)
Aš jums sakau, šiandien pilnatis prasidėjo

Siaubas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 19 sausio 2011 - 19:24
Nu tikrai matyt, kad pilnatis savo daro, jau kelint1 dien1 galva skauda doh.gif

Kadabra, o gulbių grožis wub.gif Čia gal prie tavo namų taip?

Mes irgi turim pamestinukę katytę, tai prieš srerelizavimą buvo labai meili, o dabar tokia karalienė. ponia pati sau, neleidžia kada nori pasidžiaugti
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 19, 19:33)
Antras siandien baigineju, rytoj tris atiduodu ( slepetes). Nematau jokiu bedu.

thumbup.gif thumbup.gif
kaip man prisiverst?? turiu uzsakymu,reikia imtis jau velt, nu bet galva tuscia tuscia-vakuumas doh.gif verysad.gif
Atsakyti
Trakšt, mažiau kreipk dėmesio, veltinis malonumas, o ne barniai, kas nori tegul pykstas sau vienas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 01 19, 18:32)

Pvz., mano skoniui,  belaukiux tapkytės perdaug  pridekoruotos. Bet jai gal patinka taip ir ne esminis dalykas manau. Tai ar verta dėl išvaizdos sakyt savo pastabas?

drinks_cheers.gif aš mieliau būčiau tik garbanėles palikusi, bet...tųgėlių net velt dar gerai nemoku, na nesigauna ir tiek. o kritika gerai, lyg spyris šiknon, raginantis pasitempti ax.gif
Atsakyti
viešpatėliau, kiek čia susireikšminimo smile.gif)))

Trakšt, karūna telpa pro duris einant? ar nusiimti tenka ją? lotuliukas.gif lotuliukas.gif



rudose pirštinėse nematau nė vienos skylės, gražiai suveltas veltinis, atrodo švelnus ir malonus rankai smile.gif apie veltas prištines tai jau aš tikrai nusimanau rolleyes.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Selma, lauksiu kol atsigaus 4u.gif
Mole, taip cia prie namu, isivaizduok kokios jos seimininkes wub.gif - nuo vandens ateina link pat namo terasos, o dar jei batono per mazai duodi, tai triuksma pakelia biggrin.gif . Tik jau dabar tikriausiai isskride, nes siandien tai tik kokia dvidesimt anciu vandeny plauko. Vaiku dziaugsmas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 19, 22:32)
Selma, lauksiu kol atsigaus  4u.gif
Mole, taip cia prie namu, isivaizduok kokios jos seimininkes  wub.gif  - nuo vandens ateina link pat namo terasos, o dar jei batono per mazai duodi, tai triuksma pakelia  biggrin.gif . Tik jau dabar tikriausiai isskride, nes siandien tai tik kokia dvidesimt anciu vandeny plauko. Vaiku dziaugsmas  wub.gif



jetau, kaip faina wub.gif


Papildyta:
QUOTE(winia @ 2011 01 19, 21:54)
viešpatėliau, kiek čia susireikšminimo smile.gif)))

Trakšt, karūna telpa pro duris einant? ar nusiimti tenka ją?  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
rudose pirštinėse nematau nė vienos skylės, gražiai suveltas veltinis, atrodo švelnus ir malonus rankai smile.gif apie veltas prištines tai jau aš tikrai nusimanau  rolleyes.gif  lotuliukas.gif


Juk gali kitas kitokią nuomonė turėti. jeigu visi vienodai galvotų ir matytų vienodai, būtų neįdomu. Trakšt tik išsakė savo nuomonę, tai gal baikim tai g.gif
Atsakyti

beje, kad ir kaip ten kas, bet Trakst velia grazius baciukus.

Papildyta:
Siandien viena pora nuveliau, dziusta dabar.
Pastebejau, kad man patinka naudoti istirpinta muila (be bajeriu jokiu) mazam kieki vandens, na, kad gautusi tokia svelniai tasi mase. Man kazkaip su tokia labai lengvai trinasi, formuojasi, jei kur kokia patizus vilnele - tuoj sukabina cool.gif .
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 20, 00:14)
beje, kad ir kaip ten kas, bet Trakst velia grazius baciukus.

Papildyta:
Siandien viena pora nuveliau, dziusta dabar.
Pastebejau, kad man patinka naudoti istirpinta muila (be bajeriu jokiu) mazam kieki vandens, na, kad gautusi tokia svelniai tasi mase. Man kazkaip su tokia labai lengvai trinasi, formuojasi, jei kur kokia patizus vilnele - tuoj sukabina  cool.gif .


Labas rytas bigsmile.gif
Ką reiškia "ištirpintas muilas" Aš tai muilą sutarkuoju, ir ištirpinu pakaitinus vandenį. Ar tokį turėjai muilą minty, ar gatavą kokį perki? g.gif
Atsakyti