Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

labai ačiū už įvertinimą bigsmile.gif jaučiuosi kaip kokį mėgstamo dalyko egzaminą gerai išlaikius biggrin.gif išties daug rankdarbių esu išbandžiusi ir vėlimas man labai patiko - žieminis mielas užsiėmimas.
Atsakyti
Moles kavute skanaus aromato inese wub.gif .
Trakst, grisk, neik niekur smile.gif . Gal tikrai kokia diena ne kokia? Man tai niuru siandien, kate va konteineryje atsigaiveleti turi po narkozes... ale as nepykstu..
Kas del pastabu, tai man Juperi buvo gerai ispyrus biggrin.gif : pafotkinau as cia tokias pirmienas/antrienas, jau jos man tokios mielos sirdziai wub.gif doh.gif , o ji mat tekstelejo: net kulnas nesuformuotas lotuliukas.gif doh.gif tongue.gif ... nurijau - sekancios susiformavo gerai jau smile.gif . Ale kaip kitaip apie ta kulna buciau susigaudzius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 01 19, 16:25)
Man tai labai vertingos Trakšt  ir kitų patyrusių veltiniautojų pastabos  biggrin.gif to čia ir landžioju, tiesą sakant, va dar vienos baiginėja džiūti:
user posted image

fainulkos wub.gif jei ne paslaptis-kiek sluoksnių klota?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 19, 18:06)

Kas del pastabu, tai man Juperi buvo gerai ispyrus  biggrin.gif : pafotkinau as cia tokias pirmienas/antrienas, jau jos man tokios mielos sirdziai  wub.gif  doh.gif , o ji mat tekstelejo: net kulnas nesuformuotas  lotuliukas.gif  doh.gif  tongue.gif ... nurijau - sekancios susiformavo gerai jau  smile.gif . Ale kaip kitaip apie ta kulna buciau susigaudzius  biggrin.gif

Kadabra, rimtai??? bigsmile.gif as??? lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakariukas visoms. 4u.gif Matau, kad ir SM nuotaikos nekokios sklando. Man visą dieną silpna. Buvau numačiusi velt , bet supratau, kad geriau prie vilnos šiandien nagų nekišt schmoll.gif . O dėl tų pastabų, tai manau, kad per mažai kritikos gaunam iš tikrųjų. Kartais ir matydama klaidas, nežinau kaip jų nepadaryt, nors perskaičiusi visas beveik temutes esu. Užtat ir klausiu, ne dėl greito noro išmokt. Kai veli 5-6-7 tapkę ir vis matai, kad kas tai nesigauna? Bet juk iš tikrųjų, kam tada ši tema, jei neliktų diskusijų, o tik vienos nuotraukos? g.gif .
Pvz., mano skoniui, belaukiux tapkytės perdaug pridekoruotos. Bet jai gal patinka taip ir ne esminis dalykas manau. Tai ar verta dėl išvaizdos sakyt savo pastabas?
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 01 19, 17:22)
fainulkos wub.gif jei ne paslaptis-kiek sluoksnių klota?

5 bet tokie rieboki biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 19, 18:31)
Kadabra, rimtai??? bigsmile.gif as??? lotuliukas.gif


dry.gif tai ne, galvoji.
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2011 01 19, 12:01)
Sveikutės visos
Negaliu lygintis prie jūsų darbelių, bet.....
Jei priimsite į savo būrį, neišmesite, pasirodau su pirmosiomis pirštinaitėmis  ax.gif Laukiu kritikos, ką turėčiau tobulinti

user posted image



QUOTE(Trakst @ 2011 01 19, 13:25)
Raseleb sveika prisijungus, bet nesitikek, kad imsiu bais girt. Galiu pasirodyt bjauri, bet jei sakyciau, kad labai liuksiskos pirstinaites meluociau ir daryciau blogai tiek tau tiek sau.  mirksiukas.gif
Visu pirma sveikinu su debiutu 4u.gif . Forma gavosi daili, bet ar man vaidenasi, ar as matau skyles? O tai jau blogai. Tai galima istaisyt tik vienu budu - daug velti. Tai nenukabink nosies, jei patinka velti -velk, stenkis ir bus tobula. Po metu paziuresi i savo tobula darba ir pamatysi, kad oi koks jis netobulas.  lotuliukas.gif Tai vadinama ejimu i prieki. Jei sakysiu, kad tavo pirstines labai geros, nebus kur eiti, taip ir malsies vietoj.  mirksiukas.gif Taip, kad sekmes, graziu darbeliu ir nepyk labai ant manes  mirksiukas.gif

irnesakyk.gif niekonieko, ASH pagirsiu,-o ASH chia hierarchijoj gerokai aukschiau uzh Traksht, net nesivarginu chia tarp jusu murkdytis ir rashinet irnesakyk.gif
labai dailios ir skoningos pirshtinaites thumbup.gif Ir technishkai atrodo tikrai neprastai,-jokiu skyliu, nykshtys puikiai priveltas. Niekada nepasakychiau, pirmos, antros ar keturioliktos didis.gif Jokiu standartu del pirshtiniu storio nera ir buti negali schmoll.gif ,- kas kokias megsta,-kaip devi,- galima juk ir ant megztu mautis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 01 19, 18:06)
kate va konteineryje atsigaiveleti turi po narkozes

Kastravot? Mūsiškei jau penktadienį siūlus trauks. Svarbiausia pasidarė daug daug meilesnė thumbup.gif
Kritika gerai drinks_cheers.gif Nes to juk čia ir renkamės-tobulėti smile.gif
Atsakyti
oi, ui, kokie pokrypiai biggrin.gif UUPS, ar ten tavosios tokios su graziom snaigem buvo? Galetum ir pasimurkdyt tongue.gif
Zollia, siandien diena matyt tikrai ypatinga: man galva skauda nuo pietu, o mano penkiametis tai net vaizdziai parode kaip jo galva (cia mamos prisiklausius) sukasi aplink asi biggrin.gif (mirem su mb is juoko)

QUOTE(Šelma @ 2011 01 19, 19:04)
Kastravot? Mūsiškei jau penktadienį siūlus trauks. Svarbiausia pasidarė daug daug meilesnė  thumbup.gif
Kritika gerai  drinks_cheers.gif  Nes to juk čia ir renkamės-tobulėti  smile.gif


Taip, Selma, tik mes sterilizavom. Vargsiuke dviguba doze gavo, guli ramiai, gaila...
Beje, ji laukinuke, priklydus. Musiske pirmaja tai matyt gulbe nuskandino, nes tie kvaili usuoti padarai (na, as cia per grubiai aisku) tai puola tas gulbes kaip kokius zvirbius, o net mano MB vos atsilaike pries baltasparne grazuole, ginancia seima:

su dar mazuliukais:
user posted image

jau paaugusiu seimyna:
user posted image

Va kiek patersiau, ale kad grazus gyviai, neprosal visoms paveizet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2011 01 19, 18:56)
irnesakyk.gif niekonieko, ASH  pagirsiu,-o ASH chia hierarchijoj gerokai aukschiau uzh Traksht, net nesivarginu chia tarp jusu murkdytis ir rashinet  irnesakyk.gif
labai dailios ir skoningos pirshtinaites thumbup.gif  Ir technishkai atrodo tikrai neprastai,-jokiu skyliu, nykshtys puikiai priveltas. Niekada nepasakychiau, pirmos, antros ar keturioliktos didis.gif Jokiu standartu del pirshtiniu storio nera ir buti negali schmoll.gif ,- kas kokias megsta,-kaip devi,- galima juk ir ant megztu mautis rolleyes.gif




Kas per herarchija? blink.gif lotuliukas.gif Ir kas cia jau tokios mes esam g.gif , kad neverta tarp cia esanciu murkdytis? Ir kazkodel, manau, kad tuo MAN kazkas noreta pasakyt lotuliukas.gif Tai gal tuomet ir sakyk. mirksiukas.gif

Nuotaika mano siandien gera ir darbinga. Antras siandien baigineju, rytoj tris atiduodu ( slepetes). Nematau jokiu bedu. Tiesiog manau, kad daug triuksmo ne vietoj ir del nieko. Seip niekur neketinu dingt visam laikui, tiesiog dabar turiu labai atsakinga darba padaryt. Pasakiau savo, manau argumentuota, nuomone, kuri ginkdie neturi sutapt su kitu nuomone. Nieko neketinau ir net nemanau, kad izeidziau. Jei izeidziau, tai tikrai netyciai ir delto labai atsiprasau. Kita karta, kai bus ir parasyta, kad galima kritikuot - nekritikuosiu. Pazadu. lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš jums sakau, šiandien pilnatis prasidėjo lotuliukas.gif
Atsakyti