Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Atsiprasau ar mano zinuciu cia nerodo?gal tik as jas matau? g.gif antroj temoj klausiu kodel man garbaneles issitiesina?kaip jas reikia is tikro delioti?ar cia kokia paslaptis blink.gif
Atsakyti
Raseleb, gražios pirštinaitės smile.gif . Nors aš skylių ir nematau, bet tos vietos ant garbanėlių man labai stiprios irgi neatrodo. Betgi panešiosi ir pati pamatysi, ir mums papasakosi ar laikosi ir kaip laikosi:) Čia gi ne tapkės biggrin.gif
Atsakyti
Man tai labai vertingos Trakšt ir kitų patyrusių veltiniautojų pastabos biggrin.gif to čia ir landžioju, tiesą sakant, va dar vienos baiginėja džiūti:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 01 19, 15:16)
Atsiprasau ar mano zinuciu cia nerodo?gal tik as jas matau?  g.gif  antroj temoj klausiu kodel man garbaneles issitiesina?kaip jas reikia is tikro delioti?ar cia kokia paslaptis  blink.gif


Ne ne ūpo nenumušėte, tik ko jau nėra tai tikrai parašiau mirksiukas.gif Eisiu toliau darbuotis ax.gif

Pabandysiu, jei niekas neatsako.
Aš dėjau is karto ant sausos sluoksnos prieš sudrėkinant gaminį. Tik garbanėles geriau pridengti labai plonai, plonai sluoksna, kad jos pūkelis sukabintų garbanėles.
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 01 19, 16:16)
Atsiprasau ar mano zinuciu cia nerodo?gal tik as jas matau?  g.gif  antroj temoj klausiu kodel man garbaneles issitiesina?kaip jas reikia is tikro delioti?ar cia kokia paslaptis  blink.gif

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif sorry, kadangi neturiu patirties su garbanelem-tai ir nesivarginau nieko rasyt. na, kad visai neapsimeluociau pasakysiu- viena kart bandziau, bet maciau, kad jos man neprisivelia ir velimo metu nuemiau doh.gif lotuliukas.gif taip, kad dabar irgi daryciau kaip Raseleb- viena kita gijele vilnos uzdeciau


Raganele, mano stiliukas... thumbup.gif santuru- minimalistiska, neriniuota- romantiska...

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 19 sausio 2011 - 15:45
QUOTE(shidochika @ 2011 01 19, 16:16)
Atsiprasau ar mano zinuciu cia nerodo?gal tik as jas matau?  g.gif  antroj temoj klausiu kodel man garbaneles issitiesina?kaip jas reikia is tikro delioti?ar cia kokia paslaptis  blink.gif


O ka cia yra privalu atsakyt? lotuliukas.gif Nuo antros temos dar pati nepabandei, kaip tas garbaneles ivelt? lotuliukas.gif


Kai pradejau velti ir idejau savo pirmus tepukus cia - gavau kritikos ir pagyru gavau. Pamenu, kaip norejau pagyru, bet ir kaip reikalinga buvo kritika. Nepasakyciau, kad veliu senai, bet pasakyciau, kad veliu daug. Turimom ziniom ir sukaupta patirtim visada mielai dalindavausi. Pasakojau, kaip ir ka daryt. Nuosirdziai patardavau, pagirdavau ir kritikuodavau. Kitaip nemoku. Jei sakau, kad matau kazka negerai ar nekokybiskai ar negraziai padaryta, tegu tai buna tik vieno zmogaus nuomne, bet jei vienas zmogus tai pamato, yra tikimybe, kad kazkas vistik yra netaip. Nekalbu apie tai, kad kaikas mane laiko jau lyg ir patyrusia smile.gif. Kazkaip nesinori dalintis patarimais, kai esi geranoriska, o tave isstato, kaip liaudies priesa. Na gal man cia ir ne vieta. g.gif Gal per ilgai uzsibuvau. g.gif Gal reikia uzleisti vieta naujiems zmonems. g.gif


Tik labai nuosirdziai noriu pagirt raganele. Turi talenta ir esi darbsti. Nuo pirmo tavo darbelio jauciasi isbaigtumas, kruopstumas ir didele trauka vilnai. Sekmes tau dideliausios 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 19, 16:46)
Gal per ilgai uzsibuvau.  g.gif  Gal reikia uzleisti vieta naujiems zmonems. g.gif

pastebiu SM plintanti sindroma, kas kur "iseinu is temos"... kas yra? blink.gif taigi viskas, Trakst, yra gerai... thumbup.gif tu sakai taip kaip tau atrodo ir manau, kad ne viena veleja tau dekinga uz issakytas pastabas... gyvenkime draugiskai 4u.gif

Tiesa, is tikruju mane irgi nervina tas greitas noras ismokti velti su 0 pastangu . O pati juk nieko neklausiau, tiesiog ilgus vakarus lindejau interneto platybese, rinkau info, ziurejau youtube ne po viena karta ... po to prasidejo savarankiska praktika, nuo padekliuko iki tapuku... ir tik veliau gavau panasiu kaip Trakst pastabu ir ziurejau, taisiau vel ir vel...

sorry uz eterio tersima... kuriame grozi toliau, rodom, giriames, kritikuojam 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Labai jau jauku cia pas jus. O jau darbu grazumas wub.gif Ir pastabos tikrai labai vertingos. As dar tik mokausi tai daugiau skaitau nei veliu bet nuo to skaitymo jau visai galva susisuko mastau.gif Esu velusi tik is sluoksnos salika, kepure ir mazam sunyciui veltinukus. Taigi, gal galeciau gauti jusu patarima is sluoksnos ar karsinio velti slepetes suaugusiam ir mazam vaikuciui( interneto platybese ir viena ir kita siuloma)?
Atsakyti
Gold@zebra, geriausia reikia išbandyti pačiai, nes vienai tik sluoksna priimtina, o kitai karšinys. Man mažiems vaikučiams labiau iš sluoksnos patinka, o didesniems ir suaugusiems - iš karšinio. Bet čia juk individualu.
Trakšt, labai gerai, kad pasakai trūkumus thumbup.gif Tik neišeik, mums tavęs čia reikia
Juperi, turėjau aš kažkada ( labai senai bigsmile.gif ) tikią mokytoją, tai ji visad sakydavo, kad reikia viską daryti su mažiausiomis sąnaudomis, vietoj to, kad knistis ir bandyti bei klysti. geriausia žinančio pasiklausti.
Pati prieš pradėdama irgi ilgai po internetą klaidžiojau, daug temukių paskaičiau g.gif
Na bet jeigu žmogus klausia, nori atsakai, nori - neatsakai. Nematau nieko blogo.
Nu tikrai ,mergaitės, jūs čia visos tokios nepavydžios ir fainos, gyvenkim taip ir toliau bigsmile.gif
Darom pertraukėlę, atsipalaiduojam

user posted image



Papildyta:
Raganele, tapkytės labai akuratnos thumbup.gif
Atsakyti
Trakst ryskiai ne nuotaikoj siandien 4u.gif atsiprasau uz mano kvailus klausimus,kelis kart bandziau as su tom garbanelem,bet man jos isitiesina negraziai gaunas,bet bandysiu jusu patarimu pasinaudot 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(shidochika @ 2011 01 19, 17:24)
Trakst ryskiai ne nuotaikoj siandien  4u.gif  atsiprasau uz mano kvailus klausimus,kelis kart bandziau as su tom garbanelem,bet man jos isitiesina negraziai gaunas,bet bandysiu jusu patarimu pasinaudot  4u.gif  drinks_cheers.gif



Aš tai dedu dekorą jau sušlapinus gaminį, tada ir garbanėles dedu, bet kai kurios man vis tiek sugeba išlipti į paviršių.
Atsakyti
Raganele, thumbup.gif , jau tu tik kitoms gali pastabas duot dėl vėlimo.


... ir jau tik nereikia bėgt dėl kažkokių alia ginčų drinks_cheers.gif


Ir aš laukiu ten visokių dekoravimo gijų, turėsit išmokint, kad gerai gautųsi biggrin.gif
Atsakyti