Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(raganele @ 2011 01 10, 14:53)
Trakšt  bigsmile.gif rožės nerealios! Man vasarą buvo augalinių rožių manija, net po Europos rožynus prasinešėm biggrin.gif kaip nuvelt tokias - atskirai šlapiai žiedlapėlius ir tada suformuot prisiuvant ar priveliant? Vat išmokčiau tokias daryt, gal būtų lengviau pavasario laukti, kada tikros gyventi pradės...



Pati atsakei i savo klausima. Taip ir darau. biggrin.gif Kiekviena zidlapi veliu atskirai, poto susiunu. Adata bedziu beveik ten, kur ji islenda ir stengiuosi nesuraukt. Zinoma imanoma ir padaryt grynai velta roze, bet kolkas technologinis mano sprendimas toks, kad tai butu gan sudetinga. O, kai tiek norinciu slepeciu su rozem, tai sukuosi, kaip greiciau. mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū, jetus, einu bandyt biggrin.gif darymo būdą spėjau tokį, nes panašiai iš cukraus pudros tešlos rožes šakočiams darydavau, jei taip ir iš veltinio galima, reik apsirožint, na bent pabandyt.
Atsakyti
O aš galvoju, apie kokias rožes čia kalba eina g.gif Grįžau į aną temą ir supratau bigsmile.gif
Nu jau gražūs ir tapukai ,ir rožės bigsmile.gif

Atsakyti
Vis užsuku pasižiūrinėti grožių wub.gif wub.gif wub.gif
Kokios jūs visos šaunuolės, darbštuolės ir turinčios beribę fantaziją thumbup.gif
Tiek grožybių prisižiūrėjus tolsta mano svajonė išbandyti nuvelt šlepetukus, tikriausiai nesigautų.
Bet kaip gražu šiuose namučiuose thumbup.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stewie @ 2011 01 10, 15:42)
Vis užsuku pasižiūrinėti grožių wub.gif  wub.gif  wub.gif
Kokios jūs visos šaunuolės, darbštuolės ir turinčios beribę fantaziją  thumbup.gif
Tiek grožybių prisižiūrėjus tolsta mano svajonė išbandyti nuvelt šlepetukus, tikriausiai nesigautų.
Bet kaip gražu šiuose namučiuose thumbup.gif  lotuliukas.gif  4u.gif

megink, nieko nera neimanomo...visu rankos tokios pacios, tik vienam duota nuo Dievo ir lengvai, o kitam reikia-idirbio, praktikos, igudimo wink.gif
Atsakyti
Trakšt, nenervuok su savo rožėm.
Tapkės labai gražios abejos, bet pabūsiu neoriginali - man antrosios gražesnės, labai gražiai nudažytos.
Aš prisižiūrėjus čia, ir prisidievagojus, kad niekad nevelsiu gėlių, sukarpiau savo ankščiau čia įdėtą šalikėlį su šilku ir prisukau gėlių doh.gif Patiko nerealiai tas gėles sukt smile.gif . Dabar tik galvoju, kad mano tapkės tokios "sunkios" formos, kaip ten tas gėles įpaišyt ax.gif .
Žodžiu kūrybinės kančios, bet labai jau jos malonios.

Atsakyti
zinokit, o man tos jusu rozes ir rozynai- aukstasis pilotazas, bandziau karta tuos lapelius sukinet- gavosi kazkas panasaus i...nu ka zinau i ka...tik jau toli grazu ne i roze doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 10, 16:12)
Trakšt,  nenervuok su savo rožėm.
Tapkės labai gražios abejos, bet pabūsiu neoriginali - man antrosios gražesnės, labai gražiai nudažytos.
Aš prisižiūrėjus čia, ir prisidievagojus, kad niekad nevelsiu gėlių, sukarpiau savo ankščiau čia įdėtą šalikėlį su šilku ir prisukau gėlių doh.gif Patiko nerealiai tas gėles sukt smile.gif . Dabar tik galvoju, kad mano tapkės tokios "sunkios" formos, kaip ten tas gėles įpaišyt  ax.gif .
Žodžiu kūrybinės kančios, bet labai jau jos malonios.




biggrin.gif man antros irgi labiau patinka. Nor rozes ant bangos vis. Dar vienas turiu "zydras rozes" sia savaite padaryt. biggrin.gif


Pailsek ir su naujom jegom kibk i darbus. Tavo darbai tikrai superiniai. Nesikankink. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 10, 13:41)
Aciu  4u.gif , mergaites, tik, kad paskutiniu metu nemazai ir tinginiavau...  blush2.gif  Dabar vel pradejo "slepetes spaust"  :
juperi nu jau cia mane i kampa ivarei. As - negaleciau, nes vistik esu, kaip cia tiksliau ivardint, nu nevisai, bet tingine.  blush2.gif  lotuliukas.gif  Tiksliau man reikia pailset, i dangu pavepsot nieko neveikiant, dar seima nuolat palepint skanestais noriu. Zinoma galima is velimo pragyvent. Bet reikia tureti daug sveikatos, uzsispyrimo ir kurybingumo. Na tarkim gOOte. Ji bene pats darbsciausias mano pazystamas zmogus. Jei ji keptu bandeles, o ne slepetes veltu, manau irgi galetu is to pragyvent. Vienintelis sekmes dalykas yra didziulis, alinantis, pasiaukojantis darbas, o ne slepetes. Na gal as ir klystu, bet manau, kad nebutinai slepetes, bet ka kita gali velt, velt ir velt ir tikrai is to isgyvensi ir dar susitaupysi. As, tarkim, kolkas tokiu ambiciju neturiu. Bent jau vilnai ar lateksui uzsidirbu. Pries Kaledas - dovanelem uzteko. Taip ir sukuosi, nes man labai patinka velt.


Na gal darbo+kokybės+originalumo sintezė smile.gif

---

Nuo kalėdų į vilną žiūrėt nebegalėjau biggrin.gif Dabar vėl norisi. Galvoje tapkučių paveiksliukai sukasi smile.gif Tad komplektuojuos užsisakinėt porciją smile.gif Turiu planų planelių smile.gif)

Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 10, 14:41)
Zinoma galima is velimo pragyvent.

Na tarkim gOOte. Ji bene pats darbsciausias mano pazystamas zmogus. Jei ji keptu bandeles, o ne slepetes veltu, manau irgi galetu is to pragyvent. Vienintelis sekmes dalykas yra didziulis, alinantis, pasiaukojantis darbas, o ne slepetes. Na gal as ir klystu, bet manau, kad nebutinai slepetes, bet ka kita gali velt, velt ir velt ir tikrai is to isgyvensi ir dar susitaupysi.


Manau dar daug kas priklauso kaip aukštai ta "pragyvent" kertelę keli, man jau 700 pragyvenu, kitam ir porą tūkstančių neiskaito smile.gif

drinks_cheers.gif gOOtė menininkė, čia ne tik darbas, bet ir talentas didelis wub.gif Ne visiems skraidyt lemta.... Bet tikiuosi, kad kai kam ir ropojantys patinka ax.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2011 01 10, 17:14)
Manau dar daug kas priklauso kaip aukštai ta "pragyvent" kertelę keli, man jau 700 pragyvenu, kitam ir porą tūkstančių neiskaito  smile.gif

drinks_cheers.gif gOOtė menininkė, čia ne tik darbas, bet ir talentas didelis  wub.gif  Ne visiems skraidyt lemta.... Bet tikiuosi, kad kai kam ir ropojantys patinka  ax.gif irnesakyk.gif


na bet čia juk priklauso, kaip save pateiki ir kaip pati jauties. Kas jausčiasi menininkais - tie ir yra menininkai. Kas ne - deja tik amatininkai smile.gif Be to faktas kad darbeliai įgautų kitą pagreitį jei ta būtų darbas, o ne grįžti iš darbo vakare galva išūžta ir sėdi daryt. Aplink vaikai bėgioja, vyras prašo sriubos... biggrin.gif
Papildyta:
Trakšt o kur padėjai brakšt? g.gif
Atsakyti
Na pabandžiau, bet gavosi kaip šlepetės papuošimas smarkiai perdidelis blink.gif reiks sugalvot kur ją dėt:
user posted image
ir įtariu ne iš karšinio žiedlapėlius reikėjo velt... bet tik to gėrio turiu kol kas.
Atsakyti