Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Raseleb nu as matau skyles. g.gif Kas ten pries ts gelsvas sruogeles ziurint nuo rieso puses? Ir dar sone viena? Gal nera visai kiaura, bet toks azuras man atrodo nekokybiskas. Atleisk, jei esu neteisi, bet jei nera kiaura, tada nedavelta. mirksiukas.gif Darkart sakau, kad tikrai grazi forma ir pirsciukai graziai "istatyti", bet pavirsius man atrodo su skylutem.


Bet gal buciau labiau megiama jei tik katuciu plociau. g.gif Jei jau visom atrodo kokybiska, o man vienai ne. Tai gal as ir neteisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 19 sausio 2011 - 13:57
Ten gal rudos garbanėlės g.gif



Aaaa, jau apie tai buvo kalbėta blush2.gif
Storesnės geriau, svarbu tiek storos, jog eitų pirštus sulenkt biggrin.gif Plonas prapučia schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 19 sausio 2011 - 14:00
QUOTE(raganele @ 2011 01 18, 18:00)
ačiū už įvertinimus 4u.gif labai malonu.
Kaliošiukų tai išvis tik rusiškuose tinklalapiuose randu... pas mus tuos kartu su veltiniais teaptikau, jie irgi iš Rusijos.

Sveikutės,senokai čia lankiausi blush2.gif Vis per tuos darbus nėr kada...
Aš taip pat ieškau skaidrių kaliošų. Žadėjo www.wool.lt internetinės parduotuvės prekiautojai gauti, tai tikiuosi greitu laiku bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 19, 14:57)
Storesnės geriau, svarbu tiek storos, jog eitų pirštus sulenkt biggrin.gif Plonas prapučia  schmoll.gif

nuuu gincytis galeciau...storos jos visai nemielos...turejau ir tokias nuvelus-stacios, kietos, nei pirstu negali sulenkt... schmoll.gif
Atsakyti
Didelis dėkui visoms 4u.gif Tikrai yra kur tobulėti, pati jau darydama pirmas kai ką supratau, kad ką ir kaip reiktų kitaip daryti. Antrosios džiūsta, greitu laiku pasirodysiu blush2.gif
Taip ten yra šviesios ir tamsios rudos garbanėlės mirksiukas.gif Nėra storos, dėjau sluoksna 4 laaaabai plonus permatomus sluoksniukus. viskas lankstosi, mielos ir švelnios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseleb: 19 sausio 2011 - 14:14
QUOTE(Raseleb @ 2011 01 19, 15:12)
Didelis dėkui visoms  4u.gif Tikrai yra kur tobulėti, pati jau darydama pirmas kai ką supratau, kad  ką ir kaip reiktų kitaip daryti. Antrosios džiūsta, greitu laiku pasirodysiu  blush2.gif
Taip ten yra šviesios ir tamsios rudos garbanėlės  mirksiukas.gif Nėra storos, dėjau sluoksna 4 laaaabai plonus permatomus sluoksniukus. viskas lankstosi, mielos ir švelnios  thumbup.gif




Matau gelsvas sruogas ir matau baltas sruogas ir matau skylutes, kur galbut sruogos buvo is virsaus vilna apdetos. Va sitas man ir kliuna. Akinius uzsidejau vat. Tokiu dalyku nereikeketu, kad butu. Cia yra trukumas. Ir nereikia sakyt, kad nera skyluciu, kai ju yra. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 19, 14:20)
Matau gelsvas sruogas ir matau baltas sruogas ir matau skylutes, kur galbut sruogos buvo is virsaus vilna apdetos. Va sitas man ir kliuna. Akinius uzsidejau vat. Tokiu dalyku nereikeketu, kad butu. Cia yra trukumas. Ir nereikia sakyt, kad nera skyluciu, kai ju yra.  biggrin.gif


Pasakyk kurioje vietoje konkrečiau dar priartinsiu. Jei ten kur tamsiau tai tamsiai rudos garbanėlės ir pridengtos sluoksna g.gif TIk kai pirmą kartą dariau su garbanėlėmis tai gal per daug jas pridengiau sluoksna
Ar apie šitą vieta kalbama?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseleb: 19 sausio 2011 - 14:30
gal dar is arciau galima??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif prajuokinot...
Atsakyti
Trakst, mesk salin tuos savo akuliorius, kitaip numusi zmogui upa, juk tai pirmas darbas, kitom nei taip neiseina (nerodysiu pirstais kam tongue.gif ).
Atsakyti
Man kaip pradedanciai tai mielos pirstinukes labai bigsmile.gif kazkur as klausiau(bet negavau atsakymo schmoll.gif ) kaip dedamos tos garbaneles?ar sausos ant slapio?nes man jos issitiesina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(juperi @ 2011 01 19, 14:08)
nuuu gincytis galeciau...storos jos visai nemielos...turejau ir tokias nuvelus-stacios, kietos, nei pirstu negali sulenkt... schmoll.gif

Na, aš ir sakiau, ne ant tiek storos, jog pirštų neitų sulenkt tongue.gif
Kai jos ant rankų tik dėl grožio, o žvarbus vėjas pučia, tai kaip čia pasakius.... biggrin.gif


Kaži g.gif ar šiandien ne mėnulio fazė keičiasi lotuliukas.gif


Net pasižiūrėjau, pilnatis šnd stojo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 19 sausio 2011 - 14:59
Nu jei manes klausia nuomones, tai as ja ir sakau. O jei norit, kad jusu darbus tik girtu tai rodykit mamai, sesei.... Tada jau tikrai neklauskit, kaip viena ar kita dalyka padaryt, ar kaip kokia klaida istaisyt. Man atrodo, kad jei kalbant apie konkretu darba, tai uz tai, kas man atrodo verta - pagyriau, o kur pamaciau kas man nepatiko - irgi pasakiau. Tikrai neketinu numusti upo. Atvirksciai noriu padet, kad ateiti zmogus isvengtu klaidu.
Atsakyti