Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

As kazkur pusmeti viena naudojau, bet jau labai vargau gale. Dabar jau naudoju trecia menesi, bet greiciausiai i pabaiga ji, nes siulai tysta, prades irt. Perku jyske. Taigi vanduo, muilas, trynimas, spaudimas. Naturalu, kad tie siulai nupuna. Bet gi ner jos tokios brangios gi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Trakšt, sutinku, kad normalu tas nusidevėjimas ir nebrangios jos. Bet tapkių kainos iš to ir susideda smile.gif ...
Aš kai atiduodu į pardą, tai tiesiog keliom užakovėm pasiūliau pasiimt iš pardos, arba atsiimt iš manęs. Gaunąsi šioks toks kainų skirtumas (gan mažas), nes parduotuvėj savi mokesčiai, bet visos pasirinko pigesnį variantą, nors tikrai daug mažiau patogesnį. Taip kad labai nesinori savęs skriausti wub.gif arba pigint tapkutes vilnos kiekio sąskaitą, bet jei galima kažkur pataupyt, tai kodėl gi ne smile.gif
Skaičiau seniai šitoj temoj, kad kažkuri motera jas tvirtina, kiek suprantu tai tiesiog persiūlėja iš naujo, jaučiu tą reiktų daryt dar naujai žaliuzei kokiais stipriais sintetitiniais siūlais... Na naują turbūt pabandysiu iš Jysko, galėsiu palygint, siūti tai turbūt tingėsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 19, 11:07)
Na naują turbūt pabandysiu iš Jysko, galėsiu palygint, siūti tai turbūt tingėsiu smile.gif

tik kazin ar yra koks skirtumas g.gif
Atsakyti
Besijuokianti na savo laika irgi reikia vertint ir skaiciuot. Manau pora valandu tikrai sugaist reiktu susiunant tas zaliuzes. g.gif

Seip visos jos kinietiskos tos zaliuzes man atrodo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 19, 08:37)
Labas rytas,


bulaukiux
jaukios slepetytes. thumbup.gif  Man tik atrodo, kad kiek platokos, bet gal taip ir noreta.  smile.gif Dar matau lyg ir tarpusavy nelabai kaikur sukibusias vilnas , o gal irgi tik taip atrodo. Truputuka nuotrauka pasiliejus, tai galiu ir klyst. Taip pat ir del plonumo. Garbaneles jau tokios yra. Nori isivelia, nori ne.  smile.gif  Keliom vilnos gijom jas prispausk kita syki. Nors man tai grazu, kai matosi faktura ir garbaneliu pukuotumas. Aisku klaideliu yra, yra kur tobulet, kaip ir visom mums.  mirksiukas.gif  Sekmes ir toliau rodyk savo darbus.  4u.gif

platokos-tokiai kojai,gal tik taip atrodo, kad vilnos kai kur nesukibusios, šiai tvirtai suveltos ax.gif na nieko, su garbanėlėm pavargsiu ir išmoksiu, valios turiu. ačiū už vertingus pastebėjimus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės visos
Negaliu lygintis prie jūsų darbelių, bet.....
Jei priimsite į savo būrį, neišmesite, pasirodau su pirmosiomis pirštinaitėmis ax.gif Laukiu kritikos, ką turėčiau tobulinti

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseleb: 19 sausio 2011 - 12:01
Rasele, labai pirštinaitės gražios thumbup.gif
Atsakyti
Raseleb sveika prisijungus, bet nesitikek, kad imsiu bais girt. Galiu pasirodyt bjauri, bet jei sakyciau, kad labai liuksiskos pirstinaites meluociau ir daryciau blogai tiek tau tiek sau. mirksiukas.gif


Visu pirma sveikinu su debiutu 4u.gif . Forma gavosi daili, bet ar man vaidenasi, ar as matau skyles? O tai jau blogai. Tai galima istaisyt tik vienu budu - daug velti. Tai nenukabink nosies, jei patinka velti -velk, stenkis ir bus tobula. Po metu paziuresi i savo tobula darba ir pamatysi, kad oi koks jis netobulas. lotuliukas.gif Tai vadinama ejimu i prieki. Jei sakysiu, kad tavo pirstines labai geros, nebus kur eiti, taip ir malsies vietoj. mirksiukas.gif Taip, kad sekmes, graziu darbeliu ir nepyk labai ant manes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 01 19, 13:25)
Raseleb sveika prisijungus, bet nesitikek, kad imsiu bais girt. Galiu pasirodyt bjauri, bet jei sakyciau, kad labai liuksiskos pirstinaites meluociau ir daryciau blogai tiek tau tiek sau.  mirksiukas.gif
Visu pirma sveikinu su debiutu 4u.gif . Forma gavosi daili, bet ar man vaidenasi, ar as matau skyles? O tai jau blogai. Tai galima istaisyt tik vienu budu - daug velti. Tai nenukabink nosies, jei patinka velti -velk, stenkis ir bus tobula. Po metu paziuresi i savo tobula darba ir pamatysi, kad oi koks jis netobulas.  lotuliukas.gif Tai vadinama ejimu i prieki. Jei sakysiu, kad tavo pirstines labai geros, nebus kur eiti, taip ir malsies vietoj.  mirksiukas.gif Taip, kad sekmes, graziu darbeliu ir nepyk labai ant manes  mirksiukas.gif


Visai nepykstu tikrai, šaunu kai išsakoma nuomonė. Tik dėl vieno nesutinku, jokių skylių nėra, tas jau tikrai bigsmile.gif Jei galvojate ten kur tamsesni plėmeliai yra skylės, tai klystate, ten yra sruogelės. Galiu iš arčiau prikabinti nuotraukytę. 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Raseleb: 19 sausio 2011 - 13:42

Rasela,pirmos bigsmile.gif Gražu..... wub.gif


QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 19, 10:16)
Nieks nenori pasidalint patirtim apie bambukines

Aš noriu biggrin.gif Pirkau pirmasias (tiksliau nusikabinau nuo lango, pirktos jysk buvo) pavasarį, atlaikė iki lapkričio gal mėnesio g.gif Bet tuomet ir vėliau tik truputuką, tikrai ne kasdien ir ne daugiau poros per dieną. Paskui mėnesį kankinausi su suplyšusiom, nes pas mus kolchoze nėra jų pirkti, o tolimesni miestai labai tolimi atrodo, kaip tik žaliuzių juose reikia biggrin.gif Paskui atėjo nušvitimas ir nulėkiau į dėvėtų daiktų sandėlį, vienas diedulis pas mus š Vokietijos viską veža-baldai namų apyvokos reikmenys ten. Radau ir už 40 lt dvejas paėmiau. Jau atlaikė man jos kalėdinį maratoną-po dvi, tris poras kasdien ir nė žymės thumbup.gif Manau pusmetį su vienom trauksiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseleb @ 2011 01 19, 14:29)


man gražu blush2.gif
Atsakyti
garbaneles, tik pirstinytem maziau sluoksniu reikia- 2-ju uztenka mirksiukas.gif matosi , kad kietos-drutos mirksiukas.gif
Atsakyti