Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Raganele, na pas tave ir tempai bigsmile.gif .
Grazus baciukai, neploni matosi, vienas tik gal labiau ikirptas, ale cia baika tongue.gif .
Atsakyti
raganele grazios, tvarkingos ir dar zalios bigsmile.gif (labai megstu zalia spalva).


Esu viena ausim girdejus, kad permatomu kaliosu galima gaut kazkur bazese, Kaune. g.gif
Atsakyti
raganele , gražiai draugauji su vilna 4u.gif
O kaliošukų mano vyresnioji dukra Kauno urmo bazėje nerado. Apėjo daug tų sandėlių ten, bet buvo tik kartu su veilokais. Atskirai nepardavė, bandė prašyt, kad „nuautų" vienus veilokus-nepavyko. Klausė, gal turės vėliau-nieko konkretaus neatsakė.
Atsakyti
ačiū už įvertinimus 4u.gif labai malonu.
Kaliošiukų tai išvis tik rusiškuose tinklalapiuose randu... pas mus tuos kartu su veltiniais teaptikau, jie irgi iš Rusijos.
Atsakyti
sveikos vėlejėles,
jau kurį laiką paskaitinėju temą, pasigrožiu jūsų darbais ir nedrasu tampa savus įkelt. vis dėlto pasiryžau, norėčiau, kad kokias klaidas pasakytumėt, kad žinočiau kuria linkme tobulėti.pirmą kart bandžiau naudoti garbanėles, nelabai lygiai gavosi.
rolleyes.gif
user posted image

o spalvoto latekso yra www.ornamentai.lt
Atsakyti
Labas rytas,


bulaukiux
jaukios slepetytes. thumbup.gif Man tik atrodo, kad kiek platokos, bet gal taip ir noreta. smile.gif Dar matau lyg ir tarpusavy nelabai kaikur sukibusias vilnas , o gal irgi tik taip atrodo. Truputuka nuotrauka pasiliejus, tai galiu ir klyst. Taip pat ir del plonumo. Garbaneles jau tokios yra. Nori isivelia, nori ne. smile.gif Keliom vilnos gijom jas prispausk kita syki. Nors man tai grazu, kai matosi faktura ir garbaneliu pukuotumas. Aisku klaideliu yra, yra kur tobulet, kaip ir visom mums. mirksiukas.gif Sekmes ir toliau rodyk savo darbus. 4u.gif
Atsakyti
Nieks nenori pasidalint patirtim apie bambukines schmoll.gif . Manoji sulūžo, po dviejų mėnesių maždaug. Dabar galvoju ar jų būna tik Senukuose, ar dar kokiam Jyske g.gif . Manoji Senukų, bet iš tų siūlų labai jau greit išsineria, o kai išsineria iš siūlų tada jau ir lūžta. Nelabai kitokių esu mačius, o ir ieškot taip "tupai" labai jau laiko gaila... Gal kas netingėtų pasisakyt kokias turi, ir gal kažkaip jas galima sutvirtint...
Atsakyti
Man atrodo labai normalu, jeigu atlaikė du mėn. intensyvaus vėlimo g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 19, 10:16)
Nieks nenori pasidalint patirtim apie bambukines schmoll.gif . Manoji sulūžo, po dviejų mėnesių maždaug. Dabar galvoju ar jų būna tik Senukuose, ar dar kokiam Jyske g.gif . Manoji Senukų, bet iš tų siūlų labai jau greit išsineria, o kai išsineria iš siūlų tada jau ir  lūžta. Nelabai kitokių esu mačius, o ir ieškot taip "tupai" labai jau laiko gaila... Gal kas netingėtų pasisakyt kokias turi, ir gal kažkaip jas galima sutvirtint...

pritariu dzukei drinks_cheers.gif 2 men nuolatinio "lauzymo"...

as pirkus Jyske, bet tarnauja man jau kokie metai tikrai (kai mano ne kasdieninis velimas)...vienas zaliuziu galas isiro, tai naudoju kita...bet jau butina ieskot nauju

Dzūke, is kokio Dzūkijos kaimo esi ? mirksiukas.gif as juk is Dzukijos sostines lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juperi: 19 sausio 2011 - 09:23
QUOTE(juperi @ 2011 01 19, 09:22)

Dzūke, is kokio Dzūkijos kaimo esi ? mirksiukas.gif as juk is Dzukijos sostines  lotuliukas.gif

Aš iš kolchozų gyvenvietės lotuliukas.gif , man iki dzūkkijos sostinės~25km biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 19, 10:33)
Aš iš kolchozų gyvenvietės lotuliukas.gif , man iki dzūkkijos sostinės~25km biggrin.gif

Jetau kaip tu cia sudetingai ivardinai... kolchozu gyvenviete hmmm, bandau primesti kas tokiu atstumu nuo sostines nutole?? Daugai, Seirijai... g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Rytiniai paskaitiniai su kava biggrin.gif ?

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 01 19, 10:16)
Nieks nenori pasidalint patirtim apie bambukines schmoll.gif . Manoji sulūžo, po dviejų mėnesių maždaug. Dabar galvoju ar jų būna tik Senukuose, ar dar kokiam Jyske g.gif . Manoji Senukų, bet iš tų siūlų labai jau greit išsineria, o kai išsineria iš siūlų tada jau ir  lūžta. Nelabai kitokių esu mačius, o ir ieškot taip "tupai" labai jau laiko gaila... Gal kas netingėtų pasisakyt kokias turi, ir gal kažkaip jas galima sutvirtint...


Besijuokianti, as nelabai turiu ka pasakyti: manoji bambukine uzuolaida pirkta Jyske, laiko jau trecias menuo, bet as irgi nekasdienine veleja, po kelias poras kasdien neveliu g.gif
Atsakyti